Suletud vahelehe uuesti avamine Google Chrome'is

Nagu muud moodsad veebibrauserid, võimaldab Chrome teil hiljuti suletud vahelehed ja aknad kiiresti uuesti avada. Google nihutas seda valikut Chrome 78-s veidi, kuid seda on siiski lihtne leida, kui teate, kust otsida.

See ei võimalda teil Chrome'i inkognito režiimis avatud aknaid ja vahelehti uuesti avada. Chrome unustab need vahelehed kohe, kui need sulgete.

Kus on Chrome'i valik „Suletud vahelehe uuesti avamine”?

Suletud vahelehe uuesti avamiseks Chrome'is paremklõpsake vahekaardiribal tühjal kohal ja valige käsk „Ava suletud vaheleht uuesti”. Kui sulgesite hiljuti vahelehe asemel akna, näete siin hoopis valikut „Ava uuesti suletud aken”.

See avab viimati suletud vahelehe. Korrake seda protsessi, et avada vahelehed uuesti suletud järjekorras, lähtudes oma ajaloost.

Ühe hiirenupuga Macis hoidke all klahvi Ctrl ja paremklõpsamise asemel klõpsake.

Varem võite lihtsalt paremklõpsata Chrome'i vahekaardil vahekaardil ja valida käsu „Ava suletud vaheleht uuesti”. Seda suvandit ei kuvata enam vahekaardi paremklõpsuga kontekstimenüüs. Selle leidmiseks peate tühjal alal paremklõpsama.

Kuidas avada suletud vahelehti klaviatuuri otsetee abil

Samuti saate klaviatuuri otseteega suletud vahelehe uuesti avamiseks vajutada klahvikombinatsiooni Ctrl + Tõst + T. Kui sulgesite hiljuti akna, avatakse see selle asemel uuesti.

See klaviatuuri otsetee toimib samamoodi nagu klõpsates nuppu „Ava uuesti suletud vaheleht”. Suletud vahelehtede uuesti avamiseks suletud järjekorras vajutage otseteed korduvalt.

Konkreetse suletud vahelehe uuesti avamine

Chrome pakub ka menüüd, kus on loetletud kõik hiljuti suletud aknad ja vahelehed, mida see jälgib. Sellele juurdepääsemiseks klõpsake Chrome'i menüül ja valige käsk Ajalugu.

Jaotises Hiljuti suletud näete hiljuti suletud akende ja vahelehtede loendit. Selle uuesti avamiseks klõpsake ühel.

Kui olete mõne aja eest akna või vahelehe sulgenud, peate siin klõpsama suvandil Ajalugu ja selle leidmiseks sirvimisajaloo läbi uurima.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found