3D-objektide eemaldamine sellest arvutist Windows 10-s

Windows 10 Fall Creators Update lisab sellele arvutile kausta 3D objektid. See ilmub isegi File Exploreri küljeribal. Microsoft üritab selgelt reklaamida Paint 3D-d ja Windows 10 muid uusi 3D-funktsioone, kuid võite kausta peita, kui see teile ei meeldi - peate lihtsalt kaevama registrisse.

See ei kustuta kausta arvutist. 3D-objektide kaust ja selle sisu on endiselt juurdepääsetavad aadressil C: \ Users \ NAME \ 3D objektid , kus NAME on teie Windowsi kasutajakonto nimi. See lihtsalt eemaldab selle File Exploreri küljeribalt.

Sellest arvutist saate eemaldada ka muud kaustad, kuid arvame, et teised kaustad on üsna kasulikud. 3D-objektide kaust pole ilmselt enamiku inimeste jaoks kasulik.

Registri muutmisega eemaldage 3D-objektid

SEOTUD:Registriredaktori nagu profi kasutamise õppimine

Selleks peate registrit muutma. Siin on meie tavaline hoiatus: registriredaktor on võimas tööriist ja selle väärkasutamine võib muuta teie süsteemi ebastabiilseks või isegi mittetoimivaks. See on üsna lihtne häkkimine ja nii kaua, kui järgite juhiseid, ei tohiks teil probleeme olla. See tähendab, et kui te pole sellega kunagi varem töötanud, kaaluge enne alustamist lugeda registriredaktori kasutamist. Ja enne muudatuste tegemist varundage kindlasti register (ja arvuti!).

Alustamiseks avage registriredaktor, klõpsates nuppu Start, tippides regedit ja vajutades sisestusklahvi Enter. Andke talle arvutis muudatuste tegemiseks luba.

Kõigepealt minge registriredaktori aknas järgmise klahvi juurde. Võite kopeerida ja kleepida alloleva rea ​​aadressiribale või navigeerida vasaku küljeriba abil.

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ MyComputer \ NameSpace

Leidke alamvõti nimega {0DB7E03F-FC29-4DC6-9020-FF41B59E513A} vasakul paanil nimeruumi all. Paremklõpsake seda, valige „Kustuta“ ja kinnitage, et soovite võtme kustutada.

Teiseks minge registriredaktori aknas järgmise klahvi juurde. Võite kopeerida alloleva rea ​​aadressiribale või navigeerida vasakut külgriba kasutades.

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Wow6432Node \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ MyComputer \ NameSpace

(Kui teie arvutis pole võtit “Wow6432Node”, kasutate Windows 10 32-bitist versiooni. Võite lihtsalt nüüd peatuda - olete valmis! Kui näete võtit, olete kasutades Windows 10 64-bitist versiooni ja peate jätkama juhistega.)

Jällegi leidke alamvõti nimega {0DB7E03F-FC29-4DC6-9020-FF41B59E513A} vasakul paanil nimeruumi all. Paremklõpsake seda, valige „Kustuta“ ja kinnitage, et soovite võtme kustutada.

Olete nüüd valmis. Kaust 3D-objektid kaob sellest arvutist nii põhivaates kui ka File Exploreri küljeribal.

Te ei peaks arvutit taaskäivitama. Kui aga kaust 3D objektid mingil põhjusel koheselt ei kao, peaks arvuti taaskäivitamine probleemi lahendama.

Kui soovite mingil põhjusel kausta taastada, looge lihtsalt kustutatud alamvõtmed uuesti ja pange neile nimi{0DB7E03F-FC29-4DC6-9020-FF41B59E513A}. Te ei pea alamvõtmete sisse midagi lisama - seni, kuni need on õiges kohas õige nimega, kuvatakse kaust 3D objektid uuesti.

Laadige alla meie ühe klõpsuga registrihäkk

Kui teil pole soovi registrit ise muuta, võite kasutada meie ühe klõpsuga registrihäkki. Oleme loonud registrihäkkerid, mis eemaldavad kausta ja taastavad selle, eraldi versioonidega Windowsi 64- ja 32-bitistele versioonidele. Kõik neli registrimurdmist on lisatud järgmisesse faili.

Eemaldage kaustade häkid 3D-objektidest

SEOTUD:Kuidas ma tean, kas mul on 32- või 64-bitine Windows?

Lihtsalt laadige häkkimine alla ja topeltklõpsake sellel, mida soovite kasutada. kui kasutate Windowsi 64-bitist versiooni, kasutage 64-bitist häkkimist. Kui kasutate Windowsi 32-bitist versiooni, kasutage 32-bitist häkkimist. Nii saate kontrollida, kas kasutate Windows 10 32- või 64-bitiseid versioone.

Need häkkerid teevad lihtsalt sama, mida me teid ülal juhendasime. Need, mis kustutavad kausta 3D objektid, eemaldavad kausta{0DB7E03F-FC29-4DC6-9020-FF41B59E513A}vastavatest kohtadest. Need, mis kausta taastavad, lisavad selle{0DB7E03F-FC29-4DC6-9020-FF41B59E513A} võtme tagasi vastavatesse kohtadesse.

Registreerimishäkke peaksite käima ainult usaldusväärsetest allikatest, kuid saate neid alati ise kontrollida, et kinnitada, mida nad teevad. Lihtsalt paremklõpsake .reg-faili ja valige Notepadi sisu kuvamiseks käsk „Muuda”. Ja kui teile meeldib registri kallal askeldada, tasub varuda aega, et õppida, kuidas oma registrit häkkida.