Kuidas salvestada Spotify muusikat võrguühenduseta (ja lõpetada mobiilse andmeside kasutamine)

Kuigi heli voogesitus pole kaugeltki nii näljane kui video voogesitus, võite siiski palju muusikat kuulates oma andmekatte üsna kiiresti läbi põletada. Ja kui juhtute sel ajal rändlema, saate hõlpsalt koguda mitusada dollarit maksva telefoniarve, kuulates Spotifyst ainult mõnda või kahte esitusloendit.

Ilmselt on Spotify sellest teadlik, nii et nad on võimaldanud Premiumi tellijatel salvestada muusikat võrguühenduseta kuulamiseks. See on üks omadusi, mis teeb selle väärt 9,99 dollarit kuus. Siit saate teada, kuidas Spotifyt võrguühenduseta kasutada, et see ei kasutaks mobiilandmeid.

Salvestage muusika võrguühenduseta kuulamiseks

Kui soovite Spotifyt võrguühenduseta kasutada, peate veenduma, et olete kuulamiseks muusikat tegelikult alla laadinud. Spotify Premiumiga saate alla laadida 10 000 lugu võrguühenduseta kuulamiseks viiest erinevast seadmest. See on kokku 50 000 rada.

Kummalisel kombel pole üksikuid laule võimalik alla laadida; peate alla laadima kas albumid või esitusloendid.

Avage Spotify ja minge albumi või esitusloendi juurde, mille soovite võrguühenduseta kuulamiseks salvestada. Niikaua kui olete Premium-tellija, näete lülitit Allalaadimine. Puudutage seda ja album või esitusloend salvestatakse teie telefoni. Kui lood on salvestatud, näete nende kõrval väikest rohelist noolt.

Kui soovite oma telefonist laulud kustutada, puudutage lihtsalt uuesti allalaaditud nuppu.

Nüüd, kui mängite mõnda salvestatud lugu - minu puhul midagi Twisted Sisteri meistriteosest välja, Keerutatud jõulud- seda mängitakse teie telefonist, mitte voogesitatakse mobiilse andmeside kaudu.

Voogesituse vältimiseks lülitage sisse võrguühenduseta režiim

Ehkki võrguühenduseta kuulamiseks kõige sagedamini kuulatavate lugude allalaadimine aitab teie andmekasutuse, ükskõik mis teie, kasutamisel palju ära teha pole seda teinud allalaaditud voogesitatakse endiselt üle mobiilse andmeside. Kui soovite, et Spotify ei saaks kunagi midagi voogesitada, vältige juhuslikku andmete tühjendamist, peate selle panema võrguühenduseta režiimi.

Puudutage vahekaardil Teie teek paremas ülaosas ikooni Seaded ja valige Taasesitus.

Spotify lülitamiseks võrguühenduseta režiimi puudutage lülitit Võrguühenduseta.

Kui kasutate Spotify't, saate esitada ainult allalaaditud lugusid. Kui kasutate otsingut, tagastab see ainult teie seadmes olevad lood.

Oluline on märkida, et te ei saa jääda võrguühenduseta režiimi lõputult. Peate võrguühendusesse minema vähemalt üks kord iga 30 päeva tagant, et Spotify saaks kinnitada, et olete endiselt tellinud.

Blokeerige Spotify mobiilse andmeside kasutamiseks, kuid mitte WiFi

Võrguühenduseta režiimi sisselülitamine peatab Spotify ühenduse loomise isegi WiFi kaudu. Kui soovite, et see saaks WiFi kaudu ühenduse luua, kuid mitte mobiilset andmesidet kasutades, peate Spotify mobiilandmete kasutamise blokeerimiseks kasutama nutitelefoni andmeseadmete juhtnuppe. Meil on täielikud juhised selle kohta, kuidas Androidis ja iOS-is mobiilset andmesidet käsitseda, nii et kontrollige neid täieliku tööajaga.

SEOTUD:Kuidas jälgida (ja vähendada) andmekasutust Androidis

Kui olete Spotify mobiilse andmeside kasutamise blokeerinud, käivitub see automaatselt võrguühenduseta režiimis, kui teil on mobiilsideühendus, kuid käivitatakse endiselt võrgurežiimis, kui olete wifi-ühenduse kaudu.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found