36 peidetud Google'i otsingumänge ja lihavõttemune

Google on oma otsingumootorisse peitnud palju omapäraseid lihavõttemune ja lõbusaid mänge. Allpool on mõned parimad, nii et minge lihtsalt Google'i poole ja sisestage üks järgmistest otsingutest.

Otsing: Anagram

Kas mõtlesitenärida jäär? Mitte just. Anagramm on sõna (või fraas), mis on moodustatud lähtesõna tähtede ümberkorraldamisega. Mõned populaarsed näited on:

  • Binaarne / ajuline
  • Vaikne / Kuula
  • Ühiselamu / määrdunud tuba

Kui tippite Google'i otsinguribale „anagrammi”, küsib Google, kas peate silmas „nag ram”, kuna see on „anagrammi” anagramm. Päris nutikas, Google.

Otsing: Askew

Kõvera väljanägemise jaoks ei pea teksti jaoks liiga palju kokteile jooma. Kui otsite „viltu” (see tähendab otseses mõttes, et see pole sirge ega tasane), kallutab Google'i otsingutulemite leht veidi.

Otsing: Bletchley park

Kui olete tuttav Bletchley pargiga Inglismaal, teate, et sellel on üsna palju ajalugu. Nüüd oli see turismiatraktsioon ja see kinnistu oli kunagi II maailmasõja koodimurdjate salajane kodu.

Google austab seda ajaloolist vaatamisväärsust, dekodeerides Bletchley pargi otsingutulemite paremal küljel asuvas teadmistepaneelis.

Otsing: HTML-i vilkumine

Selle jaoks saate sisestada ka „” või „vilkuva sildi”.

Nagu nimigi ütleb, vilkuv HTML-silt,, mis on nüüdseks aegunud, põhjustab märgendis oleva sisu vilkumist. 90ndate nostalgia, keegi?

Otsing: hingamisharjutus

Meil kõigil on mõnikord vaja hetke, et hinge tõmmata. Kui otsite Google'is otsingust „Hingamisharjutus”, kuvatakse ülaosas üheminutiline harjutus. Selle käivitamiseks klõpsake nuppu Esita.

Otsing: Cha-Cha slaid

Võtke see nüüd tagasi, kõik! Kuna pole midagi muud kui klassikaline, siis Cha-Cha slaid by DJ Casper on tuntud lugu ja koreograafiatants. Kas soovite õppida, kuidas seda teha?

Sisestage lihtsalt Google'i otsinguribale "cha-cha slide". Esimese video pealkirja kõrval näete noolt; Klõpsake seda tantsu juhatamiseks.

Otsing: Conway's Elumäng

1970. aastal töötas Briti matemaatik John Horton Conway välja Elumäng. See on nullimängija mäng, mille käigus sa lihtsalt istud ja vaatad, kuidas rakud elavad, surevad ja paljunevad.

Selle kärgautomaadi mängu mängimiseks (vaatamiseks) sisestage lihtsalt “Conway’s Elumäng”Google'i otsinguribal ja vaadake paremale, kuidas kogu elu algas.

Dinosauruste mäng (ainult Chrome)

Kui teil pole Interneti-ühendust ja proovite veebilehte Google Chrome'i laadida, saate koos T-Rexiga sõnumi „Interneti-ühendus puudub“. Võite muuta selle kardetud lehe lõbusaks, lõputuks (või vähemalt kuni võrguühenduseni) jooksjaks.

Vajutage lihtsalt tühikuklahvi ja dinosaurus hakkab jooksma. Kui kaktused ja linnud tulevad teie teele, vajutage nende kohal hüppamiseks uuesti tühikuklahvi. Kui midagi tabate, on mäng läbi ja teie kõrge skoor registreeritakse. Kui soovite tõeliselt kõrgeid punkte saada, on võimalus mängu häkkida ja muuta oma dinosaurus võitmatuks.

Ka teistes brauserites on peidetud mängud - vaadake Microsoft Edge'i keerukat surfimängu või Mozilla Firefoxi hästi varjatud Pongi mängu.

SEOTUD:Kuidas häkkida peidetud Google Chrome'i dinosaurusemängu

Otsing: tehke tünnirull

Meie seas olevad hävitajate piloodid (või need, kes on mänginud Starfox) teavad, et tünnirull on õh manööver, mille käigus lennuk pöörleb nii piki- kui ka külgteljel. Lihtsamalt öeldes teeb see korraga silmust ja rulli. Ja see on eepiline.

Tippige Google'i otsinguribale „Do a Barrel Roll”, et seda kogu oma hiilguses näha.

Otsing: Dreidel

Dreidel on pöörlev tipp, mis koosneb neljast küljest, millest igaüks sisaldab heebrea tähestiku tähte. Lapsed mängivad nendega tavaliselt Hanuka ajal.

Kui otsite Google'is sõna (või „spin dreidel“), kuvatakse otsingutulemite ülemisel paneelil pöörlev dreidel. Kui soovite, et dreidel seda teeks, klõpsake nuppu "Spin Again".

Otsing: Festivus

Olete kuulnud jõulupuust, aga kuidas oleks Festivuse küsitlusega? 23. detsembril tähistatav Festivus on ilmalik püha, mis sai laialt tuntuks pärast seda, kui seda esitati aSeinfeld episood.

Festivuse küsitluse nägemiseks tippige Google'i otsinguribale Festivus ja see kuvatakse otsingutulemitest vasakul. "Festivuse ime!" kuvatakse otsinguriba all ka otsingutulemuste arvu kõrval.

Otsing: Fidget Spinner

Kas tunnete ärevust? Rahustamiseks võite kasutada nihelevat spinnerit või sisestada Google'i otsingusse „Spinner” või „Fidget Spinner”. Otsingutulemite ülemisele paneelile ilmub nihelev spinner. Selle keeramiseks klõpsake lihtsalt nupul "Spin".

Selle saate muuta ka nummerdatud keerutajaks, lülitades paremas ülanurgas oleva liuguri väärtusele „Number”.

Otsing: Pange münt ümber

Me kõik peame mingil hetkel otsuse langetama. Muidugi on ainus loogiline viis mündi klappimine!

Kui teil seda pole, sisestage lihtsalt Google'i otsingusse käsk "Flip a Coin" ja tulemuste ülaosas kuvatakse müntide klappimise tarkvara. Münt pööratakse automaatselt üks kord. Selle uuesti klõpsamiseks (parim, kaks kolmest?) Klõpsake lihtsalt nuppu „Flip Again”.

Otsing: lõbusad faktid

Mis oleks parem koht juhuslike faktide otsimiseks kui internet? Kui tippite Google'i otsingusse „Lõbusad faktid” või „Mul on uudishimu”, kuvatakse tulemuste ülemisele paneelile juhuslik fakt. Ussiaugust saate jätkata, klõpsates nuppu „Esita veel üks küsimus”.

Kui olete huvitatud mitte ainult juhuslike faktide õppimisest, vaid soovite ka nende kohta küsitleda, vaadake kindlasti meie sõsarsaiti Mindbounce.

Otsing: Google 1998. aastal

Google asutati 4. septembril 1998. Kui olite siis seal lähedal, kuid ei mäleta, kuidas see välja nägi, või kui te pole veel sündinudki, saate selle siiski üle vaadata!

Algse Google'i kuvamiseks sisestage otsinguribale lihtsalt "Google in 1998".

SEOTUD:Vaadake seda virtuaalset tutvustust garaažis, kust Google algas

Otsing: Google'i logo ajalugu

Kas nüüd, kui olete näinud, kuidas Google 1998. aastal välja nägi, pole te uudishimulik kõigi muudatuste suhtes, mida see on oma logos viimase 22 aasta jooksul teinud?

Sel juhul sisestage otsingusse lihtsalt „Google'i logo ajalugu” ja kuvatakse kõigi erinevate Google'i logode slaidiseanss.

Otsing: Kas Google on maas?

Ükskõik, kas see on tingitud serveriprobleemidest, sisemistest vigadest või isegi turvarikkumisest, toimub katkestusi. Kui sait või teenus ei tööta korralikult, otsivad inimesed sageli, kas see sait või teenus on maas.

Alati, kui soovite teada, kas Google on maas, kirjutage otsinguribale lihtsalt „Kas Google on maas”. Kui see pole nii, vastab Google jaburalt „Ei”.

SEOTUD:Kuidas pääseda veebilehele, kui see on maas

Otsing: Kerning

Kerning on tekstis tähtede või tähemärkide vahe reguleerimine. Seda kasutatakse sageli väiketähtede suurendamiseks suurtähtedele natuke lähemal.

Kui otsite Google'i otsingus sõna „kerning”, on sõna tähed otsingutulemites üksteisest eraldatud.

Otsing: telgi HTML

Telgi HTML-i silt, , on nüüd vananenud, kuid see sunnib märgendis olevat sisu paremalt vasakule kerima.

Kui tippite Google'i otsingusse „”, „telgi HTML” või „telgi silt”, kerib tulemuste arvu näitav tekst paremalt vasakule.

Otsing: metronoom

Unustasite oma metronoomi kodus? Ära muretse! Kuigi iPhone'i ja Androidi jaoks pole metronoomirakendustest kindlasti puudust, on Google'il ka lahendus.

Sellele juurdepääsemiseks otsige Google'i otsingust lihtsalt metronoomi. Üks kuvatakse otsingutulemite ülemisel paneelil. Saate seda reguleerida vahemikus 40 kuni 218 BPM.

SEOTUD:4 parimat pilli häälestamise rakendust

Otsing: Pac-Man

Pac-Man on arkaadmäng, kus mängija liigub labürindis ning sööb punkte ja puuvilju - seda kõike, vältides samas kummitusi. See ilmus 1980. aastal, kuid saate seda mängida ka täna.

Otsige lihtsalt Google'i otsingus sõna „pacman” ja klõpsake siis otsingutulemite ülemisel paneelil nuppu „Esita”. Ilmub hüpik, mis palub teil mängimist alustada.

Otsing: mängige madu

Kas mäletate lõbusat madumängu, mida mängisite oma Nokia tellistest telefonis? Saate seda ikkagi mängida!

Sisestage Google'i otsingus lihtsalt „Play Snake” ja klõpsake siis otsingutulemite ülemisel paneelil nuppu „Play”. Ilmub hüpikaken, mis palub teil mängida. See on värvilisem kui originaal ja siiski lõbus viis mõnda aega tappa.

Otsing: Pluuto

Rahvusvaheline Astronoomia Liit (IAU) alandas 2006. aastal Pluutot planeedilt kääbusplaneediks. Pluutol ei õnnestunud oma orbiidi ümbrust puhastada, mis on üks nõudeid, mille IAU otsustas, et keha peab planeediks pidamiseks tegema.

Kui tippite Google'i otsingusse „Pluuto”, kuvatakse teadmiste paneelil „Meie lemmik kääbusplaneet alates 2006. aastast”.

Otsing: juhuslike arvude generaator

Kas peate juhusliku arvu kiiresti genereerima? Sisestage Google'i otsingusse lihtsalt „Juhuslike numbrite generaator”. Juhuslike arvude generaator ilmub otsingutulemite ülemisele paneelile.

Vaikimisi on vahemik vahemikus üks kuni 10, kuid saate seda reguleerida. Kui muudate miinimumi jakui maksimaalne arv on 100, ilmub emotikon „100”. Kui määrate maksimaalseks numbriks ühe, mis on vähemalt 10 numbrit, kuvatakse uimane emotikon.

Otsing: rekursioon

Oxford määratleb rekursiooni kui “rekursiivse protseduuri või definitsiooni korduvat rakendamist”. Kui tippite Google'i otsingusse „rekursioon”, näete otsinguriba all teksti „Kas mõtlesite: rekursioon”.

Kui klõpsate seda linki, laadib see lihtsalt otsingutulemid uuesti.

Otsing: Roll a Die

Kas vajate matriitsi? Kui tippite Google'i otsingusse teksti "rullige die", kuvatakse otsingutulemite ülemisele paneelile kuuepoolne stants; veeretamiseks klõpsake seda.

Võite lisada ka täiendavaid täringuid. Valige lihtsalt täring, mille soovite lisada selle sisalduvate külgede arvu põhjal.

Otsing: Solitaire

Solitaire (tuntud ka kui kannatlikkus) on ühe mängijaga kaardimäng, kus mängija üritab iga kaardipakki järjestikku laduda. Kui kõik neli ülikonda on sorteeritud, võidetakse mäng.

Mängimiseks tippige Google'i otsingusse „Solitaire” ja klõpsake siis otsingutulemite ülemisel paneelil nuppu „Esita”. Valige raskusaste ja hakake mängima!

Otsing: Green Hilli tsoon

1991. aastal avaldas Sega Genesis maailmakuulsa mängu,Sonic the Hedgehog. Green Hill Zone on esimene tase aastal Sonic. Kui otsite Google'is märksõna „Green Hill Zone”, ilmub Sonic teadmiste paneelile ja tundub, et see ootab.

Kui klõpsate teda, hüppab Sonic ja kui teete seda 25 korda, saab Sonicust Super Sonic.

Otsing: Super Mario Bros

Super Mario Bros. on veel üks klassikaline mäng. 1985. aastal ilmunud mängijad tabasid plokke, et saada neist münte või seeni.

Kui tippite Google'i otsingusse „Super Mario Bros”, kuvatakse teadmiste paneelil plokk. Klõpsake seda, et käivitada mündi saamise heliefekt. Kui klõpsate plokil 100 korda, kuulete ühekordset heli.

Otsing: Tekstiseiklus

Tekstiseiklused (nagu nimigi ütleb) on tekstipõhised mängud. Mängite neid, kirjutades sõnadega suhtlemiseks käsud. Google'i arendajakonsoolil on tekstiseiklus.

Mängimiseks tippige Google'i otsingusse tekstiseiklus. Kui tulemused ilmuvad, avage arendajakonsool (paremklõpsake nuppu> Kontrolli> Konsool). Teid tervitab teade, milles küsitakse, kas soovite mõnda mängu mängida. Sisestage „Jah“ ja vajutage alustamiseks sisestusklahvi Enter.

Kui tippite „Ei”, kui teilt küsitakse, kas soovite mängida, kuvatakse teade „Ainus võidukäik on mitte mängida”.

Otsing: Tic-Tac-Toe

Veel üks Google'i varjatud mängudest on tic-tac-toe. Kui otsite Google'i otsingus “tic-tac-toe”, kuvatakse tulemuste ülemisele paneelile 3 x 3 tahvel. Mängu raskust saate reguleerida, klõpsates vasakus ülanurgas oleval rippmenüül.

Klõpsake kohta, kuhu soovite oma esimese märgi panna, ja mäng algab.

Otsing: Taimer

Kas vajate taimerit? Kui tippite Google'i otsingusse „taimer”, kuvatakse see otsingutulemite ülemisel paneelil. Vaikimisi on taimer seatud viieks minutiks, kuid seda saab reguleerida.

Taimeri saate lülitada ka stopperile, klõpsates vahekaardil „Stopper”.

Otsing: Sõda Ba Sing Sees

Nagu noogutada Avatar: viimane õhupüüdja, kui sisestate Google'i otsingusse sõna "sõda Ba Sing Se'is", küsitakse, kas mõtlesite, et "Ba Sing Ses pole sõda". See kuulus fraas (ja meem) pärineb 14. episoodist: Müüride ja saladuste linn.

Otsing: Veebidraiver Torso

Webdriver Torso on Google'i loodud automatiseeritud YouTube'i kanal. Seda kasutatakse YouTube'i toimivuse testimiseks. Kui tippite Google'i otsingusse „Webdriver Torso”, muudab see Google'i logo liikuvate plokidena.

See lihavõttemuna pole aga saadaval päevadel, kui on olemas Google Doodle.

Otsing: mis häält koer teeb?

Kõik teavad sellele vastust, kuid Google ei riski. Kui tippite teksti „mis häält koer teeb?” Google'i otsingus kuvatakse otsingutulemite ülaosas paneel „Loomade helid”.

Klõpsake ikooni Valjuhääldi ja heli esitatakse teile. „Koera” saate asendada peaaegu iga loomaga ja see kuvatakse paneeli alguses.

Otsing: Ozi võlur

Võlur Oz on 1939. aasta film, milles mängib Judy Garland. Algses filmis olid Dorothy kuulsad rubiinsussid hõbedased.

Kui tippite Google'i otsingusse „Wizard of Oz”, kuvatakse teadmistepaneelil paar rubiinsussid. Kui klõpsate neid, kuulete Dorothyt ütlemas: "Sellist kohta pole nagu kodus." Leht keerleb nagu tornaado ja lehe värv muutub mustvalgeks.

Teadmistepaneelil asendab sussid tornaado. Kui klõpsate sellel, kuulete heliefekti, leht pöörleb uuesti ja värv taastatakse.

Otsing: Wubba Lubba Dub Dub

Rick ja Morty fännid, rõõmustage! Teie jaoks on olemas Google'i lihavõttemuna. Kui tippite Google'i otsingusse „wubba lubba dub dub”, küsib see, kas mõtlesite, et „mul on väga valus, palun aidake mind”.

See on viide 11. episoodile,Rikkiv äri, milles Birdperson selgitab, et “wubba lubba dub dub” tähendab tema keeles “mul on väga valus, palun aidake mind”.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found