Mida tähendab NGL ja kuidas seda kasutada?

Hoolimata NGL-i populaarsusest Redditis ja Twitteris, pole see mõne muu lühendi peavoolu leidnud. NGL tähistab "Not Gonna Lie" ja see on endiselt levinud paljudes veebinurkades.

Ei hakka valetama

NGL on lühend "ei hakka valetama". Seda kasutatakse tavaliselt lause alguses aususe või haavatavuse tähistamiseks. Nagu TBH, võib ka NGL-i toon kontekstist sõltuvalt muutuda. Seda võiks kasutada kellegi solvamiseks, oma ausate arvamuste jagamiseks või emotsioonide avamiseks.

Enamikus olukordades kasutatakse NGL-i lihtsalt oma arvamuse jagamiseks. Võib öelda: "NGL, ma vihkan hot doge" või "NGL, metallkõrreid on liiga raske puhastada." Kuid võite NGL-i kasutada ka ebaviisakuse, meelituste või solvangute kiirteena - nii nagu võite tegelikus elus kasutada fraasi "ei valeta"

NGL ajalugu

Fraas "ei hakka valetama" või "ma ei hakka valetama" tekkis kunagi viimase 100 aasta jooksul. Seda on alati kasutatud aususe või haavatavuse vihjamiseks, kuigi seda visatakse sageli tühja kõnekeelena. Teisisõnu, inimesed ütlevad sageli: "ei valeta" enne või pärast arvamusi, mis pole tegelikult sügavad, hukka mõistvad ega haavatavad.

Tundub, et „mitte valetama“ muutus NGL-i millalgi 2009. või 2010. aastal. Siis lisati lühend esimest korda Urban Dictionary-i ja umbes siis, kui see sõna hakkas Google Trendsis auru koguma.

Praegu on NGL Google Trendsi tipus, mis tähendab, et rohkem inimesi otsib veebist sõna kui kunagi varem. Tundub, et NGL kogub populaarsust veebisaitidel nagu Reddit ja Twitter, ilmselt hiljutise Apollos Hesteri loodud meemi „neil olid meil esimesel poolel, mitte ei hakka valetama” tõttu.

Kuidas kasutada NGL-i?

Nagu TBH, on ka NGL otsene lühend reaalses maailmas levinud fraasist. Kui teate, kuidas reaalajas kasutada valikut „Ma ei valeta”, siis olete kõik valmis NGL-i kasutama. Sõna ei järgi mingeid imelikke grammatikareegleid, nii et saate oma reaalse kogemusega lihtsalt sinna hüpata.

Kui soovite sõbrale öelda, et teile ketšup ei meeldi, võite öelda: "Ketšup on vastik, NGL." Või kui soovite neid solvata ketšupi meeldimise pärast, võite öelda: "NGL, ketšup on mõeldud imikutele."

NGL, me armastame Interneti-slängi, mis põhineb reaalsetes fraasides. Muud populaarsed näited hõlmavad TBH ja FWIW ning need võivad teie Interneti-sõnavara täiesti täiendada.

SEOTUD:Mida tähendab "TBH" ja kuidas seda kasutada?


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found