Mis on teie iPhone'i hüpikaken „Operaatori seadete värskendamine”?

Kui teil on mõnda aega olnud iPhone, võite olla näinud hüpikaknat, mis ütleb teile, et on olemas operaatori seadete värskendus, ja küsite, kas soovite neid nüüd värskendada. Kui olete tüüp, kes ei klõpsa asju enne, kui teate, mis need on (teile head!), Siis olete õiges kohas.

Lühike vastus: jah, värskendage operaatorit.

Mis on operaatori seadete värskendus?

Apple'i abisait selgitab seda nii:

Operaatori seadete värskendused on väikesed failid, mis võivad sisaldada Apple'i ja teie operaatori värskendusi operaatoriga seotud seadetele, näiteks võrgu-, kõne-, mobiilandmeside, sõnumside, isikliku leviala ja kõneposti seadetele. Uute operaatori seadete värskenduste installimiseks võite aeg-ajalt saada märguandeid.

See tähendab, et teie iPhone peab teadma kõiki teie kasutatava operaatori seadeid ja muud teavet. Näiteks kui Verizon otsustab oma võrgus signaali sageduse reguleerimiseks mõningaid muudatusi teha või siirdub uude süsteemi, vajavad nad viisi, kuidas sellest oma iPhone'ile teada anda, nii et nad ajavad kõigile värskenduse välja väike seadefail, selle asemel et nõuda täielikku iOS-i värskendamist.

Kui olete klõpsanud nupul Värskenda, värskendatakse operaatori seadeid kohe ja olete valmis. Te ei pea isegi telefoni taaskäivitama.

Nende operaatorivärskenduste tegemine on väga oluline, sest erinevalt iOS-i värskendamisest lahendavad operaatori värskendused tegelikud probleemid. Näiteks oli AT&T-l mõni kõnepostiprobleem, mille operaatori värskendus lahendas. Samuti oli tõepoolest suur probleem iPhone'i ühendamisel mobiilimastidega, mis lahendati operaatori värskenduste abil.

Värskenduste käsitsi otsimine

Operaatori värskendusi saate käsitsi kontrollida menüüst Seaded> Üldine> Teave. Teie telefon kontrollib operaatorilt automaatselt, kas värskendus on olemas. Kui te ei näe hüpikut, on teil hea minna.