Kuidas tihendada PDF-faile ja neid väiksemaks muuta

PDF-failid võivad muutuda üsna suureks, eriti kui lisate palju pilte ja objekte. Kui olete loonud liiga suure PDF-faili - võib-olla proovite seda meilisõnumiga saata või võib-olla võtab selle laadimine lihtsalt liiga kaua aega -, saate oma PDF-faili väiksemaks tihendada.

SEOTUD:Mis on PDF-fail (ja kuidas seda avada)?

Ükskõik mis põhjusel on PDF-i suuruse vähendamine lihtne protseduur olenemata sellest, millist programmi kasutate. Allpool vaatame mõningaid viise, kuidas saate PDF-dokumentide suurust Windowsis, MacOS-is ja otse oma veebibrauseri kaudu tõhusalt vähendada.

Tasuta PDF-kompressor: PDF-faili tihendamine Windowsis

Windowsi kasutajatel pole programmi, mis vaikimisi PDF-faile haldaks, seega peate faili avamiseks ja tihendamiseks alla laadima mõne kolmanda osapoole tarkvara. Soovitame tasuta PDF-kompressorit. See on ülimalt kerge ja pakub mitmesuguseid kokkusurumisomadusi, millest valida.

Pärast PDF-faili avamist vabas PDF-kompressoris valige pakkimissagedus ja seejärel vajutage protsessi alustamiseks nuppu "Tihenda".

Äsja tihendatud fail salvestatakse koopiana originaalfailiga samasse kohta.

Eelvaade: PDF-faili tihendamine macOS-is

Kui peate PDF-faili macOS-is pakkima, on teil õnne. Maci kasutajad saavad sisseehitatud eelvaate rakenduse abil tihendada PDF-faile, ilma et peaksid alla laadima kolmanda osapoole rakendusi. Kõigepealt avage fail eelvaates, valides faili Finderis, vajutades tühikut ja klõpsates seejärel nuppu „Ava eelvaatega“.

Valige eelvaates Fail> Ekspordi.

Eksportimisaknas valige rippmenüüst „Kvartsfilter” valik „Redigeeri faili suurust” ja klõpsake nuppu „Salvesta”.

Meil on selle triki kohta üks kiire hoiatus. Eksporditav uus dokument asendab originaaldokumendi, nii et võiksite kõigepealt koopia teha juhul, kui asjad ei lähe soovitud viisil.

SmallPDF: PDF-faili pakkimine võrgus

Kui täiendava tarkvara installimine pole teie jaoks, on veebipõhise pakkimistööriista kasutamine õige. Soovitame SmallPDF-i. See on lihtne, kiire ja olete ainus, kes pääseb oma failile juurde. Ka teie fail kustutatakse tunni aja pärast nende serveritest.

Pärast tihendatava faili valimist võtab tihendusprotsess vaid paar sekundit. Teile kuvatakse, kui palju teie fail on tihendatud, ja teile antakse uue faili jaoks allalaadimislink.

Olenemata sellest, kas tegemist on suurte e-raamatute, kasutusjuhendite või interaktiivsete PDF-failidega, võivad need lõpuks oodatust suuremad olla, kuid kui kasutate ühte paljudest tihendusrakendustest, saate faili suurust samal ajal hoida hoides kvaliteeti puutumatuna.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found