Kuidas kasutada mobiilse peakomplekti mikrofoni lauaarvutiga

Olete investeerinud palju raha telefoni sisseehitatud mikrofoniga kvaliteetsetesse kõrvaklappidesse. Kas poleks tore, kui saaksite seda kasutada oma arvutis mängimiseks või VoIP-kõnedeks? Hea uudis: saate.

Suurepärane takistus teie toredate kõrvaklappide või kõrvaklappide kasutamisel lauaarvutiga on see, et enamus täissuuruses lauaarvutites on kõrvaklappide ja mikrofoni pistikud eraldi, telefonid ja sülearvutid ühendavad need ühtseks 3,5 mm pordiks. Nii saate ühendada need töölaua kõrvaklappide heliväljundi porti ja kuulata või ühendada mikrofoni sisendporti ja kasutada neid rääkimiseks - kuid mitte mõlemat.

Võite kasutada Bluetoothi, kui teie kõrvaklappidel need on, kuid see ühendus on mõeldud mobiilseadmetele ja ei piirdu latentsuse ega kvaliteediga. Õnneks on kõrgekvaliteedilistel Bluetooth-kõrvaklappidel üldiselt sisselülitamise võimalus, mis muudab need juhtmeks vanemate vidinate ja aku tühjenemise korral. Soovitame seda kasutada mis tahes arvutirakenduste jaoks.

Õnneks on selle probleemi lahendus lihtne. Kui teie arvuti ei paku kombineeritud kõrvaklappide pesa sisse- ja väljalülitamiseks, võite hankida odava adapteri, mis jagab signaali kaheks: kõrvaklappide draiverite heli ja mikrofonist tulev heli. Siin on üks täpse olukorra jaoks Amazonist 6 dollarit.

Kui kaabeladapter on käes, ühendage lihtsalt kõrvaklapid naissoost porti ja meessoost pordid arvuti vastavatesse pesadesse. Need on tavaliselt värvikoodiga - roosa mikrofoni jaoks, roheline kõrvaklappide või kõlarite jaoks - kui neil pole pordi lähedal ikoone. Järgmisena valige Windowsis õiged heliallikad ja võite minna.

Nende adapterite töö ei ole 100% garanteeritud - mobiilkõrvaklappide vahel on piisavalt variatsioone, et võite kokku puutuda sobimatu sidumisega. Kuid need on piisavalt odavad, et kui teil ei vedaks, pole see suur probleem. Kui soovite helitugevuse ja vaigistuse lihtsa juhtimise abil midagi veidi usaldusväärsemat, saate odava USB-helikaardi. Mõni mudel, näiteks see, lisab teie töölaual puuduva kombineeritud pordi.

See on liiga halb, et sellele probleemile pole tarkvaralahendust, kuid mõne dollari eest mõne lisariistvara eest saate kõrvaklappe (ja nende sisseehitatud mikrofoni) kõikjal kasutada.

Pildikrediit: Amazon


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found