Siit salvestab Windows 10 oma vaikepildid

Windows 10 sisaldab kena valikut vaikepõhiseid taustapilte, kuid kui otsustate kasutada kohandatud taustapilti, on neil lihtne kaotada. Kui soovite vaikepilte uuesti kasutada, tehke järgmist, kuidas neid leida ja kasutada.

Peidetud taustapiltide juhtum

Siin on probleem: Windowsi uutes installides osutab menüü Seaded> Isikupärastamine> Taust taustvalik vaikepildifailidele. Sel hetkel saate sirvimisfunktsiooni abil nende vahel hõlpsasti vahetada.

Kuid kui otsustate kasutada omaenda taustapilte, mis on salvestatud kohandatud asukohta, ja tulete hiljem taustapilti muutma, lükatakse vaikeseaded viiest viimasest pildist, mis kuvatakse seadetes pisipiltidena. Veelgi hullem on see, et Windows ei mäleta, kui klõpsate nupul „Sirvi”, kui vaikepildifailid salvestati. Peate need uuesti üles leidma.

Kuidas leida ja kasutada Windows 10 vaikepilte

Windows 10 vaikimisi töölaua taustapildid on salvestatud kausta C: \ Windows \ Web. See kaust sisaldab tavaliselt alamkaustu, mis on nimetatud erinevate taustpilditeemade (näiteks „Lilled” või „Windows”) või eraldusvõimete („4K”) järgi.

Kui olete selle kausta jälgimise Windowsi seadetes kaotanud, saate selle taastada. Esiteks avage Windowsi sätted ja navigeerige jaotisse Isikupärastamine> Taust. Klõpsake jaotise „Valige oma pilt” all nuppu „Sirvi”.

Avaneb avatud dialoog. Tippige ülaosas asuvale aadressiribale C: \ Windows \ Web ja vajutage sisestusklahvi. Selle kausta saate sirvida ka C-draivilt.

Avatud dialoogiaknas kuvatav kaust muutub. Seejärel saate navigeerida alamkaustades, et valida pilt, mida soovite töölaua taustana kasutada. Kui olete valmis, valige fail ja klõpsake nuppu „Vali pilt”.

Soovi korral saate avada ka File Exploreri ja navigeerida C: \ Windows \ Web, seejärel kopeerida vaikepildifailid paremasse asukohta, näiteks oma kasutajakonto kausta Pildid. Seejärel leiate taustapildid tulevikus hõlpsamalt.

Kas otsite öise valguse asemel Windows 10-ga kaasas olnud originaalset taustapilti? Peate selle hoopis veebist alla laadima.

SEOTUD:Kuidas saada tagasi Windows 10 vana vaiketöölaua taust

Veel Windows 10 taustapilte

Kui olete meiesuguste kaunite taustpiltide fänn, saate võrgus otsida lahedaid taustapilte, kasutada taustpildina Bingi igapäevaseid fotosid või isegi muuta oma taustapilti kellaaja järgi. Ja kui käivitate mitme kuvari seadistuse, saate valida iga monitori jaoks erineva taustpildi. Lõbutse hästi!

SEOTUD:Kuidas avada File Explorer klaviatuuri otseteega Windows 10-s


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found