Kuidas püüda legendaarset Pokemonit Pokémon Go'is

Alates mängu võrguühendusest üle aasta tagasi olid Nianticu tohutult populaarse (ja sageli pettumust valmistava) AR-i koletisepüüdja ​​mängijad mõelnud, kus kõik legendaarsed olendid Pokémon Go's peidus on. Mängupoisi algsel pealkirjal oli 90ndatel aastatel tohutult võimas, huvitav ja ainulaadne legendaarne Pokémon, kuid nutitelefonimäng käivitus Articunole, Zapdosele, Moltresele ja Mewtwole juurde pääsemata, hoolimata originaalse treileri raskest funktsioonist.

Nüüd on vähemalt mõned neist võhikutest mängus haaratavad: esimesed kaks legendaarset Pokémonit, kes ilmuvad, on lendava jää tüüpi lind Articuno ja lendava psüühika tüüp Lugia, kusjuures rohkem koletisi kavatsetakse hiljem mängu lüüa. Kuid hoiatage: nende püüdmine ei ole pargis jalutuskäik. Kui sa neid parki jalutades kätte ei saa. Nagu ma tegin.

Sissejuhatus reide ülemustele

Kui olete mänginud mõnda massiivset võrgumängu, näiteks World of Warcraftsaate tuttavaks reidebossi kontseptsiooniga. See on tohutult võimas vaenlane, mida ühel mängijal on enam-vähem võimatu maha suruda. Alistamiseks on vaja kooskõlastatud meeskonda või suurt kümnete või enama mängijaga rühma.

Pokémon Go'is on viimases värskenduses tutvustatud reidibossid tavalised Pokémonid. Kuid selle asemel, et proovida neid lihtsalt pallide ja peibutiste viskamise abil kinni püüda, on teil kõigepealt ülesanne need jõusaalilahingus lüüa: koletis kudeb kindla aja jooksul jõusaalis, mille jooksul kuni kahekümne Pokémon Go mängijaga rühmad saab rühmade kaupa kokku võtta, et see maha võtta. Kui boss Pokémon on saadetud, on teil võimalus hariliku koletise nõrgem versioon tavalise palliviskega tabada, kasutades spetsiaalseid Premier Ball'e, mille olete teeninud lahingu preemiaks.

Kuigi kõik Pokémon Go reidibossid saavad olema võimsad koletised, on legendaarne Pokémon veelgi haruldasem ja esineb ainult nendes kogukonnakesksetes lahingutes. Allpool kirjeldatud ülemuste mehaanika ei muutu, kuid selleks, et saada võimalus selle tabamiseks, peate minema mõnda populaarsesse piirkonda või koondama meeskonna.

Esimene samm: leidke Raid Pass

Te ei saa lihtsalt kõndida reidibossi juurde ja kuhjata - vajate reidipassi. Neid märke antakse üks kord päevas, kõndides Pokémoni jõusaali levialas ja keerutades ringi nagu PokéStopil. Päevas saate ainult ühe Raid Pass-i, olenemata sellest, kui palju saalis käite, ja te ei saa kinni hoida rohkem kui ühest korraga - see tähendab, et tasuta mängijad piirduvad ühe reidibossi lahinguga päevas ja nad Enne järgmisel päeval uuele reidilahingule minekut tuleb jõusaalis ringi keerutada.

Kui soovite rünnata mitu haarangujuhti ühe päeva jooksul, on olemas alternatiiv: Premium Raid Pass. See on poest 100 mündi eest ostetud ese, mida saate päeva jooksul osta nii palju, kui jaksate. Kuid nagu tavaline Raid Pass, piirdute korraga ainult ühe Premium Raid Passiga. Ja muidugi, kui ostate neid müntidega, tühjeneb teie pakkumine kiiresti, välja arvatud juhul, kui teil on Pokémoni mitmes spordisaalis või lisate sellele päris raha.

Teine samm: leidke legendaarne reidiboss

Raidi ülemused esinevad ainult Pokémoni spordisaalides. Kuigi Raid Boss on aktiivne, pole tavapärased jõusaalilahingud teiste treenerite Pokémoniga saadaval. Mäng annab teile nutitelefoni märguandeid eelseisvate reidabosside kohta või leiate need radariekraani uuelt vahekaardilt või muidugi saate lihtsalt üleilmselt ringi vaadata, kuni leiate.

Aktiveeruvad reidid kuvatakse vastavate Pokémoni spordisaalide kohal munasümbolina: roosa triibuline muna “Normaalsete” koletiste jaoks (esimene ja teine ​​raskusaste), valge ja kollane muna “Haruldaste” koletiste jaoks (3. ja 3. tase). neli) ja sinise ja lillaga triibuline muna “Legendaarsete” koletiste jaoks (ainult viies tase). See on see, mida soovite - kui piirdute ühe tasuta Raid Passiga päevas, salvestage see Legendary munade jaoks. Kui näete esialgses partiis legendaarset Pokémoni (Articuno, Zapdos, Moltres või Lugia), võite olla kindel, et see on aktiivne raid boss, kuna neid Pokémone ei saa jätta tavalisse jõusaali.

Munade taimerid kestavad umbes 30 minutit, pärast mida jääb reidaboss paariks tunniks jõusaalis kättesaadavaks. Teil on nii kaua aega, et koondada meeskond või liituda juba seal olevate mängijatega ja võita ülemus.

Kolmas etapp: ühinege ja valige oma Pokémon

Kui munataimer jõuab nulli, saate pakkuda oma Raid Pass'i ja liituda raid bosside lahinguga. Sõltumata sellest, kas liitute oma sõprade privaatgrupiga või vaikimisi ründegrupiga, mis moodustub mängijate liitumisel jõusaalilahinguga, saate oma Raid Pass-i kasutada ikka ja jälle seni, kuni bossi peksate või kuni bossi ajapiirang lõpeb. Kui asute vähem asustatud piirkonnas või teil pole gruppi kaasas, oodake mõnda aega haarangu ülemuse asukohas - varsti võib ilmuda rohkem inimesi.

Võimalik, et suudate lihtsalt iseseisvalt alistada ühe või teise astme raidbossi, kuid legendaarse Pokémoni jaoks soovite nii palju inimesi kui võimalik. Kümme kõrgetasemelist mängijat (30+) võivad küll ülitugeva Pokémoni alistada, kuid kahekümnel keskastme mängijal on lihtsam. Kakskümmend on partei maksimaalne piirmäär, kas avalik või privaatne, pärast mida jagatakse suuremad grupid.

Teiste mängijatega koos olles antakse teile võimalus valida võitluseks kuni kuus oma tugevamat Pokemonit. Puht tugevus (CP) on siin oluline, kuid tüübi eelis on nende suurte hittide saamiseks veelgi kriitilisem. Samuti soovite suurt, lihavat Pokémoni, millel on palju löögipunkte, sest reidiboss lööb kõvasti ja suudab sageli ühe rünnakuga välja võtta isegi kõrgetasemelise väiksema Pokémoni. Tehke valikud targalt.

Neljas etapp: võta ülemus maha

Kui loendur jõuab nulli, astute oma esimese Pokemoniga lahingusse. Lahinguliides on nagu jõusaalilahing, kiirete ja tugevate rünnakutega ning põikamiseks pühkimisega. Kuid treeneri Pokémoniga üks-ühele võitlemise asemel ründavad kõik teie meeskonna inimesed üheaegselt, pühkides ülemuse tabamuspunkte, kuni see jõuab nulli. Seetõttu on nii oluline, et teil oleks suur rühm: boss saab korraga rünnata ainult ühte Pokémoni / treeneri kombot, samal ajal kui kõik saavad seda rünnata kogu lahingu vältel.

Vajadusel saate Pokémoni välja vahetada ja tervendada, kuid jälgige taimerit: kui bossil on nulli saavutamisel endiselt löögipunkte, kaotab kogu rühm võitluse. Kui teil õnnestub reidibossi võita, on teil kogemusi ja haruldasi esemeid, nagu haruldased kommid ja kuldsed razzmarjad. Samuti saate mitu Premier PokéBallit: mida paremini teie, teie kohalik meeskond ja mängumeeskond (Mystic / Instinct / Valor) teevad, seda rohkem saate Premier Balle.

Neljas etapp: püüdke kätte legendaarne Pokémon

Siit järeldub kõik: kas saate legendaarse Pokémoni kätte? Kohe pärast reidibossi alistamist antakse teile võimalus selle Pokémoni randomiseeritud versiooni tavalises Pokémon Go palliviskamise liideses tabada. Pokémonid ei saa teie eest põgeneda, kuid selle püüdmiseks võite kasutada ainult raid bossilt saadud Premieri palle! See tähendab, et teie visete arv on äärmiselt piiratud, kuna tegemist on kõrgetasemelise Pokémoniga, millel on suured kõrvalehoidmisvõimed ja väiksem ala, kuhu visata.

Võimalik - võib-olla isegi tõenäoline -, et te ei haara oma esimesel reidibossi võidul legendaarset Pokemonit. Ole kannatlik, oota ideaalset lasku ja kasuta iga viske puhul kõiki võimalikke marju. Edu!