Mida fontimeemipilte kasutatakse (ja kuidas neid teha?)

Meemipildid, äratuntavad fotod, mille ülaosale on lisatud ütlusi, ilmuvad kõikjale, alates Interneti-vestluslaudadest kuni e-kirjade edastamiseni. Mis on font, mis neil nii julgelt silma paistab ja kuidas neid teha? Loe edasi, kui vastame lugeja tõsisele küsimusele mitte nii tõsise teema kohta.

Kallis näpunäide,

Ma tahan teha naljaka pildi, mille saaksite järgmisel nädalal tema tööpäevaks töökaaslase kabiini panna. Tahaksin seda teha nende Interneti-meemipiltide stiilis, mida näete kõikjal, kuid ma pole just graafiline disainer (või isegi eriti tark). Kas saaksite kutid mind aidata tõsiste nõuannetega minu kindlasti mitte tõsise probleemi kohta? Lugesin palju teie Ask HTG artikleid ja mul on tunne, et mul pole millegi pärast muretseda.

Seda silmas pidades on mul paar küsimust. Esiteks, mis fondi nad piltide jaoks kasutavad? Võib-olla on mul koolitamata silm, kuid tundub, et kõigil, mida olen näinud, on tõeliselt plokiline valge font, mille teksti ümber on mustad jooned. Kuidas ma saan hõlpsalt sellist kohateksti pildi kohale teha? Lõpuks, ja mis on seotud ainult minu tegeliku projektiga, miks täpselt nimetatakse naljakaid pilte "meemipiltideks"?

Lugupidamisega

Meem uudishimulik

See on täpselt selline mitte nii tõsine Ask HTG küsimus, mis tehti laiskade reede pärastlõunate jaoks ja meil on rohkem kui hea meel, kui aitame teid teie semu ideaalse meemipildi otsimisel. Uurime teie tõsiseid küsimusi kõige otsustavamalt mitte nii tõsise teema kohta.

Mis on meem ikkagi?

Kõigepealt vastame kõigepealt teie tühiasi-klassi küsimusele ja vaatame siis oma pildi loomise eripära. Sõna “meem” mõtles välja evolutsioonibioloog Richard Dawkins. Ta mõtles selle välja oma 1976. aasta raamatusIsekas geen olla termin, mis hõlbustab arutelu selle üle, kuidas kultuurilised ideed evolutsioonilaadsete mehhanismide kaudu levida võivad. Üldine kontseptsioon ja me julgustame teid kindlasti sellel teemal rohkem lugema, kui see teid huvitab, on see, et muusika, släng ja fraasid, arhitektuur, kunstistiilid ja nii edasi kantakse kõik inimeselt inimesele ja need ideed ( täpselt nagu organismid) muutuvad ülekandeprotsessi kaudu mutatsiooni, varieerumise, konkurentsi ja pärimise kaudu.

Selle kontseptsiooni järg on Interneti-meemide idee; ideed levisid, paljundasid ja muutsid Interneti kaudu levides. Meemipildid on Interneti-meemide jaoks vaid visuaalsed meediumid, neid saab levitada ka teksti ja video kaudu. Mõiste “meemipildid” viitab konkreetselt valgete tekstidega tekstile (vastandina näiteks fotole, kus inimesed plangutavad, mis on kultuurimeem, mis on pildistatud foto ja videoga ning mida levitatakse sotsiaalmeedia kaudu). - teid huvitavad fotopildid, mis on kogu meemide ja Interneti-meemide kontseptsiooni alamhulk.

Dawkins ise on öelnud, et mõiste „Interneti-meem” on pisut erinev tema Interneti-eelsest kultuurimeemide kontseptsioonist, kuid üldine eeldus on sama (ehkki Interneti-meeme luuakse, muudetakse ja levitatakse radikaalselt kiiremas tempos kui mis tahes ajalooline meem ja neil on uudne jälgitavuse element, nagu need eksisteerivad elektroonilises keskkonnas).

Kui see väike tühiasi on kõrvale jäetud, heidame pilgu sellele, millist fonti nad kasutavad ja kuidas saate omaenda reede mõnusaks lõbusaks teha.

Mis fonti meemipildid kasutavad?

Kuigi fondivalik on pilditegija otsustada, kasutab valdav osa Interneti-meemipilte fondi Impact. (Väike vähemus kasutab Ariali ja veelgi väiksem vähemus koomilisi sanse.)

Impact on julge, hästi nähtav sans-serif kirjatüüp, mille kujundas juba 1960. aastatel disainer Geoffrey Lee (kellel polnud kõige kindlam aimugi, et tema tüpograafilise geeniuse töö lõpeb miljonite kassipiltidega). Nimi sobib väga hästi, kuna Lee kujundas selle (oma sõnadega) nii, et sellel oleks tohutu mõju ja võimalikult palju tinti paberile.

Nii suur plokiline disain kui ka fondi lisamine suuremate operatsioonisüsteemidega, nagu Microsoft Windows, on just see, miks font meemipiltide tegijate jaoks valitud fontiks läks. See on suur, julge ja tekst paistab pildi peal kihilisena silma.

Kontrastsust suurendab veelgi nn joonega joonistamine teksti visandamiseks paksu musta joonega, et tagada teksti ja ümbritseva pildi maksimaalne kontrastsus.

Nüüd, kui teate, mida kutsutakse fontiks (ja selle paksuks joonistuseks), vaatame mõnda erinevat viisi, kuidas oma meemistiilis pilte teha.

Kuidas ma saan end ise teha?

Meemipildi tegemiseks võite läheneda mõnel viisil. Esimene on pildiredaktori käivitamine, varrukate ülespoole ajamine ja kogu asja lõpetamine. Alternatiiv on kasutada "meemigeneraatori" tüüpi veebisaiti, mis teeb teie jaoks raske töö. Kui ise seda teha pole eriti keeruline, kui teil pole tööriistadele juurdepääsu (või kui te ei soovi neid alla laadida / installida), töötavad generaatorid piisavalt hästi. Vaatame mõlemat meetodit.

Rollige oma meemipilt Photoshopiga

Ärge muretsege, kui teil pole Photoshopi koopiat (või tööl või koolis sellele juurdepääsu). Kuigi me kasutame selle tehnika demonstreerimiseks Photoshopi, ei tugine see tegelikult ühelegi Photoshopi-spetsiifilisele tööriistale ja võite sama protsessi probleemideta uuesti luua GIMP-i või Paint.net-iga.

Parim osa isetegemise meetodi juures on see, et säilitate pildi üle täieliku kontrolli ja te ei pea seda kolmanda osapoole veebisaidile üles laadima. Teie töökaaslane võib arvata, et teie meemipilt on lõbus, kuid nad võivad selle leidapalju vähem lõbus, kui teie kasutatav meemigeneraatori veebisait säilitas nende foto ja nüüd kasutavad teised inimesed oma nägu Interneti-meemi osana. Nii on null risk, et teie, teie töökaaslane või keegi teine ​​fotol olevast isikust satub järgmise Bad Luck Brianiks.

Esimene samm on haarata oma lähtekuva ja avada see valitud redaktoris. Demonstreerimise eesmärgil kasutame seda Creative Commonsi litsentsitud fotot Douglas O’Brienilt.

Valige tööriistaribalt tekstitööriist (ikoon T) või klaviatuuri otsetee abil selle valimiseks vajutage klahvi T.

Muutke ekraani ülaosas tekstitööriistaribal fondiks „Mõju”. Suvandite muutmise ajal koondage ka teksti põhjendus ja määrake teksti värv valgeks. Fondi suurus sõltub täielikult teie lähtepildi suurusest (ülaltoodud ekraanipildil on fondiks seatud 22pt lihtsalt sellepärast, et see oli see, mis oli viimati seatud tööriista Tekst kasutamisel; kohandame seda nii, et see sobiks fotoga hetk).

Kui fond on valitud, tsentreeritud ja värviline valge, on aeg valida tekst, mille soovite pildi kohale asetada. Sõltuvalt sellest, kui palju teksti lisate, kasutate kirjutamisruumina pildi ülaosa, alaosa või mõlemat. Sõltumata sellest, kas kasutate ülemist, alumist või mõlemat, soovite teksti tsentreerida. Siin on meie näidistekst, noogutamine In Ur Base meemile, mis on paigutatud ja suuruse järgi kohandatud.

Pange tähele, et tekst on kõik suurtähtedega. Kõik mütsid on traditsiooniline viis meemiteksti tegemiseks, kuid kui olete nii kaldu, kasutage julgelt tavalist suurtähte.

Kui tekst on paigas, oleme peaaegu kohal. Meemide loomise mõistatuse viimane osa on lisada tekstile löögi element. Insuldi tööriist on Photoshopi menüüs Blending Options (või samaväärne fototöötluses).

Valige tekstikiht ja seejärel paremklõpsake ja valige „Segamisvalikud” või topeltklõpsake lihtsalt kihil, et avada menüü Segamisvalikud.

Klõpsake segamisvalikute all nuppu „Stroke“ ja seejärel kontrollige insuldivalikuid. Enamiku fotode jaoks soovite 3–5 pikslit löögi laiuseks (reguleerige vastavalt vajadusele rasva, kuid mitte ülekaaluka teksti kujundamiseks). Asend peaks olema „Väljas“ ja segamisrežiim „Tavaline“, läbipaistmatusega 100%. Värv peaks olema muidugi must. Siin näeb meie pilt välja, kui rakendate 5-pikslist musta lööki.

Suurepärane. Font on julge ja pilkupüüdev, tekst on tsentreeritud ja visandatud mustaga ning kõige kriitilisem on see, et meie meemipildil on kass. Meie töö siin on tehtud.

Kasutage meemigeneraatorit

Kui teil pole, nagu eespool mainitud, juurdepääsu pildiredaktorile või lihtsalt ei soovi sellega tegeleda, on teil alati võimalus kasutada meemigeneraatorit.

Hoolimata sellest, kui tuntud see on, jätame vahele MemeGenerator.net (üks esimesi ja suurimaid meemigeneraatoreid). Pidage meeles meie muret viimases jaotises, et veebitööriistade kasutamine võib viia teie pildi jõudmiseni kõikjale? Kui loote meemipildi rakendusega MemeGenerator.net, loote sisuliselt uue meemi ja see postitatakse veebisaidile kõigile nähtavaks. Ilmselgelt, kui teete oma töökaaslasele ühekordse pildi, oleks see kohutav idee (ja nad võivad teid lõpuks õigustatult häirida, kui panite oma pildi veebi kõigile nähtavaks).

Selle asemel hakkame kasutama ImgFlip'i meemigeneraatorit, kuna sellel on jagamiseks selged õigused ja saate pildi privaatseks seada. Privaatsena hoitava pildi üleslaadimisel tuleb arvestada kahe olulise funktsiooniga. Esiteks, kui valite üleslaaditava faili, jätke kindlasti märkimata „Luba pildi kuvamine avalikus kataloogis”; teine ​​on Kontrollima generaatori allservas valik „Privaatne”. Vaadake allpool esile tõstetud valikuid.

Nende kahe suvandiga (kontrollimata jagamine ja privaatne kontroll) jagage oma pilt üles. Kui olete oma teksti lisanud, saate seda ekraanil vaadata, nagu allpool näha, laiendades menüüd „Täpsemad valikud”.

Vaikimisi kasutab generaator valget musta värvi kontuuriga (5-pikslise kaaluga) fondi Impact, kuid saate neid asju lennult reguleerida. Valge kasti kohal oleval pildil must kast ja number, mis on näha hallis tekstist paremal, reguleerivad vastavalt fondi värvi, joonevärvi ja kaalu.

Samuti saate muuta fondi tüüpi, maksimaalset suurust ja seda, kas täpsemas menüüs on varjutatud varje (samuti saab kõigi tähtede stiili välja lülitada).

Kui teile meeldib Photoshopi väike toiming, on meemipildi Photoshopis ülesvõtmine palju kiirem, kuna saate hõlpsalt fonti reguleerida, asju ringi skoorida ja muidu pilti muuta. See tähendab, et kui teil pole Photoshopi või muude pildiredaktorite kogemusi, saavad veebipõhised meemigeneraatorid selle töö kindlasti valmis.

Sõltumata sellest, millise tööriista valite, olete natuke õppinud meemide ja palju nende valmistamise kohta. Lõbutsege ja pidage vastu soovile kasutada oma uusi leitud jõude kurja jaoks!