Kuidas Kodis lisandmooduleid installida ja konfigureerida

Kodi saab kastist palju ära teha. Kui teil on ripitud Blu-Rays ja CD-de kogu, saate neid ilusa liidesega oma diivanil sirvida. Kui teil on telerihäälestuskaart, saate NextPVR-i abil otseülekandeid vaadata. Kohalike meediamängijate sõnul on see väga täielik.

Mida Kodi vähemalt iseseisvalt teha ei saa, on meediumide voogesitus veebist. Selleks (muu hulgas) vajate lisandeid.

Need lihtsad skriptid, mida tavaliselt teevad kaaskasutajad, võimaldavad Kodil pääseda juurde tasuta võrguteenustele nagu YouTube ja Twitch, tasulistele teenustele nagu NHL.tv ja Plex ning isegi mõnele teenusele nagu ESPN3 ja NBCSN, mis nõuavad töötamiseks kaablilogisid. Teised lisandmoodulid võivad lubada teil seadistuse välimust kohandada või millist ilmateenust see teavet hankib. Teised võivad liituda teiste arvutis olevate programmidega, nii et nad saaksid kuvada teie BitTorrenti järjekorda või käivitada muid programme, näiteks videomänge.

Nende lisandmoodulite leidmise ja konfigureerimise õppimine muudab Kodi palju võimsamaks, nii et laseme sukelduda.

Lisandmoodulite installimine ametlikust Kodi hoidlast

Kodi lisandmoodulite leidmine ja kasutamine oli varem tohutu piin. Kuid kuigi see pole ikka veel nii lihtne kui Roku kanalite leidmine, on Kodi uusimas versioonis alustamiseks lihtne koht: peamenüü lisandmoodulite jaotis.

Siin näete kõiki installitud lisandmooduleid, mis on jaotatud mõnesse jaotisse: Video, Muusika, Programmid ja muud. Kui soovite installimiseks sirvida mõnda lisandmoodulit, on lihtsaim viis valida suvand „Installi hoidlast”, nagu eespool öeldud. Järgmine klõpsake nuppu „Kodi lisandmoodulihoidla“, seejärel alustage kategooriate kaupa sirvimist.

Kategooriate arv on veidi ülekaalukas, seega soovitan teil kõigepealt alustada video alustamisest.

Kerige, kuni leiate midagi, mis teid huvitab. Kui te ei tea, kust otsida, soovitan alustada YouTube'ist.

Valige YouTube ja vajutage sisestusklahvi Enter ning võite hüpikaknasse installida lisandmooduli.

Kui leiate midagi, mida soovite installida, valige see ja seejärel käsk „Install”. Pistikprogramm installitakse taustale ja selle valmimisel näete hüpikut. Täpselt nii leiate oma uue pistikprogrammi tagasi põhiekraanilt.

Korrake seda protsessi nii paljude lisandmoodulite jaoks, kui soovite. Kodi vaikehoidlas on palju head kraami!

Kodi lisandmoodulite konfigureerimine

Enamik lisandmooduleid võimaldab vähemalt natuke seadistada. Mõnikord võimaldab see teil oma kontole sisse logida, mis on vajalik mõne teenuse jaoks, näiteks Pandora. Mõnikord on muid asju, mida saate konfigureerida. Pistikprogrammide ekraanil lisandmoodul, mille soovite konfigureerida, ja vajutage seejärel klaviatuuril nuppu „S”. Ilmub lühike menüü.

Valige „Seaded“ ja kuvatakse teie pistikprogrammi seadete aken.

Me ei saanud hakata üle vaatama, mida need seaded saavad teha, sest see on iga lisandmooduli jaoks erinev. Meie nõuanne: kui arvate, et peaksite saama midagi pistikprogrammi käitumise osas muuta, siis tõenäoliselt saate seda teha, seega kontrollige seadete kuva.

Mis siis, kui lisandmoodul ei tööta?

Kas mõni konkreetne lisand tekitab teile probleeme? Kõigepealt tuleb vaadata Kodi ametlikku foorumit. Kui leidsite lisandmooduli ametlikust Kodi hoidlast, on hea võimalus, et leiate foorumist loendi selle loojalt. Selliste teemade esimene postitus pakub tavaliselt väärtuslikku teavet praeguste vigade kohta, pakkudes sageli lühiajalisi lahendusi või lihtsalt ajakava selle kohta, millal konkreetne funktsioon parandatakse.

Kui te ei leia oma küsimustele vastuseid, saate registreeruda ja küsida. Pidage lihtsalt meeles: inimesed, kes neid lisandmooduleid teevad, on vabatahtlikud ja kasutajad nagu teie. Neil on elu väljaspool Kodi lisandmoodulite tegemist; töö, pere, kõik see värk. Nad panustavad sellesse projekti aega, kuna tahtsid ise seda funktsiooni või arvasid, et see võib olla lõbus. Kohtle neid arendajaid nii, nagu soovite, et teid sellises olukorras koheldaks, ja arvatavasti leiate, et nad aitavad hea meelega. Vihastage nende peale, sest teie lisandmoodul ei tööta ja nad ei pruugi seda teha.

Kui kolmanda osapoole hoidlast installitud lisandmoodul ei tööta, ärge küsige selle kohta ametlikes Kodi foorumites, kui te ei leia selle lisandmooduli kohta juba olemasolevat lõime. Selle asemel otsige alternatiivset foorumit, kus lisandmooduli arendaja projekti üle arutleb.

Hankige kolmandate osapoolte hoidlatest veelgi rohkem lisandmooduleid

Kolmandate osapoolte hoidlatest rääkides: võite olla oma veebireiside käigus sattunud huvitava lisandmooduli otsa, mida mingil põhjusel veel ametlikus Kodi hoidlas pole. Võib-olla on see liiga uus, võib-olla pole arendaja selle esitamisega vaeva näinud või võib-olla on see piraatlusrakendus, mida Kodi ei soovi kinnitada (sellest räägime hiljem.)

Ükskõik mis põhjusel on lisandmoodulite installimine kolmandate isikute hoidlatest suhteliselt lihtne. Esiteks peate lubama kolmanda osapoole hoidlad, kui te pole seda veel teinud. Kodi seadete kuva avamiseks valige peamenüüst hammasrattaikoon.

Avage Süsteem> Lisandmoodulid ja veenduge, et „Tundmatud allikad” on lubatud.

Järgmisena laadige alla ZIP-fail hoidlas, mida soovite sirvida, ja veenduge, et see oleks salvestatud kuhugi Kodiga samasse arvutisse. Pöörake tagasi peamenüü jaotisse Lisandmoodulid, klõpsates seekord küljeribal lisandmoodulite kuvamiseks. Vasakust ülanurgast leiate kasti.

Valige see kast ja teid viiakse lisandmoodulibrauserisse, kust saate ZIP-faile installida.

Selle suvandi abil saate sirvida ja installida varem alla laaditud ZIP-faili. Nüüd saate oma uuest hoidlast lisandmooduleid installida, kasutades varem uuritud valikut „Installi hoidlast”.

Kodi lisandmoodulid, mida tasub välja vaadata

Kodi lisandmooduleid on sadu, kui mitte tuhandeid. Milliseid tasub paigaldada? Siin on mõned meie lemmikud. Esiteks ametlikust Kodi hoidlast:

  • Youtube, nagu eespool mainitud, võimaldab teil veebis kõige populaarsemaid videoid sirvida ja saate oma tellimuste nägemiseks sisse logida. Kui teil tekib viga „Kvoot on ületatud”, saab see õpetus selle teie jaoks parandada.
  • TEDi kõnelused annab teile juurdepääsu neile kuulsatele loengutele peaaegu kõigest, mida võite ette kujutada. Õppige midagi.
  • PBS ThinkTV annab teile juurdepääsu peaaegu kõigile selle võrgu toodetud etendustele ja rohkem kui üksikud saated, millele see on aastate jooksul õigused omandanud. Seal on eraldi PBS Kids lisandmoodul, kui soovite noori lõbustada.
  • Reddit Viewer näitab teile Redditi populaarseimaid videoid ja GIF-e ning soovi korral saate lisada kohandatud subreddits.

Ja kui teil on kaabli sisselogimine, on teil veel rohkem kontrollida. Lisandmoodulid saidile ESPN ja NBCSN leiad ametlikust hoidlast ja võimaldavad sulle juurdepääsu elavale spordialale.

Kui teil pole kaabli sisselogimist, kuid soovite siiski vaadata spordiülekandeid, on liiga spetsiifiliste tellimisteenuste jaoks lisandeid,NHL.tv, NFL Gamepass, NBA liiga pääsja isegi MLS Live.

Vaadata on veel palju lisandmooduleid, nii et uurige lisateabe saamiseks ametlikku hoidlat ja ametlikke Kodi foorumeid. Ja jälgige seda saiti, sest loodame tulevastes artiklites uurida parimaid lisandeid.

Kodi lisandmoodulid on avatud lähtekoodiga ökosüsteem, millel on plusse ja miinuseid. Pro: kogukond teeb sageli lisandeid, mille voogesitusteenused ise ei jõuaks. Con: need lisandmoodulid võivad puruneda, kui need teenused vahetavad voogesituse pakkujaid või põhimõtteliselt kõike muud seoses nende saidi toimimisega.

SEOTUD:Kodi ei ole piraatlusrakendus

Teine asi, mida tuleks arvestada: laiemas veebis on palju piraatlusega seotud lisandmooduleid. Kui lisandmoodul pakub midagi liiga head, et tõsi olla, on see tõenäoliselt piraatlus. Kodi ei kinnita neid lisandmooduleid, nii et me ei hakka neid siin linkima. Palume, et te ei tooks neid meie kommentaarides välja ega küsiks nende kohta - see on Kodi projektile palju probleeme põhjustanud ja me ei taha näha, et mõni hea projekt kannatab.