Kuidas saada Windows 10 vana vaiketöölaua tausta tagasi

Windows 10 mai 2019 värskendus sisaldab uut, heledamat vaiketöölaua tausta. See näeb hea välja - uue kerge teemaga. Kui kasutate Windows 10 tumedat teemat, soovite tõenäoliselt tumedamat tausta.

Kummalisel kombel on Windows 10 uusim töölaua taust Windows 10 uusimast versioonist eemaldatud. Peate selle veebist alla laadima või selle failid vanemast Windows 10 arvutist kopeerima.

Microsoft ei majuta seda taustpildipilti kusagilt, kust leiame, kuid saate selle mujalt alla laadida. Leidsime Imgurilt 4K koopia Windows 10 algsest töölaua taustpildist. Allalaadimiseks on saadaval ka erinevad suurused - ja rohkem Windows 10 muid vaiketapeete. (Microsoft teeb siin kättesaadavaks ka muud Windows 10 taustapildid, kuid mitte algse Windows 10 taustapildi.)

Lihtsalt paremklõpsake Imguris pildifailil ja salvestage see oma brauseri abil arvutisse - valige Chrome'is valik „Salvesta pilt nimega”.

Kui teil on arvuti, kus töötab Windows 10 vanem versioon, saate salvestada ka töölaua taustpildi koopia. Lihtsalt minge C: \ Windows \ Web \ 4K \ Wallpaper \ Windows juurde, et leida taustfaile erinevates resolutsioonides. Fail „img0_3840x2160.jpg” on 4K versioon.

Salvestage see OneDrive'i, Dropboxi, Google Drive'i, USB-draivi, võrgufailide jagamisse või saatke see e-posti teel endale - kui soovite siiski salvestada. Teisaldage see oma uude arvutisse.

Kui teie arvutisse on alla laaditud või teisest arvutist kopeeritud pilt, saate sellel paremklõpsata ja valida „Määra töölaua taustaks”, et muuta see oma süsteemi töölaua taustaks.

Võite liikuda ka jaotisse Seaded> Isikupärastamine> Taust ja kasutada nuppu „Sirvi“, et oma süsteemis taustpildi pilt leida.

Rohkem tasuta töölaua tausta saate alla laadida, külastades Microsofti poe jaotist Windowsi teemad. Muidugi saate pilti alla laadida kõikjalt veebist ja teha sellest ka töölaua taustpildi - veenduge, et see oleks piisavalt kõrge eraldusvõimega, või näib see halb, kui see on arvuti töölaua täitmiseks venitatud.

SEOTUD:Kõik uus Windows 10 mai 2019 värskenduses, saadaval kohe


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found