Kuidas ühendada oma ebakõlaserver Twitch Streami või YouTube'i kanaliga

Discord’s Streamkit sisaldab voogedastajate jaoks palju kasulikke funktsioone. Alates integreerimisest Discordiga kuni kohandatud ülekatete loomiseni OBS-iga kuni robotite lisamiseni, saate oma kogukonna võimendamiseks teha palju.

Lülitage integreerimine sisse

Esimene asi, mida peaksite tegema, on ühendada oma Twitchi voog või YouTube'i kanal Discordi kontoga. Avage kasutaja seaded ja lülitage kategooriasse „Ühendused”.

Kui olete selle teinud, avage oma serveri seaded ja klõpsake kategooriat „Integreerimised”. Sisselülitamiseks tervitatakse teid seadetega. Järgmine pilt näitab YouTube'i sponsorite integreerimist, mis annab teie YouTube'i annetajatele ebakõlas erilise rolli. Twitchil on sama asi ka tellijatega.

Seadistage OBS-i ülekate

OBS-i ülekate on võimas viis Discord-vestluse ühendamiseks oma vooga. Saate konfigureerida vidina, mis kuvab vestluse reaalajas voogu, ja seejärel lisada selle vidina brauseri allikaks OBS-i. Võite isegi lisada mitu kanalit ja nende vahel vahetada. Samuti on olemas vidin serveri nime ja kutse kuvamiseks ning üks, kes näitab, kes räägib.

Streameri režiimi lubamine

Streameri režiim pole liiga põnev, kuid see on kasulik. Kui see on lubatud, peidab see funktsioon teie konto kohta tundlikku teavet ja peidab serveri kutsed väärkasutuse vältimiseks. See keelab ka märguanded, nii et neid ei kuvata teie voos. Kui olete selle lubanud, lülitub Streameri režiim OBS-i käivitamisel automaatselt sisse ja see on Discordi sisseehitatud.

Minge kaugemale vaikefunktsioonidest, ühendades robotid

Välja arvatud see, mida Discord loomulikult toetab, saab proovida veel palju kolmandate osapoolte integreerimisi. Tuhandete robotite vahel on peaaegu kindlasti üks, mis sobib teie vajadustega. Siin on kaks, mis meile eriti meeldivad.

Mõõdukad vestlused Nightbotiga

Kui olete Twitchi voogesitaja, võite juba kasutada Nightboti. See on teie Twitchi (ja YouTube'i) vestluse modereerimise ja haldamise bot. Nightbotil on ka Discord-bot, mis ühendab sama roboti, mis modelleerib teie vestlust, teie Discordiga. Saate seda kasutada ka vestluse modereerimiseks seal, kuid sellel on ka korralik funktsioon, mis sünkroonib voo tavalised vaatajad ebakõla rolliga.

Lisage Muxyga hulgaliselt funktsioone

Muxy on Twitchi laiendus ja juhtpaneel, millel on palju funktsioone, kuid nende Discord-bot ühendab selle kõik teie serveriga. Saate seadistada otseülekande ajal hoiatusi, kuvada voo kohta statistikat ja isegi postitada abonentide ja annetuste sõnumeid Discordi.

Kõike seda saate alla laadida ja konfigureerida Streamkiti avalehelt. Samuti on arvukalt Streamkitis puuduvaid roboteid, mida saate oma serverisse lisada lehelt Discord Bot List.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found