Kuidas ühendada kaks iPhone'i komplekti AirPod-seadmeid

Apple'i uus heli jagamise funktsioon muudab teie ja sõbra jaoks lihtsamaks loo kuulamise või video vaatamise koos kõlareid kasutamata. Kahjuks piirdub funktsioon uuemate iPhone'ide, iPadide ja iPod Touchidega, mis on ühendatud AirPodide või PowerBeats Pro'ga.

Millised seadmed töötavad heli jagamisel

Nagu mainitud, toetab uus heli jagamise funktsioon esimese ja teise põlvkonna AirPode ning PowerBeats Pro juhtmeta kõrvaklappe. See loend peaks laienema, kuna Apple'i W1 või H1 kiibiga vabastatakse rohkem seadmeid.

Praegu on heli jagamine saadaval ainult järgmistes seadmetes:

  • iPhone 8 (ja uuem)
  • iPad Pro (esimese põlvkonna ja uuem)
  • iPad Air (kolmanda põlvkonna ja uuem)
  • iPad mini (viienda põlvkonna ja uuem)
  • iPod touch (seitsmenda põlvkonna ja uuem)

Kuidas paaritada teist AirPodide komplekti

Apple'i heli jagamise funktsiooni abil saate ühendada kaks paari traadita kõrvaklappe ühe iPhone'i, iPadi või iPod Touchiga ja jagada heli sujuvalt mõlema seadmega ilma viivituste ja kogelemiseta.

Teise paari AirPodide ühendamiseks oma iPhone'iga avage oma iPhone'i kõrval olev AirPodsi ümbris. Näete hüpikut, kus öeldakse, et need AirPodid pole teie, kuid saate nendega ühenduse luua. Puudutage siin nuppu „Ühenda”.

Seejärel pange AirPodid sidumisrežiimi, vajutades füüsilist nuppu AirPodsi korpuse tagaosas. AirPodid ühendatakse ja näete ekraanil aku olekut. Puudutage siin valikut „Valmis”.

Kuidas mängida heli kahes AirPod-komplektis

Nüüd, kui teine ​​AirPod-paar on teie seadmega seotud, saate heli väljundit juhtida mis tahes AirPlay-menüü kaudu. See hõlmab juhtimiskeskuses olevat vidinat Praegu mängib, rakendust Muusika ja lukustuskuval olevat vidinat Praegu mängib.

Tutvustame juhtimiskeskuse AirPlay menüü kasutamise samme. Avage juhtimiskeskus, pühkides iPhone'i või iPadi ekraani paremast ülemisest servast alla. Kui teil on nupp Avaleht iPhone või iPod Touch, pühkige juhtimiskeskuse kuvamiseks ekraani allservast üles.

Puudutage ja hoidke selle laiendamiseks vidinat „Praegu mängitakse”.

Valige nupp “AirPlay”.

Nüüd näete kõiki saadaolevaid seadmeid. Kui teie AirPodid on ühendatud, valitakse see praeguse väljundseadmena. Selle all näete ka teist paari AirPode. Puudutage selle kõrval olevat tühja nuppu „Checkmark”.

Mõlemad AirPodid on nüüd teie iPhone'i, iPadi või iPod Touchi heliväljundina aktiivsed. Kõik, mida mängite, on mõlemas seadmes saadaval.

Mõlema seadme heli saate juhtida iseseisvalt või koos. Mõlema AirPodi helitugevuse muutmiseks kasutage vidina allosas olevat liugurit. Kasutage antud AirPodide helitugevuse reguleerimiseks üksikute AirPodide loendi all olevat liugurit.

Kuidas jagada heli sõbraga iPhone'i abil

Ühe iPhone'i heli jagamiseks kahe AirPod-komplektiga on veel üks viis, mis ei vaja sidumisprotsessi. Selle asemel ühendate oma sõbra iPhone'iga, kelle AirPodid on iPhone'iga seotud.

See funktsioon töötab iOS 5.0 ja iPadOS seadmetes, millel on Bluetooth 5.0. See tähendab, et iPhone 8 ja uuemad versioonid, iPad Pro (2. põlvkond), iPad Air (kolmas põlvkond) ja iPad mini (viies põlvkond) toetavad seda funktsiooni.

Kui mõlemas iPhone'is töötab iOS 13 või uuem versioon, peab teie sõber lihtsalt panema oma iPhone teie omale. See avab teie iPhone'is hüpikakna, kus küsitakse, kas soovite oma iPhone'i heli jagada oma sõbra AirPodidega.

Puudutage valikut „Jaga heli”. Kui teie sõber on oma iPhone'is ka kinnitanud, algab heli jagamine.

Mõlemad AirPodid kuvatakse siis AirPlay menüüs ning saate taasesitust ja helitugevust sealt hallata.

SEOTUD:Parimad uued funktsioonid iOS 13-s, saadaval nüüd


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found