Kuidas varjata oma aktiivset olekut Facebook Messengeris

Kui kasutate mingil põhjusel Facebook Messengerit, saavad kõik teie teenust kasutavad sõbrad öelda, kui olete aktiivne. Seetõttu on kuidagi raske ignoreerida inimesi, kellega sa tegelikult rääkida ei taha. Õnneks on aktiivse oleku varjamiseks lihtne viis.

Keela aktiivne olek mobiilseadmes

Kui - nagu enamik kasutajaid - kasutate Messengerit mobiilseadmes, võib aktiivse oleku keelamise otsimine veidi segadusse ajada, sest see on üsna kummalises kohas peidus.

Märkus. Selle sätte leiate samast kohast nii iOS-is kui ka Androidis, kuigi menüüd näevad veidi erinevad välja. Järgmiste juhiste jaoks kasutan Androidi, kuid teil peaks olema võimalik iOS-is probleemideta jälgida.

Käivitage Messengeri rakendus ja puudutage seejärel vahekaarti „Inimesed” - see on vasakult teine.

Järgmiseks puudutage ülaosas vahekaarti „Aktiivne”.

Aktiivse oleku keelamiseks puudutage nimest paremal asuvat lülitit. Pange tähele, et see keelab ka teie võime näha teiste inimeste aktiivset olekut - Facebook soovib vist, et see oleks kahesuunaline tänav. Kui teil on sellega lahe, olete siin valmis.

Keela Messenger.com-is aktiivne olek

Oma oleku saate keelata ka Messengeri veebi kasutajaliideses. Avage Messenger.com ja klõpsake siis vasakus ülanurgas väikest hammasrattaikooni.

Järgmisena klõpsake sätet „Aktiivsed kontaktid”.

Lükake lüliti väljalülitatud asendisse. Jällegi pange tähele, et aktiivse oleku väljalülitamine tähendab ka seda, et te ei näe teiste inimeste aktiivset olekut.

Naudi vaba elu elamist.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found