Kuidas aktiveerida Steamis kolmanda osapoole mängukoode

Paljudele teadmata ei ole nõue, et ostate mängu otse Valve'st, et seda oma Steami mänguplatvormiga kasutada - ja tegelikult on sageli kasulik osta oma mäng kolmanda osapoole jaemüüjalt. Vaatame, kuidas oma kolmanda osapoole mängud oma Steami kontole saada.

Miks (ja kuhu) osta väljaspool aurupoodi

Steami klõpsamise ja tehtud ostuprotsess on ilmselgelt väga-väga mugav, kuid see ei anna alati parimaid hindu. Kui Steam on tuntud oma tohutu suve- ja talvemüügi (samuti kogu aasta jooksul siin või seal levinud sügavate allahindlustega mängude laialivalgumise) poolest, siis valdav osa Steami mängudest istub suurema osa aastast täielikus jaemüügis.

Tegelikult, kui ostate mängu väljaspool Steami, saate mängu sageli oma Steami teeki importida ja see ilmub täpselt nii, nagu oleksite need ostnud Steami kaudu - koos mänguaega ja edusammudega. Aurusaavutused ja palju muud. Niisiis, kui soovite minna väljapoole Steami turuplatsi ja teha väikeseid võrdlevaid oste, võite kokkuvõttes kokku hoida üsna palju raha, ilma et teil oleks negatiivseid külgi.

SEOTUD:Kuidas lisada Steamile mitteaurulisi mänge ja rakendada kohandatud ikoone

Märkus. Kõiki mänge ei saa Steami importida, kuid see ei tähenda, et te ei saaks Steami teegi liidest kasutada isegi nende pealkirjade haldamiseks. Kui leiate endale tundmatu (või väga vana) mängu pealkirja, mille haldamiseks soovite endiselt kasutada Steami, vaadake meie juhendit Steami-väliste mängude lisamiseks oma Steami teeki.

Hoiatus: Steami populaarsuse tõttu on palju visandlikke saite, mis müüvad võltsitud auruklahve. Me ei soovita Google'ist otsida „Steam Keys” ja valida odavaima edasimüüja. Edasimüüja kogemused ulatuvad vahemikku „Säästsin paar taala ja midagi kohutavat ei juhtunud” kuni „Minu arvuti on nüüd lunavara nakatunud”. Kui olete uudishimulik peamiste edasimüüjate maailma suhtes, sukeldub see teemal Polygonis see suurepärane pikaaegne lugemine.

SEOTUD:10 alternatiivi aurule odavate arvutimängude ostmiseks

Kõige kuulikindlam ostustrateegia on osta ainult kindlatelt organisatsioonidelt nagu Amazon, Best Buy või Newegg. Steamiga ühilduvaid võtmeid saate hankida ka sellistest populaarsetest kimpudest nagu The Humble Bundle. Kui olete poest varem kuulnud, on see tõenäoliselt kindel panus. Kui soovite võrrelda poode ja / või saada teateid, kui hinnad langevad Steami ja sellega seotud mängude müügi saitidele, soovitame vaadata saidi isthereanydeal.com lehte, kus saab jälgida allahindlusi ja teavitada teid, kui soovitud mäng on müügil, kus ja kui see ühildub Steami importimisega.

Kuidas lisada Steami kolmanda osapoole mängukood

Kolmanda osapoole kaudu ostetud mängude lisamiseks oma Steami kontole vajate kolmanda osapoole jaemüüja aktiveerimiskoodi. Koode saate lunastada kas Steami veebisaidil või Steami töölauarakenduse kaudu.

Steam-rakenduses koodi lunastamiseks avage oma arvutis Steam ja valige ülemisest navigeerimisribalt „Games” ja seejärel „Activate a Product Steam…”, et käivitada toote aktiveerimise viisard.

Koodi lunastamiseks Steami veebisaidi kaudu minge lehele Aktiveeri toode Steamis ja logige sisse oma Steami kontoga. Sisestage siia tootenumber ja läbige viisard. Veebisait töötab põhimõtteliselt samamoodi nagu Steam-kliendi valik Aktiveeri toode Steamis, kuid seda saab kasutada ka siis, kui teie praegusesse seadmesse pole Steami installitud. Sellele veebisaidile pääsesite isegi telefonist.

Viisardi esimesel lehel palutakse teil kood valmis saada, kui olete valmis, klõpsake nuppu „Järgmine“.

Järgmisel ekraanil nõustuge teenusetingimustega, klõpsates nuppu "Nõustun". Sisestage aktiveerimisviisardi järgmisel lehel pesasse oma tootekood ja klõpsake nuppu „Järgmine“. Pange tähele, et erinevalt jaemüüjalt ostes on aktiveerimiskoodidele antud nimi harva „Steam Key” ja see võib olla sildistatud „Digital Activation Code”, „Product Code” või mõni nende variatsioon. Oluline osa on see, et jaemüüja, kelle ostate, märgib, et võtme saab Steamis lunastada ja see on vormindatud nagu allpool toodud näited.

Viimasel ekraanil näete nii mängu pealkirja kinnitust kui ka nuppu, mis võimaldab teil printida mängu aktiveerimistehingu kviitungi. Ainus erinevus ekraanil nähtu ja väljatrüki vahel on see, et väljatrükk sisaldab lisaks mängu pealkirjale ka teie Steami kasutajanime ja kinnituskoodi. Kui olete informatsiooni viimasele ekraanile üle vaadanud ja / või printinud, klõpsake nuppu Lõpeta.

Pärast aktiveerimisviisardist väljumist näete äsja aktiveeritud mängu oma teegis, näiteks:

Mängu allalaadimiseks ja mängimise alustamiseks klõpsake lihtsalt nupul „Installi”, nagu teete mõnda teist Steami mängu.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found