Kuidas ühendada PowerPointi esitlusi

Kahel või enamal inimesel on raske töötada korraga PowerPointi esitlusega, kuna Office'is pole samu koostööfunktsioone, mida pakuvad Google'i esitlused. Selle probleemi üks võimalus on ühendada PowerPointi esitlused üheks failiks.

Kahe PowerPointi ühendamiseks saab importida slaidid, kasutades valikut „Slaidide taaskasutamine”, või kasutades selle asemel kopeerimise ja kleepimise meetodit. Need juhised on mõeldud töötama Office'i uusimate versioonide jaoks, sealhulgas Office 2016 ja 2019, samuti Office 365 ja Online. Võimalik, et PowerPointi vanemate versioonide jaoks on juhised erinevad.

SEOTUD:Mis on Microsoft Office'i uusim versioon?

PowerPointi failide kombineerimine slaidide taaskasutusvaliku abil

Parim meetod PowerPointi failide ühendamiseks või vähemalt meetod, mida PowerPoint ametlikult toetab, on suvandi „Slaidide taaskasutamine” kasutamine. See funktsioon liidab ühe esitlusfaili sisu teiseks, sobitades selle käigus uue esitlusfaili teema.

Selleks avage oma PowerPointi esitlusfail - see on fail, millega soovite liituda. Valige lindiriba vahekaardil „Kodu“ nupp „Uus slaid“ ja seejärel klõpsake ilmuva rippmenüü allservas valikut „Slaidide taaskasutamine“.

Paremal ilmub menüü. Klõpsake nuppu „Sirvi”, et leida PowerPointi esitlusfail, mille soovite oma avatud faili ühendada.

Leidke oma teine ​​PowerPointi fail ja klõpsake selle sisestamiseks nuppu „Ava“.

Parempoolses menüüs „Slaidide taaskasutamine” kuvatakse teie teise esitluse slaidide loend.

Kõigepealt peate otsustama sisestatud slaidide vormindamise üle. Kui soovite säilitada vormingu (sh teema) algsest esitlusest, veenduge, et menüü „Slaidide taaskasutamine” allservas oleks lubatud märkeruut „Allika vormindamise säilitamine”. Kui te seda ei märgi, rakendatakse teie sisestatud slaididele avatud esitluse stiili.

Üksikute slaidide sisestamiseks paremklõpsake slaidil ja valige suvand „Lisa slaid“. Muul juhul klõpsake kõigi slaidide kopeerimiseks avatud PowerPointi esitlusesse nuppu „Lisa kõik slaidid“.

Seejärel lisatakse teie slaid (või slaidid) avatud esitlusse kohe valitud slaidi alla. Koos oma PowerPointi failidega saate ühendatud faili salvestada, klõpsates nuppu Fail> Salvesta või Salvesta nimega.

PowerPointi slaidide kopeerimine ja kleepimine

Kui meetod „Slaidide taaskasutamine” võimaldab teil enne nende sisestamist slaidide vormingut muuta, saate ka PowerPointi faile kombineerida, kopeerides slaidid ühest avatud PowerPointi failist ja sisestades teise.

Selleks avage PowerPointi esitlus ja valige vasakult slaidivaliku menüüst slaidid, mida soovite kopeerida. Seal paremklõpsake valitud slaididel ja seejärel vajutage nende kopeerimiseks lõikelauale nuppu "Kopeeri".

Lülitage PowerPointi esitlusele, kuhu soovite slaidid kleepida, ja seejärel paremklõpsake vasakul asuvas slaidivaliku menüüs slaidide kleepimiseks soovitud kohta.

Slaidide kleepimiseks ja neile avatud esitlusfaili teema rakendamiseks klõpsake valikut "Kasuta sihtkoha teemat".

Algse teema ja vormingu säilitamiseks valige selle asemel kleepimisvõimalus "Allika vormindamise säilitamine".

Kleebitud slaidid kuvatakse seejärel uues esitluses teie valitud positsioonil. Seejärel saate ühendatud faili salvestada, klõpsates nuppu Fail> Salvesta või Salvesta nimega.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found