Kuidas Wordi dokumendis vormindamine kustutada

Kui olete oma dokumendi sisule teinud mitmesuguseid vormindusmuudatusi ja need kas ei tööta või soovite uuesti alustada, saate valitud teksti vormindamise hõlpsalt kustutada. Näitame teile paar viisi, kuidas seda teha.

MÄRKUS. Wordis on igale lõigule lisatud ülistiil, nii et kõik lõikudesse tehtud vormindusmuudatused, mis on seotud seotud stiili muutmata, ei pruugi jääda. Siis võite märgata, et vorminduse muudatused ei tööta.

Sisu vormindamise kustutamiseks valige tekst, mille vorminduse soovite kustutada. Kogu dokumendis oleva teksti valimiseks vajutage klahve „Ctrl + A”. Veenduge, et vahekaart Kodu oleks aktiivne. Klõpsake jaotises „Stiilid” dialoogiboksi „Stiilid” nuppu.

Kuvatakse paan „Stiilid“. Klõpsake stiilide loendi ülaosas valikut "Kustuta kõik".

Valitud sisu stiil taastatakse stiiliks „Normal”.

Samuti saate valida sisu, mille vorminduse soovite kustutada, ja klõpsake vahekaardi „Kodu” jaotises „Font” nuppu „Kustuta kõik vormindused”.

Isegi kui vajutate kogu dokumendis oleva sisu valimiseks klahvikombinatsiooni „Ctrl + A”, tuleb tekstikastides, päistes ja jalustes olev sisu vormindamisest eraldi puhastada.

Kui te ei saa vormindust kustutada oma dokumendi ühest sisust, võib dokument olla vormindamismuudatuste eest kaitstud. Sel juhul ei saa te vormindust kustutada ega dokumenti ümber vormindada enne, kui parool on eemaldatud.