Kuidas viia aurumäng teisele draivile, see on lihtne viis

Steam pakub mitut teegi kausta ja nende allalaadimisel saate valida, kuhu soovite mänge installida. Ja tänu hiljutisele värskendusele saate mängu pärast allalaadimist hõlpsalt teisaldada, ilma et kogu asi uuesti alla laaditaks.

See protsess võib säästa teid kümnete või isegi sadade gigabaitide mängude andmete uuesti allalaadimisest lihtsalt sellepärast, et hankisite uue SSD ja soovite paar mängu teisaldada. See erineb kogu Steami teegi kausta teisaldamisest, mis liigutab iga mängu selles sees - järgmine protsess võimaldab teil liigutada ainult mõnda mängu, mitte tervet teeki.

Mõni aasta tagasi oli see protsess palju keerulisem, kuid see on nüüd Steami integreeritud. Kinnitasime, et see töötab juunis 2020 endiselt samamoodi. Steam näeb meie ekraanipiltidel pisut erinev välja, kuid kõik võimalused on samas kohas.

Esimene samm: looge teine ​​aurukaust

SEOTUD:Kuidas oma aururaamatukogu valutult teise kausta või kõvakettale teisaldada

Esiteks peate tegema teisele draivile Steami teegi kausta, kui te pole seda veel teinud. Selleks tehke Steamis valikud Steam> Settings. Valige kategooria „Allalaadimised” ja klõpsake nuppu „Steam Library Folders”.

Klõpsake nuppu „Lisa teegi kaust“, valige draiv, kuhu soovite teegi kausta luua, ja klõpsake nuppu „Uus kaust“. Pange sellele ükskõik milline nimi, klõpsake nuppu "OK" ja seejärel klõpsake nuppu "Vali", et valida äsja loodud kaust.

Teie valitud kaust kuvatakse kaustade loendis Steam Library. Nüüd saate selle akna sulgeda.

Teine samm: teisaldage mängude failid teise teeki

Installitud mängu teisaldamiseks pärast teise teegi lisamist paremklõpsake seda oma Steami teegis ja valige käsk „Atribuudid”.

Klõpsake vahekaarti „Kohalikud failid“ ja klõpsake nuppu „Teisalda kaust installimiseks“. Valige Steam'i kogu, kuhu soovite mängu teisaldada, ja klõpsake nuppu "Teisalda kaust".

Olete valmis. Steam teisaldab mängu failid teise teegi asukohta. Muude mängude teisaldamiseks korrake seda toimingut.

Mängu tulevikus installimisel küsib Steam, millisesse teeki soovite selle installida, kuid peaksite saama oma mänge igal ajal teisaldada.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found