Kuidas keelata märguandeid Androidis

Märguanded on suurepärased ja Androidi teavitussüsteem on vaieldamatult parim. Kuid kui saabub aeg, mil te ei vaja kõiki neid märguandeid, saate neid sulgeda järgmiselt.

Kuna Android on tootjatele allalaadimiseks ja kohandamiseks vabalt saadaval, võib märguandeseadete muutmine OS-i erinevates versioonides ja tootja ehitustes veidi erineda. Sellisena jagame arutelude keelamise arutelu kõige populaarsemate seadmete põhjal mitmesse kategooriasse ja arendame need välja. Kõigepealt vaatame aga, kuidas funktsiooni Mitte segada ajutiselt märguandeid vaigistada - see on kogu järgu ulatuses üsna ühtlane.

Märguannete ajutiseks vaigistamiseks kasutage funktsiooni Mitte segada

Mis puutub Androidi režiimi Mitte segada, siis pole alati olnud selge, mida neist seadetest võite oodata. Õnneks näib Google OS-i kõige uuema versioonina funktsionaalsusega leppivat.

Põhisisu on põhimõtteliselt järgmine: kui lubasite funktsiooni Mitte segada (sageli lihtsalt lühendatult DND), kuvatakse teie märguanded, kuid need ei heli. Erandiks on siin kõik rakendused, mille olete seadnud prioriteetsele režiimile. Need suudavad endiselt helisid teha.

SEOTUD:Androidi segadust tekitavad sätted "Mitte segada", selgitus

Samamoodi saate määrata konkreetsed kontaktid tärniga tähistatud ja seejärel lubada nende kontaktide sõnumitel või kõnedel mitte häirida piiranguid. Selleks puudutage rakenduses Kontaktid lihtsalt kontakti nime kõrval asuvat tärni.

Seejärel määrake menüüs Seaded> Helid> Mitte segada> Ainult prioriteetsed lubadused (Samsungi seadmetel sildiga „Luba erandeid”) suvandiks Sõnumid ja kõned olekuks „Ainult tärniga tähistatud kontaktidest” (või „Ainult lemmikkontaktid” Samsung).

Samuti saate määrata automaatsed ajad Mitte segada, mis sobivad suurepäraselt öösel.

Keela teated aktsia-Androidis

Stock Android - nagu ka Nexuse ja Pixeli telefonides (muu hulgas) - on puhtaim Androidi versioon, mis saadaval on. See on Google, nagu Google on ette näinud.

SEOTUD:Kuidas kasutada Android Oreo uusi teavituskanaleid üliteraliste teatiste kohandamiseks

See tähendab, et teatiste muutmine on erinevates versioonides erinev, eriti mis puudutab operatsioonisüsteemi uusimat versiooni: Android 8.x (Oreo). Oreo sai kapitaalremondi kogu teatiste haldamise süsteemis, seega on see eelkäijatest dramaatiliselt erinev. Ehkki see postitus keskendub eranditult sellele, kuidas märguanded keelata, on meil ka palju üksikasjalikum ülevaade sellest, kuidas kasutada Oreo märguandekanaleid täpsemaks juhtimiseks.

Keela märguanded Android 8.x-is (Oreo)

Rakenduse märguannete väljalülitamiseks Android Oreo laos tõmmake märguandeala alla ja toksake menüüsse Seaded juurdepääsemiseks hammasrattaikooni. Sealt valige seade „Rakendused ja märguanded”.

Valige suvand „Märguanded”.

Siinne ülemine kirje näitab tõenäoliselt, et märguanded on kõigi rakenduste jaoks sisse lülitatud - see on vaikimisi. Puudutage seda, et pääseda juurde kõigi teie telefoni installitud rakenduste loendisse koos kõigi rakenduste märguandeseadetega.

Igal rakendusel on oma individuaalsed teavitamisvalikud, nii et puudutage rakendust, mida soovite juhtida, ja seejärel lülitage liugur „Sees” välja. See keelab täielikult selle konkreetse rakenduse kõik teatised.

Korrake seda lihtsalt igas rakenduses, mille märguanded soovite välja lülitada.

Teatiste keelamine Android 7.x-is (Nougat)

Tõmmake märguandevari alla ja puudutage seejärel menüüd Seaded, et avada hammasrattaikoon. Sealt kerige alla ja valige seade „Märguanded”.

SEOTUD:Kuidas hallata, kohandada ja blokeerida märguandeid rakenduses Android Nougat

Sellest hetkest alates puudutage lihtsalt kõiki rakenduse kirjeid, et nende teatevõimalusi muuta. Rakenduse märguannete täielikuks keelamiseks lülitage valik „Blokeeri kõik” asendisse Sees.

Korrake seda igas rakenduses, mille märguanded soovite keelata.

Teatiste keelamine Android 6.x-is (Marshmallow)

Marshmallowi seadmetes peate teavituste varju alla tõmbamakaks korda hammasratta nupu paljastamiseks, mida saate menüüs Seaded avada.

Puudutage menüüs „Seaded” valikut „Heli ja märguanded” ning kerige seejärel allapoole, kuni näete kirjet „Rakenduse märguanded”. Puudutage seda.

Puudutage kõiki rakendusi, et näha nende märguandevõimalusi. Rakenduse märguannete keelamiseks lülitage sisselülitatud asendisse lüliti „Blokeeri kõik”.

Valmis ja valmis - tehke seda lihtsalt igas rakenduses, mille kohta te ei soovi enam märguandeid saada.

Keela Samsung Galaxy seadmetes märguanded

Samsung käsitseb teavitusseadeid pisut erinevalt kui Androidi varuseadmed, enamasti seetõttu, et Samsungile meeldib OS-is kõike muuta, et see sobiks oma kaubamärgiga.

Selle postituse eesmärgil vaatleme ainult Samsungi Android 7.x-i ehitust (Nougat), mis on praegu saadaval Galaxy S7 ja S8 variantides.

Tõmmake märguandevari alla ja puudutage seejärel hammasrattaikooni. Puudutage menüüs „Seaded” kirjet „Märguanded”.

Siin saab Samsung õigesti aru: kui te ei soovi selles seadmes üldse märguandeid, lülitage lüliti „Kõik rakendused” välja. Boom - kõik märguanded on keelatud. Teised Androidi versioonid peaksid teadmiseks võtma.

Pärast kõigi rakenduste märguannete väljalülitamist saate seejärel läbi vaadata ja lihtsalt lubada rakendused, mida soovite teavitada. Märguannete lubamiseks lihtsalt libistage rakenduste lüliti asendisse Sees.

See võib olla ainus kord, kui kuulete mind seda ütlemas, kuid ma arvan, et Samsung sai selle Androidi aktsiate üle õigeks. Ausalt öeldes said nad selle õigeks ka kõigi teiste OS-i märguandeseadete osas. Kõigi rakenduste korraga välja lülitamine on suurepärane, kuid ka kõigi rakenduste väljalülitamine ja seejärel ainult soovitud rakenduste lubamine on tohutu aja kokkuhoid.

Näpunäited täpsema teatiste juhtimise kohta

SEOTUD:Kuidas kasutada Android Oreo uusi teatamiskanaleid üliteraliste teadete kohandamiseks

Nagu varem mainitud, võimaldab Android Oreo varude haldamine enamiku rakenduste jaoks uskumatult üksikasjalikku teavet, kasutades uut funktsiooni nimega Teavitamiskanalid, mis võimaldab arendajatel sisuliselt oma rakendustes teavituste tüüpe kokku rühmitada. Seejärel saate neile teavitusrühmadele määrata erinevad olulisuse tasemed.

Kuid kui kasutate Oreo-eelset versiooni nagu Marshmallow / Nougat - või Samsungi telefoni -, võite siiski teha mõned asjad, et oma telefoni märguandeseadeid paremini kontrollida.

Iga rakenduse märguandelehele sisenemisel pöörake erilist tähelepanu valikutelemuud kui funktsioon Blokeeri. Siin on mõned väärtuslikud varad, mis võimaldavad märguannetega rohkem teha.

SEOTUD:Kuidas peita tundlikke märguandeid oma Androidi lukustuskuval

Hea uudis on see, et need valikud on Androidi versioonides enamasti samad ja tootja ehitab (jällegi, salvestage Oreo jaoks), kus saate mõningaid lahedaid valikuid:

  • Näita vaikselt:See lubab ikkagi märguandeid tulla, kuid need ei anna kuuldavat tooni.
  • Lukustuskuval: Võimalus näidata lukustuskuval kogu selle konkreetse rakenduse sisu, osa sellest või puudub see.
  • Üle kirjutada Mitte segada / seada prioriteediks: See ümbersõit ei häiri seadeid ja sunnib rakendust märguande saabudes heli tegema ja ekraani sisse lülitama. Kasutage seda oma kõige olulisemate rakenduste jaoks.

Kuidas peatada tüütud sõnumid ja telefonikõned

Kui teil on probleeme rämpssõnumite või telefonikõnedega, ei pea te nende rakenduste märguandeid blokeerima. Selle asemel saate teha paar asja.

Kui see on lihtsalt tüütu tekst või telefonikõne, millest soovite vabaneda, saate need numbrid üsna hõlpsalt käsitsi blokeerida. Sealt ma alustaksingi.

SEOTUD:Kuidas blokeerida Androidis teatud arvult tekstsõnumeid

Kui teil on aga probleeme rämpspostiga, on teil veel paar võimalust. Androidi laos olev helistaja suudab automaatselt tuvastada ja hoiatada teid võimalike rämpspostikõnede eest. Selle valiku saate lubada menüüs Seaded> Helistaja ID ja Rämpspost; lülitage see valik lihtsalt sisse.

Kui kasutate mõnda muud telefoni või soovite veelgi suuremat juhtimisvõimalust, soovitame kasutada hr Number - hästi hinnatud rämpsposti blokeerivat rakendust.

Nagu me varem mainisime, on Androidi teavitussüsteem hõlpsasti üks selle võimsamaid funktsioone. Nende näpunäidete abil saate oma konkreetse olukorra jaoks parima. Väga lahe värk.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found