Füüsilise klaviatuuri ühendamine Xbox One'iga

Microsofti Xbox One toetab teatud tüüpi füüsilisi klaviatuure, kuid mitte hiiri. Ühendage klaviatuur ja saate seda teksti sisestamiseks mugavamalt kui ekraanil kuvatava klaviatuuri abil oma kontrolleriga kasutada.

Täiendavate sisestusvõimaluste saamiseks võite oma telefoni või tahvelarvutisse installida rakenduse Xbox One SmartGlass. See annab teile klaviatuuri ja puuteplaadi, mida saate telefoni kaudu liideses navigeerida.

Xboxi klaviatuuri piirangud

Xbox One klaviatuuri toel on mõned suured piirangud, sealhulgas:

  • Ainult klaviatuurid, hiiri pole: Xbox One toetab ainult klaviatuure. Hiirt ei saa konsooliga ühendada.
  • Ainult USB, Bluetooth puudub: Teil peab olema USB kaudu ühenduv klaviatuur. Xbox One ei sisalda Bluetooth-raadiot, mistõttu ei saa seda ühendada Bluetooth-klaviatuuride ega peakomplektidega. Teie klaviatuur võib olla traadita, kuid see vajab traadita donglit, mis ühendatakse USB-porti.
  • See on mõeldud ainult teksti sisestamiseks, mitte mängude juhtimiseks: Klaviatuuri saab kasutada ainult tekstisisestuseks, mitte mängude juhtimiseks.

SEOTUD:Kuidas ühendada hiir ja klaviatuur PlayStation 4-ga

USB-klaviatuuride tugi ei olnud kaasas Xbox One originaalkonsooliga, vaid lisati 2014. aasta veebruari süsteemivärskendusse.

Microsoft on lubanud, et Xbox One saab tulevikus paremat tuge nii klaviatuuridele kui ka hiirtele. Praegu on Xbox One oluliselt tagapool Sony PlayStation 4, mis võimaldab kasutada hiiri, toetab nii Bluetoothi ​​kui ka USB-d ning võimaldab mängudel sisestamiseks kasutada klaviatuuri ja hiiri, kui mänguarendaja lubab seda lubada.

Klaviatuuri ühendamine Xbox One'iga

Klaviatuuri ühendamine Xbox One-ga on lihtne. Ühendage lihtsalt klaviatuur konsooli ühte USB-porti - kas üks kahest tagaküljel või üks vasakul küljel plaadipesa lähedal.

Kui teil on USB-dongliga traadita klaviatuur, ühendage USB-pong Xbox One-ga.

Klaviatuur peaks kohe töötama. Te ei näe hüpikakna märguandeid ja selle konfigureerimiseks pole ühtegi ekraani. Te ei näe seda isegi ühendatud seadmena, kui suundute valikutesse Kõik sätted> Kinect ja seadmed> Seadmed ja tarvikud, kus võite arvata, et soovite

Nooleklahvid ja sisestusklahvid võimaldavad teil armatuurlaual navigeerida. Samuti saate klaviatuuri abil sisestada tekstiväljad kogu Xbox One liidesesse, sealhulgas Microsoft Edge'i. Töötavad erinevad kiirklahvid - klaviatuuri Windowsi klahv viib teid tagasi näiteks Xbox One juhtpaneelile.

Kahjuks on piirangud kiiresti ilmsed. Veebilehel navigeerimiseks ja Edge'is linkide valimiseks võite kasutada klahve Tab ja Enter, kuid see on endiselt ebamugav. Ilma hiireta on klaviatuuri parem kasutada kiire sisestusmeetodina vestluseks ja teksti liidesesse sisestamiseks, mitte esmaklassilise sisestusmeetodina Xbox One liideses navigeerimiseks ja rakenduste kasutamiseks.

Kuidas mängida Xbox One'i mänge klaviatuuri ja hiirega

Isegi kui Xbox One saab ametlikku tuge hiirtele ja paremat tuge klaviatuuridele, pole tõenäoliselt enamikku klaviatuuride ja hiirtega mänge võimalik mängida. Konsoolimängud on loodud kontrollereid silmas pidades ning mitme mängijaga mängud ei soovi klaviatuuri ja hiire kasutajaid segada kontrollerite kasutajatega. Sellepärast toetavad nii vähesed mängud platvormidevahelist mitme mängijaga arvutit ja konsooli.

Selle piirangu mitteametlikuks viisiks on sellise seadme ostmine nagu Xim 4 adapter, mis töötab ka koos PlayStation 4, Xbox 360 ja PlayStation 3-ga. Adapter võimaldab teil oma Xbox One'iga ühendada klaviatuuri ja hiire. Adapter tõlgib klaviatuuri ja hiire sisendi Xbox One kontrolleri sisendiks, mis võimaldab teil mängida Xbox One'i mänge klaviatuuri ja hiirega, nagu mängiksite nende välisseadmetega arvutimänge.

Selle adapteri hind on 150 dollarit, kuid selle ülevaated on suurepärased. Amazonist leiate vähem raha eest alternatiivseid adaptereid, kuid nende ülevaated tunduvad rohkem tabatud ja igatsetud. Näiteks teeb MayFlash ebaühtlasemate arvustustega alternatiivi 50 dollarit.

Kui Microsoft plaanib tõesti arvutid ja Xbox One lähemale tuua, saabub loodetavasti varsti parem hiire ja klaviatuuri tugi. Kahjuks ei suuda Xbox One ilma integreeritud Bluetooth-raadio riistvarata kunagi mugavalt toetada kõiki neid traadita Bluetooth-hiiri ja klaviatuure, mis paljudel inimestel on.

Pildikrediit: Alberto Perez Paredes