Kuidas asendada Windows Essentials 2012 pärast toe lõppu jaanuaris

Microsoft lõpetab Windows Essentials 2012 komplekti toe 10. jaanuaril 2017. Kui kasutate mõnda komplekti komponendirakendust - Movie Maker, Photo Gallery, OneDrive, Family Safety, Mail või Live Writer - peate teadma järgmist.

Windows Essentials 2012 on olnud populaarne rakenduste komplekt alates selle väljaandmisest ja üllatavalt palju inimesi kasutab mõnda neist komponentrakendustest tänapäevalgi. 10. jaanuaril 2017 lõpetab Microsoft komplekti ametliku toe. Loomulikult saate seda endiselt kasutada, kuid rakendused ei saa enam mingisuguseid värskendusi, sealhulgas turvavärskendusi. Samuti ei saa te ka installiprogrammi alla laadida. Kui kasutate endiselt Windows Essentials 2012-d, lugege edasi, et teada saada, mida ametliku toe lõpp teie jaoks tähendab ja kust saate alternatiive otsida.

Võite jätkata Windows Essentials 2012 kasutamist

Windows Essentials 2012 ametlik tugi lõpeb, kuid see ei tähenda, et peate selle kasutamise lõpetama. Kui olete selle juba installinud, saate seda jätkata, nagu teil on alati olnud. Pange tähele, et tulevikus pole värskendusi, sealhulgas turvavärskendusi. Windows Live Posti kasutajate jaoks on kõige olulisem turvavärskenduste puudumine. Teiste komplekti rakenduste jaoks pole see nii oluline.

Microsoft ei paku enam Windows Essentials 2012 installerit allalaadimiseks. Selle koopiaid hõljub veebis, kuid me ei soovita üldjuhul installida kolmandate osapoolte allikatest, mida te ei tunne ega usalda, seega me ei linki nendega siin. Tõenäoliselt on teil ikkagi üks järgmistest alternatiividest parem.

Te ei pea pereohutust ja OneDrive'i asendama

Mis siis saab, kui soovite Windows Essentialsi rakendused moodsate ekvivalentidega asendada? Alustame lihtsatest asjadest: rakenduse Pereohutus ja OneDrive kõik funktsioonid on sisse ehitatud Windows 8 ja 10, nii et kui kasutate mõnda neist, on teil hea minna. Tegelikult, kui kasutate mõnda neist, ei saa te isegi võimalust pereturvalisuse rakenduse koos komplektiga installida.

SEOTUD:Vanemliku järelevalve kasutamine Windows 7-s

Kui kasutate operatsioonisüsteemi Windows 7, on sisse ehitatud vanemlik järelevalve. Need ei ole nii täisfunktsionaalsed kui need, mida pakkus pereturvalisuse rakendus, kuid nad peaksid tegema suurema osa vajalikust.

OneDrive on nüüd sisseehitatud ka Windows 8 ja 10. Kui kasutate Windows 7, peate alla laadima rakenduse OneDrive, kuid see kõik on uus, kuna pakutavat pakuti Windows Essentials 2012-s ja seda värskendatakse pidevalt.

Parimad alternatiivid Windows Live Mailile

Windows Live Mail on teie jaoks tõenäoliselt asendatava Windows Essentials 2012 kõige olulisem komponent. Kuigi soovi korral saate seda endiselt kasutada, ei soovita me seda. Uute turvavärskenduste kättesaadavus on meilikliendis üsna oluline.

Õigluse huvides on enamik inimesi tänapäeval üle läinud veebipõhise e-posti teenuse kasutamisele nagu Gmail või Outlook.com. Ja see on tõenäoliselt teie parim valik pidevalt uuenevate funktsioonide, rämpspostikaitse ja suurema turvalisuse osas. Kui eelistate lauaarvuti klienti, on Windows 8 ja 10 sisseehitatud rakendus Windows Mail tegelikult üsna kindel valik, kui te ei vaja lisafunktsioone, näiteks reeglipõhist sortimist.

Kui teil on juba Microsoft Office'i eksemplar, mis sisaldab Outlooki, peaksite seda võimalust uurima. Sellel võib olla rohkem funktsioone kui teil e-posti kliendist vaja on, kuid esteetiliselt tundub see siiski väga sarnane Windows Live Mailiga.

Ja kui soovite vaadata kolmanda osapoole võimalusi, soovitame heita pilk eM-kliendile, Mailbirdile ja Thunderbirdile. Kõik kolm on tasuta - või on neil tasuta versioonid - ja need on olnud piisavalt kaua täisfunktsioonide komplektide väljatöötamiseks.

Parimad alternatiivid Windowsi fotogaleriile

SEOTUD:Windows 7 õppimine: fotode haldamine Live Photo Gallery abil

Fotogalerii on juba pikka aega olnud lemmik fotode korraldamisel, vaatamisel ja redigeerimisel. Kuigi see enam funktsiooni värskendusi ei saa, võite jätkata Windows Essentials 2012 versiooni kasutamist, kuna turvavärskendused pole teie pildivaaturis eriti olulised.

Kui soovite midagi veidi kaasaegsemat, pole Windows 8 ja 10 sisseehitatud rakendus Photos halb valik. See pakub funktsioone fotode vaatamiseks, korrastamiseks ja kergete muudatuste tegemiseks. Pisut suurema jõu ja hõlpsa jagamisvõime saamiseks võiksite vaadata ka veebipakkumisi, nagu Google Photos, Prime Photos (Amazon Prime'i kasutajatele) ja Flickr. Kõik kolm pakuvad hulgaliselt veebimälu, automatiseeritud ja käsitsi korraldatavaid tööriistu ning erineval määral piltide redigeerimise funktsioone.

Parimad alternatiivid Windows Movie Makerile

Movie Maker on veider metsaline. Selle ülipopulaarne versioon lisati Windows XP ja Vista koosseisu. Kui Windows 7 tuli, eraldas Microsoft rakenduse operatsioonisüsteemist ja andis Windows Essentialsi komplekti osana välja uue versiooni. Kuigi uus versioon polnud päris nii võimas, pakkus see siiski suurepärast tasakaalu jõu ja kasutusmugavuse vahel, mida paljud inimesed tänapäevalgi hindavad.

Hea uudis on see, et praegune versioon, mis on saadaval Windows Essentials 2012-s, töötab Windows 7-s, 8-s ja 10-s endiselt suurepäraselt. Rakendust polnud nagunii aastaid värskendatud, seega pole toe lõpp tõenäoliselt eriti oluline keegi. Võimalik, et veelgi parem uudis on see, et Microsoft kavatseb millalgi lähitulevikus Windowsi poodi välja anda Movie Makeri uue versiooni. Oletame, et uus versioon piirdub ainult Windows 10 kasutajatega, kuid peale selle pole meil tegelikult üksikasju väljalaske funktsioonide ega aja kohta.

Vahepeal, kui otsite midagi natuke kaasaegsemat kui Movie Makeri praegune versioon ja te ei soovi uut versiooni oodata, soovitame Ezvidit. See on tasuta ja tagab sarnaselt Movie Makerile hea tasakaalu kasutusmugavuse ja funktsioonide vahel. Kui olete valmis liikuma millegi edasijõudnutele - kuid siiski tasuta -, on DaVinci Resolve fantastiline madala hinnaga 0 dollarit.

Parimad alternatiivid Windows Live Writerile

Live Writer on üks neist rakendustest, mida te kas armastate ... või pole te kunagi kuulnud. See on ajaveebide avaldamise rakendus, mis pakub meeldivat ja funktsioonidega täidetud liidest. Sellel on WYSIWYG-i redigeerimine ja see ühendab mitut ajaveebiplatvormi, sealhulgas WordPress, Blogger, LiveJournal ja palju muud. Samuti saate hõlpsalt ümber lülituda, kui töötate mitmes ajaveebis.

Hea uudis on see, et Microsoft andis 2015. aastal välja Live Writeri avatud lähtekoodiga kahvli nime Open Live Writer all, mille saate tasuta alla laadida ja kasutada Open Live Writeri saidilt või Windowsi poest. Nii nagu Live Writer, töötab ka Open Live Writer paljude populaarsete ajaveebiplatvormidega, sealhulgas WordPress, Blogger, TypePad, Moveable Type ja DasBlog. Seda arendatakse aktiivselt ja uusi funktsioone avaldatakse regulaarselt.

Kui õiged alternatiivid on paigas, ei leina Live Essentials surma - tegelikult kasutate tõenäoliselt midagi paremat.