Wordi dokumendi salvestamine JPEG-vormingus

Võib juhtuda, et soovite pigem Wordi dokumenti jagada pildina, mida igaüks saab avada. Kahjuks ei saa te dokumenti JPEG-vormingus eksportida, kuid on veel mõned lihtsad lahendused. Siin on mõned üksikud.

Teisendage üks leht JPEG-vormingusse

Kui teil on Wordi dokument, mis on ainult üks leht, või kui soovite jäädvustada pikema dokumendi ainult ühe konkreetse lehe, võite kasutada ekraanipilditarkvara, näiteks Snip & Sketch for Windows või Mac's Screenshot.

SEOTUD:Mis vahe on JPG, PNG ja GIF vahel?

Esimene asi, mida soovite teha, on Wordi dokumendi suumimine, nii et kogu leht oleks ekraanil nähtav. Seda saate teha, reguleerides olekuriba suumiliugurit miinus sümboli suunas. Protsendi osas pole täpset soovitust - veenduge, et kogu dokument oleks nähtav.

Kui leht on täielikult nähtav, tippige Windowsi otsinguribale „Nupp ja visand”. Avage Snipi ja visandite tööriist ning valige seejärel ekraanipildi rakenduse avamiseks Macis Cmd + Shift + 4.

Teie ekraanile ilmub rist. Klõpsake ja lohistage risti, et jäädvustada kogu Wordi dokumendi leht.

Järgmisena, kui kasutate Windowsis rakendust Snip & Sketch, valige pildi salvestamiseks disketi ikoon. Maci kasutajad valivad Fail> Ekspordi.

Pange oma pildile nimi ja valige failitüüpide loendist „JPEG”. Lõpuks klõpsake nuppu „Salvesta“.

Teisenda Windowsis PDF-iks ja seejärel JPEG-ks

Nagu me varem mainisime, ei saa doc-faili otse JPEG-vormingusse teisendada. Kuid sina saab teisendage oma Wordi dokument PDF-iks ja seejärel JPEG-ks.

SEOTUD:Mis on PDF-fail (ja kuidas seda avada)?

Wordi dokumendi teisendamiseks PDF-failiks avage dokument ja valige vahekaart „Fail”.

Järgmisena valige vasakul paanil „Salvesta nimega“ ja seejärel „Sirvi“.

Valige File Exploreris asukoht, kuhu soovite faili salvestada, ja andke sellele nimi. Valige nool „Salvesta tüübina” kõrval ja valige rippmenüüst „PDF”.

Nüüd salvestatakse teie fail PDF-failina.

SEOTUD:Kuidas teisendada PDF-fail Microsoft Wordi dokumendiks

PDF-faili teisendamiseks JPEG-ks peate alla laadima Microsofti tasuta teisendustarkvara. Avage rakendus Microsoft Store ja sisestage otsinguribale „PDF to JPEG”. Valige esimene variant.

Järgmisel lehel kuvatakse tarkvara kohta teavet. Lugege see läbi ja valige käsk „Hangi”.

Tarkvara installitakse automaatselt. Avage see ja klõpsake akna ülaosas valikul „Vali fail”.

Sirvige oma PDF-i asukohta ja valige see. Seejärel avaneb fail PDF-JPEG-muunduriprogrammis. Kui see on avatud, klõpsake nuppu „Vali kaust”.

Windows Explorer ilmub uuesti. Navigeerige asukohta, kuhu soovite uue faili salvestada, ja seejärel klõpsake nuppu „Vali kaust“.

Lõpuks valige käsk Teisenda.

Teie PDF teisendatakse nüüd JPEG-vormingusse.

Teisenda Macis PDF-iks ja seejärel JPEG-ks

Wordi Doci PDF-vorminguks muutmise toimingud Macis on täpselt samad, mis eelmises osas mainitud. Kuid Macil on kaasas programm nimega „Eelvaade“, mis suudab teisendada PDF> JPEG, seega pole siin mingit täiendavat tarkvara vaja.

Korrake eelmise jaotise samme Wordi dokumendi teisendamiseks PDF-failiks. Kui teie PDF-fail on valmis, paremklõpsake failil, valige menüüst „Ava koos“ ja valige „Eelvaade“.

Valige akna vasakus ülanurgas „File”. Ilmub rippmenüü. Valige siin „Ekspordi“.

Ilmub uus aken. Valikute loendi kuvamiseks klõpsake „Vormindamine” kõrval olevat noolt. Valige loendist “JPEG”. Seejärel valige „Salvesta“.

Teie PDF teisendatakse nüüd JPEG-vormingusse.

Kas teil pole soovi Wordi dokumendi JPEG-vormingusse viimiseks kõik need toimingud? Veebis on mitu Word-JPEG-muundurit, mis töötavad tõesti hästi. Sirvige ringi ja leidke endale meelepärane!


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found