Kuidas avada vanad veebilehed Internet Exploreris Windows 10-s

On 2019. aasta, kuid mõnel ettevõttel ja valitsusasutusel on endiselt vanu veebisaite, mis uutes veebibrauserites ei tööta korralikult. Windows 10 sisaldab endiselt Internet Explorer 11 ja Microsoft on võtnud kohustuse seda turvavärskendustega toetada.

Soovitame võimaluse korral Internet Explorerit vältida. See on vana ja aegunud. See ei sisalda kaasaegseid veebifunktsioone ja tõenäoliselt on seda lihtsam rünnata kui tänapäevaseid veebibrausereid. Kasutage seda ainult vajadusel - mida enamiku inimeste jaoks ei tohiks palju olla.

Isegi Microsoft soovitab IE-d vältida ja julgustab teid selle asemel kasutama Microsoft Edge'i. Microsofti Chris Jackson on nimetanud Internet Explorerit ühilduvuslahenduseks - mitte kaasaegseks veebibrauseriks, mida peaksite kasutama.

Kuidas avada veebileht rakenduses IE From Edge

Kui kasutate Microsoft Edge'i, saate vajadusel kiiresti Internet Exploreris veebilehti avada.

Selleks klõpsake menüüd> Rohkem tööriistu> Ava Internet Exploreriga. Edge käivitab IE ja avab praeguse veebilehe.

Internet Exploreri käivitamine Windows 10-s

IE käivitamiseks ei pea te kasutama Edge'i. Võite käivitada Internet Exploreri ja seda tavapäraselt kasutada. Internet Exploreri leiate menüüst Start.

Internet Exploreri käivitamiseks Windows 10-s klõpsake nuppu Start, otsige üles „Internet Explorer” ja vajutage sisestusklahvi või klõpsake „Internet Exploreri” otseteed.

Kui kasutate IE-d palju, saate selle kinnitada tegumiribale, muuta selle menüüs Start paaniks või luua sellele töölaua otsetee.

Kas te ei näe menüüd Start Internet Explorerit? IE funktsioon võidakse eemaldada - see on vaikimisi installitud, kuid võite selle vabalt eemaldada.

Minge juhtpaneelile> Programmid> Windowsi funktsioonide sisse- või väljalülitamine. (Juhtpaneeli saate käivitada, otsides seda ka menüüst Start.) Veenduge, et siin olevate funktsioonide loendis oleks märgitud „Internet Explorer 11” ja klõpsake nuppu „OK”.

Konkreetsete veebisaitide automaatne avamine IE-s

Süsteemiadministraatoritele pakub Windows 10 funktsiooni „Enterprise Mode”. Administraatorid saavad lisada ettevõtte režiimi loendisse veebisaitide loendi. Kui kasutaja külastab Microsoft Edge'i loendis olevat saiti, avab Edge selle veebilehe automaatselt Internet Explorer 11-s.

See võimaldab kasutajatel Microsoft Edge'i brauserit normaalselt kasutada. Selle asemel, et IE käsitsi käivitada, käivitab Edge IE automaatselt, kui nad navigeerivad Internet Explorerit vajavale veebisaidile.

See valik on osa Windowsi rühmapoliitikast. Valiku „Ettevõtte režiimi saidiloendi konfigureerimine” leiate jaotisest Arvuti konfiguratsioon \ haldusmallid \ Windowsi komponendid \ Microsoft Edge \.

Tõenäoliselt muudab see uue Microsoft Edge turule tulekuga natuke. See põhineb Google Chrome'i veebibrauseri aluseks oleva avatud lähtekoodiga projektil Chromium. Kuid Internet Explorer on mingil kujul seatud lähitulevikus olema Windows 10 osa. See on endiselt vajalik veebisaitide jaoks, mis vajavad ActiveX-i ja brauseri abistajaid.

IE võib peagi olla parim viis vanade veebisaitide kasutamiseks, mis vajavad Adobe Flashi ka Windowsis.

SEOTUD:Mis on ActiveX-juhtelemendid ja miks need on ohtlikud