Kuidas Apple App Store'ist raha tagasi saada

Ükskõik kui palju uurimistööd teete, on alati võimalus saada midagi, mis reklaamituna ei toimi. Siis vajate tõenäoliselt tagasimakset ja kuigi Apple seda ei reklaami, saate App Store'ist tõepoolest raha tagasi saada.

Kuigi Apple ei pruugi sellest suurt midagi teha, pole App Store'ist tagasimakse saamine mitte ainult võimalik, vaid ka üsna lihtne. Sõltumata sellest, kas taotlete rakendusesisese ostu või kogu rakenduse eest tagasimakset, on protsess sama. Tasub meeles pidada, et kuigi tagasimaksed on võimalikud, ei ole see tasuta prooviperioodi saamise viis - Apple ei paku endiselt rakenduste jaoks prooviversioone - ja tõenäoliselt võtab Apple selle kinni, kui te seda teed kasutate. Kui ostsite rakenduse, mis lihtsalt ei tööta või on mingil viisil katki, on tagasimakse võimalik.

App Store'ist saate tagasimakset taotleda kahel viisil: Apple'i veebisaidi kaudu või iTunes'i abil. Võib kindlalt öelda, et praegu ei meeldi kellelegi iTunesiga seigelda, seega keskendume siin veebile. See on lihtsam, kiirem ja ei tähenda ka ajas tagasi astumist.

Alustame. Protsessi alustamiseks avage veebibrauser ja minge Apple'i lehele "Teata probleemist". See töötab mobiilseadmetes ja lauaarvutites.

Kui veebileht on laaditud, peate sisse logima, kasutades oma Apple ID kasutajanime ja parooli (ja 2FA-koodi, kui logite esimest korda sellelt brauserilt sisse). Sisestage need ja vajutage protsessi lõpetamiseks noolt.

Pärast sisselogimist näete kõiki alla laaditud rakendusi, isegi kui need olid tasuta. Rakendused segatakse muu Apple'ilt saadava sisuga, nii et kui peate nägema ainult allalaaditud rakendusi, klõpsake lehe ülaosas vahekaardil "Rakendused".

Pärast rakenduse tuvastamist, mille eest soovite tagasimakset, klõpsake selle kõrval asuvat nuppu „Teata probleemist”.

Sel hetkel ilmub uus rippmenüü. Valige tagasimakse taotlemise põhjus. Valimiseks on mitu võimalust:

  • Ma ei andnud sellele ostule volitust (see valik palub teil ühendust võtta iTunes Store'i toega)
  • Ma ei tahtnud seda eset osta (või ei tahtnud tellimust pikendada)
  • Mõtlesin osta mõne muu eseme
  • Rakendust ei õnnestu laadida või seda ei laadita alla (see valik palub teil arendajaga ühendust võtta)
  • Rakendus ei tööta või ei käitu ootuspäraselt (see valik palub teil ka arendajaga ühendust võtta)

Kui tellimus on ühekordne ost, näete veidi erinevaid võimalusi. Kui märkite, et ostsite rakenduse kogemata või ostsite vale rakenduse, kuvatakse probleemi kirjeldamise võimalus allpool. Sisestage tagasimakse taotluse lühike selgitus ja klõpsake nuppu „Esita“.

Siinkohal on see ootemäng. Apple peaks saatma teile meili mõne tunni jooksul ja kõige kauem mõne päeva jooksul, kinnitades, et teie tagasimakset töödeldakse. Sõltuvalt sellest, kuidas ostu rahastasite, võib raha tagasisaamine kauem aega võtta.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found