Kuidas Android-rakendusi SD-kaardile installida ja teisaldada

Kui teil on väikese salvestusruumiga Android-telefon või tahvelarvuti, jätkate tõenäoliselt rakenduste desinstallimist, et teistele ruumi teha. Kuid on võimalus laiendada Android-seadme salvestusruumi, kui sellel on SD-kaardi pesa.

Vaikimisi installitakse Android-rakendused telefoni sisemällu, mis võib olla üsna väike. Kui teil on SD-kaart, saate selle mõne rakenduse jaoks installimise vaikekohaks määrata - see vabastab ruumi rohkematele rakendustele, kui oleksite muidu suutnud installida. Samuti saate peaaegu kõik praegu installitud rakendused SD-kaardile teisaldada.

SEOTUD:Kuidas juurutada oma Android-telefon SuperSU ja TWRP abil

Selleks on paar erinevat viisi ja see, mida kasutate, sõltub teie Androidi versioonist ja sellest, milliseid rakendusi soovite teisaldada. Android 6.0 Marshmallow võimaldab teil SD-kaardi sisemise salvestusruumina "omaks võtta", installides lubatud rakendused automaatselt SD-kaardile. Mõni Marshmallowi eelne seade võib lubada teil rakendusi käsitsi teisaldada, kuid ainult siis, kui arendaja seda lubab. Kui soovite suuremat paindlikkust kui kumbki neist võimalustest, saate oma telefoni juurida ja selle rakendamiseks kasutada rakendust nimega Link2SD. Me kirjeldame selles artiklis kõiki kolme meetodit.

Enne alustamist peaksime märkima: rakenduse käivitamine SD-kaardilt on peaaegu kahtlemata aeglasem kui sisemälust, nii et kasutage seda ainult siis, kui peate seda kindlasti tegema - ja kui saate, proovige seda kasutada rakenduste jaoks, mis ei vaja hea jooksmiseks palju kiirust.

Androidi vahukommi meetod: kasutage oma SD-kaarti sisemäluks

SEOTUD:Kuidas seadistada Androidis uut SD-kaarti lisamällu

Traditsiooniliselt on Android-seadmete SD-kaarte kasutatud kaasaskantava salvestusruumina. See tähendab, et saate sellesse oma seadmes kasutamiseks salvestada faile, nagu videod, muusika ja fotod, ning ühendage SD-kaart oma arvutisse, et faile edasi-tagasi edastada. Kui seda kasutatakse kaasaskantava salvestusruumina, saab SD-kaardi eemaldada ilma seadme funktsionaalsust mõjutamata.

Kuid Android 6.0 Marshmallow võimaldab teil nüüd oma SD-kaardi sisemise salvestusruumina vastu võtta, muutes SD-kaardi sisuliselt seadme sisemälu lahutamatuks osaks. Sisekaardina SD-kaardi vastuvõtmine installib teie SD-kaardile vaikimisi uued rakendused, kui rakenduse arendaja seda lubab. Soovi korral saate rakenduse hiljem sisemällu tagasi viia.

Lisaks, kui kasutate oma SD-kaarti sisemäluks, ei saa te SD-kaarti seadmest eemaldada, ilma et see mõjutaks teie seadme funktsionaalsust ja SD-kaarti ei saa kasutada üheski teises seadmes, sealhulgas arvutis. SD-kaart on vormindatud kohaliku EXT4-draivina, krüptitud 128-bitise AES-krüptimise abil ja paigaldatud süsteemi osana. Kui olete Marshmallowi seadmes SD-kaardi kasutusele võtnud, töötab see ainult selle seadmega. Lisateavet teisaldatava ja sisemise salvestusruumi erinevuse kohta Android-seadmes saate lugeda.

Enne SD-kaardi sisemäluks vastuvõtmist varundage kindlasti oma SD-kaardi andmed arvutisse. Vastuvõtmise käigus kustutatakse kõik andmed SD-kaardilt. Pärast sisemise salvestusruumi vastuvõtmist saate andmed SD-kaardile tagasi panna, kuid selleks peate andmete edastamiseks ühendama Android-seadme ise arvutisse. Failide edastamiseks ei saa SD-kaarti seadmest eemaldada ja otse arvutisse ühendada.

Kui olete kasutanud SD-kaarti kaasaskantava salvestusruumina ja teisaldasite mõned rakendused SD-kaardile, peate need enne SD-kaardi sisemäluks vastuvõtmist teisaldama. Kui te seda ei tee, kustutatakse need rakendused ja need tuleb uuesti installida.

SEOTUD:Kuidas osta SD-kaarti: selgitatud kiiruseklassid, suurused ja mahutavus

Kui kasutate SD-kaarti sisemäluks, veenduge, et kasutaksite kiiret SD-kaarti. Uue SD-kaardi ostmisel otsige klassi 10 ja UHS-i. Kui SD-kaart on odavam ja aeglasem SD-kaart, aeglustab see teie rakendusi ja seadet. Kui kavatsete SD-kaardi seadmele pühendada, võttes selle sisemäluks, on parem kulutada kiirema kaardi jaoks veidi lisaraha. Android testib vastuvõtmise käigus SD-kaardi kiirust ja hoiatab teid, kui see on liiga aeglane ja mõjutab teie seadme toimimist negatiivselt.

Sisestage SD-kaart oma seadmesse. Teile peaks ilmuma teade uue SD-kaardi tuvastamise kohta. Puudutage valikut „Seadista”. (Kui te seda märguannet ei näe, avage Androidi rakendus Seaded, minge jaotisse „Salvestusruum ja USB” ja klõpsake menüünupul käsku „Format as Internal”.

Kuvatakse ekraan, mis võimaldab teil valida, kas soovite SD-kaardi seadistada kaasaskantavaks või sisemäluks. Puudutage valikut „Kasuta sisemäluna” ja seejärel valikut „Järgmine”.

Kuvatakse teade, mis hoiatab, et pärast SD-kaardi sisemäluks vormindamist töötab see ainult selles seadmes. Samuti soovitatakse varundada kaardil olevad andmed. Kui olete valmis jätkama SD-kaardi kasutamist sisemäluna, puudutage käsku „Kustuta ja vorminda”.

Kui SD-kaardile on veel installitud rakendusi, mille unustasite sisemällu tagasi kolida, kuvab seade hoiatuse, et rakendused kustutatakse. SD-kaardile endiselt installitud rakenduste nägemiseks puudutage valikut „Kuva rakendused”. Kui teie jaoks pole oluline, et rakendused kustutatakse, puudutage käsku „Kustuta igatahes”.

Android vormindab ja krüpteerib teie SD-kaardi.

Kui vormindamisprotsess on lõpetatud, küsitakse teilt, kas soovite seadme sisemälus praegu olevad andmed SD-kaardile teisaldada. Selle sammuga teisaldatakse teie fotod, failid ja mõned rakendused SD-kaardile. Andmete SD-kaardile üleviimiseks puudutage käsku „Teisalda kohe”. See valib kõigi rakenduste, andmebaaside ja andmete eelistatud salvestuskohaks SD-kaardi. Kui te ei soovi oma andmeid veel üle viia, puudutage käsku „Teisalda hiljem”. Sisemine salvestusruum jääb kogu sisu eelistatud salvestusruumiks.

Kui valite „Teisalda hiljem”, saate andmed hiljem üle viia, tehes valikud Seaded> Salvestusruum ja USB. Puudutage SD-kaardi draivi, seejärel puudutage menüünuppu ja valige „Migrate data”.

Kui protsess on lõppenud, kuvatakse teade, et teie SD-kaart töötab. Puudutage valikut „Valmis”.

Kui teie SD-kaart on sisemäluks vormindatud, kuvatakse seadete> salvestusruumi avamisel seadme salvestusekraanil nii seadme sisemälu kui ka teie kasutusele võetud SD-kaart (alloleval pildil olev USB-mass-USB-draiv).

Rakenduse Seaded ekraanil Salvestus üksuse Seadme salvestamine all oleva üksuse puudutamine võimaldab teil vaadata selle salvestuskoha kasutusteavet.

Nüüdsest otsustab rakendus rakenduse installimisel arukalt, kuhu see panna, lähtudes arendaja soovitustest.

Rakendusi saate käsitsi teisaldada sisemälu ja SD-kaardi vahel, kuid see pole soovitatav ja võib mõnes seadmes põhjustada soovimatuid tagajärgi. Kui peate seda kindlasti tegema, minge menüüsse Seaded> Salvestusruum ja USB. Valige teisaldatavat rakendust sisaldav salvestusruum - sisemine või SD-kaart - ja puudutage valikut „Rakendused”. Valige loendist rakendus, mille soovite teisaldada, ja puudutage nuppu „Muuda“.

Te ei pea iga rakenduse jaoks täpsustama, kuhu sisu salvestada. Vaikimisi salvestavad rakendused oma sisu alati eelistatud salvestuskohta.

Kui soovite oma SD-kaardile salvestada ainult pilte, filme ja muusikat, on teie jaoks parem võimalus kasutada SD-kaarti kaasaskantava salvestusruumina. Kui teil on aga seade, kus töötab Marshmallow ja millel on piiratud sisemäluga SD-kaardi pesa, on see seadme sisemise salvestusmahu laiendamiseks lihtne lahendus.

Marshmallowi-eelne meetod: teisaldage kinnitatud rakendused käsitsi SD-kaardile

Kui te ei kasuta Android 6.0 Marshmallow, saate siiski mõned rakendused SD-kaardile teisaldada, kui teie seade seda toetab. Lisaks on see valik saadaval ainult mõne rakenduse jaoks - rakenduse arendaja peab neid teisaldamiseks pidama neid teisaldatavaks. Nii et sõltuvalt rakendustest, mida soovite teisaldada, võib see teile väga kasulik olla või mitte.

See protseduur erineb veidi sõltuvalt sellest, kas kasutate Androidi põhiseadet, näiteks Nexuse telefoni või tahvelarvutit, või seadet, millel on Androidi kohandatud nahaversioon, näiteks Samsungi telefoni või tahvelarvutit. Kasutasime oma näites tahvelarvutit Samsung Galaxy Tab A, kuid kirjeldame ka seda, kuidas Androidi varuseadmes rakendushaldurile juurde pääseda.

Rakenduse SD-kaardile teisaldamiseks avage seadme seaded. Varustatud Android-seadmes, näiteks Nexus 7, pühkige üksus allapoole, et pääseda juurde märguandepaneelile, ja uuesti, et pääseda juurde kiirseadete paneelile. Seejärel puudutage kiirseadete paneeli paremas ülanurgas ikooni „Seaded”. Igas Android-seadmes saate avada ka rakenduse sahtli ja puudutada seal ikooni „Seaded”.

Rakendushalduri avamiseks Androidi varuseadmes puudutage ekraanil Seaded jaotises Seade nuppu „Rakendused”. Puudutame oma Samsungi seadmes vasakul olevas loendis valikut „Rakendused” ja seejärel paremal valikut „Rakendushaldur”.

Kerige rakenduste loendis ja puudutage rakendust, mille soovite SD-kaardile teisaldada. Nagu on näidatud alloleval pildil, ei võta Opera Mini meie sisemälus palju ruumi, kuid kasutame seda näiteks. Võite sirvida oma rakenduste loendit ja valida, kas teisaldada rakendus, mis võtab teie seadmes märkimisväärselt palju ruumi.

Kui valitud rakendust ei saa SD-kaardile teisaldada, on „Teisalda SD-kaardile” hall ja see näeb välja nagu alloleval pildil olev nupp „Sundpeatus”. Kui nupp „Teisalda SD-kaardile” ei ole hall, siis saate rakenduse SD-kaardile teisaldada. Selle teisaldamise alustamiseks puudutage nuppu.

Rakenduse teisaldamise ajal muutub nupp „Teisalda SD-kaardile” halliks ja kuvatakse teade „Teisaldamine…”.

Kui protsess on lõpetatud, saab nupust „Teisalda SD-kaardile” nimeks „Teisalda seadmemällu” ja kui soovite, siis saate selle nupu abil rakenduse sisemällu tagasi viia.

On parem viis saada ülevaade sellest, milliseid rakendusi saab SD-kaardile teisaldada. Installige AppMgr III Play poest. On ka tasuline versioon, kuid tasuta versioon on selleks piisavalt hea.

Juurmeetod: jagage SD-kaart ja teisaldage kõik soovitud rakendused

Kahjuks saab Android rakendusi SD-kaardile teisaldada ainult siis, kui rakenduse arendaja seda lubab. Kui soovite kinnitamata rakendusi teisaldada, saate seda teha, kuid peate oma telefoni juurima. Nii et kui te pole seda veel teinud, tehke seda kõigepealt ja siis tulge selle juhendi juurde tagasi.

Järgmisena järgige tähteni allolevaid juhiseid ja teie SD-kaardil peaks olema rakenduste jaoks lisaruumi.

Esimene samm: SD-kaardi jaotamine

Enne SD-kaardi jagamist varundage kindlasti kõik SD-kaardil olevad andmed. See jaotamisprotseduur kustutab selle kõik. Lülitage oma Android-seade välja, eemaldage SD-kaart, sisestage see oma arvuti SD-kaardi lugejasse ja kopeerige failid arvutisse. Kui teie andmed on varundatud, jätke SD-kaart jaotamisprotsessi jaoks arvutisse.

Alustuseks laadige alla ja installige MiniTool Partition Wizard oma arvutisse ja seejärel käivitage programm. Kuvatakse järgmine ekraan. Klõpsake nuppu „Käivita rakendus”.

Programmi peaaknas märkate mitut ketast. Kõigepealt on loetletud teie arvuti kõvaketas (ed), millele järgneb SD-kaart, mis meie puhul on draiv G. Valige oma SD-draivi ketas. Meie puhul on see “Disk 2”. SD-kaardi ketta valimisel olge väga ettevaatlik, kuna te ei soovi kogemata ühtegi teist draivi kustutada.

Kustutame SD-kaardilt praeguse sektsiooni. See on hetk, kus kõik SD-kaardil olevad andmed kustutatakse. Nii et enne protsessi jätkamist veenduge veel kord, et olete oma andmed varundanud.

Paremklõpsake SD-kaardi sektsioonil (meie puhul "G:") ja valige hüpikmenüüst "Kustuta".

Nüüd jagame draivi oma Android-seadmesse. Esimest partitsiooni kasutatakse andmete jaoks. Paremklõpsake SD-kaardi jaotamata partitsioonil ja valige hüpikmenüüst „Loo“.

SD-kaardile partitsioonide loomine, et saaksite sellele Android-seadmesse rakendusi installida, erineb arvuti draivi jaotamisest. Selle toimimiseks peate SD-kaardil mõlemad sektsioonid määratlema kui „Esmane“. Niisiis, valige dialoogiboksist „Loo uus sektsioon” rippmenüüst „Loo nimega” „Esmane”.

Järgmisena peate määrama andmepartitsiooni failisüsteemi tüübi. Valige rippmenüüst „File System” „FAT32”.

Te ei pea sektsioonile määrama „Sektsiooni silti”, kuid otsustasime omistada sildi „Andmed”.

Vaikimisi on selle sektsiooni suurus SD-kaardi saadaolev suurus. Peame selle suurust allapoole muutma, et mahutada teine ​​partitsioon, mille rakenduste jaoks järgmisena loome. Kuna tegemist on andmesektsiooniga, soovite peaaegu kindlasti selle suuremaks muuta kui teise rakenduste sektsiooni. Kasutame 128 GB SD-kaarti, seega eraldame andmetele umbes 100 GB ja ülejäänud jaotame teises partitsioonis olevate rakenduste jaoks.

Jaotise suuruse muutmiseks liigutage kursorit jaotises „Suurus ja asukoht” kollase ääre paremale servale, kuni see kuvatakse kahe noolega topeltjoonena, nagu allpool näidatud. Klõpsake ja hoidke kollast äärist ning lohistage seda vasakule, kuni saate oma andmetele soovitud ligikaudse suuruse.

Kui olete andmesektsiooni seadistamise lõpetanud, klõpsake nuppu „OK”.

SD-kaardi ülejäänud ruum on just loodud andmepartitsiooni all jaotamata. Nüüd peate määrama rakenduste teise sektsiooni. Paremklõpsake teisel jaotamata partitsioonil ja valige käsk „Loo”.

Kuvatakse dialoogiboks, mis hoiatab teid, et uus sektsioon Windowsis ei tööta (pidage meeles, kui me ütlesime teile, et SD-kaardile partitsioonide loomine rakenduste otse kaardile installimiseks erineb draivi jaotamisest Windowsi arvutis kasutamiseks ?). Windows tunneb ära ainult eemaldatava ketta esimese sektsiooni. Kuna me ei kasuta seda SD-kaarti Windowsi arvutis, võime jätkata teise sektsiooni loomist. Klõpsake nuppu „Jah”.

Nagu me varem mainisime, peavad mõlemad sektsioonid olema määratletud kui „Esmane“, seega valige rippmenüüst „Loo nimega“ „Esmane“. Rakenduste sektsiooni jaoks peab failisüsteem olema „Ext2”, „Ext3” või „Ext4”. Kui kasutate varude ROM-i, valige käsk „Ext2”. Muul juhul valige „Ext3” või „Ext4”. Kui te pole kindel, millise valida, alustage tähtedega „Ext3” või „Ext4”. Kui teie valik ei toimi, saate failisüsteemi muuta. Jaotasime oma SD-kaardi kasutamiseks Samsung Galaxy Tab A-s ja valisime algul valiku „Ext3” ning muutsime selle siis versiooniks „Ext4”, kui avastasime, et „Ext3” ei tööta, kui seda Link2SD-s testisime.

Soovi korral sisestage „Partition Label“ nimi ja klõpsake „OK“. Te ei pea partitsiooni suurust muutma. SD-kaardi järelejäänud ruumi kasutatakse automaatselt teise sektsiooni jaoks.

Need kaks sektsiooni on loetletud pealkirja "Ketas" all (meie puhul "Ketas 2").

Kuid muudatused pole veel lõplikud. Jaotiste lõplikuks vormistamiseks klõpsake tööriistaribal nuppu "Rakenda".

Kuvatakse kinnitusdialoog, mis tagab, et soovite muudatused rakendada. Muudatuste rakendamiseks klõpsake nuppu „Jah”.

Kuvatakse dialoogiboks „Ootel operatsiooni (te) rakendamine”, mis näitab toimingute edenemist.

Kui kõik muudatused on rakendatud, kuvatakse dialoogiboks „Edukas”. Klõpsake nuppu "OK".

MiniTooli sulgemiseks valige menüüst „General” „Exit”.

Enne SD-kaardi eemaldamist arvutist saate kõik failid SD-kaardile tagasi kopeerida, mida soovite oma Android-seadmes saada. Ärge muretsege selle pärast, et Windows käsitleb kahte sektsiooni. See näeb ainult „FAT32“ ehk andmeid, partitsiooni, kuhu soovite failid ikkagi panna.

Teine etapp: laadige alla ja installige Link2SD

Nüüd, kui teil on korralikult jaotatud SD-kaart, sisestage see oma Android-seadmesse tagasi ja käivitage seade. Otsige Play poest sõna „Link2SD” ja installige see. Rakendusel on tasuline versioon, kuid selle protseduuri jaoks piisab tasuta versioonist. Kui rakendus on installitud, puudutage avaekraanil kuvatavat ikooni „Link2SD” või puudutage sahtlit „Rakendused” ja käivitage see sealt.

Kui juurutasite seadme meie juhendi abil, on teie seadmesse installitud SuperSU ja näete järgmist dialoogiboksi, milles palutakse teil anda täielik juurdepääs Link2SD-le. Puudutage valikut „Grant”.

Järgmisel dialoogiboksil kuvatakse Link2SD esmakordsel avamisel palumine teil valida SD-kaardi teises sektsioonis kasutatud failisüsteem. Ärge valige FAT32 / FAT16. See on failisüsteem, mida kasutasite andmete esimese partitsiooni jaoks. Kasutasite kas „ext2”, „ext3” või „ext4”, seega valige teisele sektsioonile sobiv valik. Kasutasime ext4, nii et valisime selle valiku. Puudutage nuppu „OK”.

Kui asjad töötavad õigesti, näete dialoogiboksi „Seadme taaskäivitamine”. Puudutage valikut „Taaskäivitage seade”.

Kui ilmub mount skripti tõrge, valisite teise partitsiooni loomisel tõenäoliselt vale failisüsteemi ext. Sulgege Link2SD, lülitage seade välja, eemaldage SD-kaart ja pange see uuesti arvutisse. Avage uuesti MiniTooli sektsiooniviisard, kustutage teine ​​sektsioon ja looge see uuesti, kasutades seekord teist seadet (kõige tõenäolisemalt „Ext3” või „Ext4”), mida te varem ei kasutanud. Tehke need toimingud uuesti läbi, kuni jõuate selleni ja peaksite saama dialoogiboksi „Taaskäivitage seade”. Kui te ei näe ülaltoodud dialoogiboksi oma SD-kaardi teise sektsiooni failisüsteemi valimiseks, võite Link2SD desinstallida ja uuesti installida. See peaks rakenduse lähtestama.

Kui teie seade on taaskäivitatud, avage Link2SD uuesti. Te ei tohiks näha ühtegi dialoogiboksi kuvamist. Selle asemel peaksite rakenduse ekraani ülaosas nägema rakenduste loendit ja mõnda valikut. Sel juhul olete Link2SD edukalt installinud ja seadistanud.

Kolmas etapp (valikuline): muutke oma rakenduste installimise vaikeasukohta

Kui soovite uued rakendused sisemise salvestusruumi asemel SD-kaardile automaatselt installida, soovitame seda teha kohe. Selleks puudutage menüünuppu (kolm vertikaalset punkti) ekraani paremas ülanurgas.

Puudutage hüpikmenüüs valikut „Seaded”.

Puudutage jaotises „Automaatne link” märkeruutu „Automaatne link” ja seejärel valikut „Automaatse lingi seaded”.

Veenduge, et kõik esimesed kolm märkeruutu oleks valitud. Viimast märkeruutu „Link internal data” ei saa Link2SD tasuta versioonis sisse lülitada. Niisiis, SD-kaardile installitud rakenduste andmefailid salvestatakse endiselt sisemällu.

MÄRKUS. Kui soovite, et SD-kaardil oleks võimalik rakenduste andmefaile salvestada, saate selle funktsiooni ja ka Link2SD-i lisafunktsioonide avamiseks osta võtme Link2SD Plus (2,35 dollarit artikli ilmumise ajal).

Eelmisele ekraanile naasmiseks kasutage Link2SD-i iga ekraani ülaosas asuvaid taganoolt. Võite kasutada ka oma seadme nuppu Tagasi.

Sisemise ja SD-kaardi salvestusruumi kohta teabe saamiseks valige samast menüüst "Salvestusteave", kus avasite varem menüü "Seaded". Loendis olev element „External SD” on teie SD-kaardi andmepartitsioon, kuhu saate salvestada dokumendifaile, meediumifaile jne. Kõik arvutist SD-kaardile kantud failid on selles sektsioonis. SD-kaardi 2. osa on rakenduste sektsioon, kuhu rakendused installitakse nüüd vaikimisi.

Neljas samm: teisaldage juba installitud rakendused SD-kaardile

Võimalik, et tõenäoliselt on teie telefoni juba installitud mõned rakendused, mille soovite SD-kaardile teisaldada. Kuidas seda teha, toimige järgmiselt.

Rakenduse SD-kaardile teisaldamise näitena kasutame Wordi, kuna see võtab palju ruumi meie 16 GB suurusel Samsung Galaxy Tab A-l. Kui läheme seadme seadetesse ja pääseme juurde rakenduse „Rakenduse teave” juurde (rakenduse „Rakendus” kaudu) Manager ”), näeme, et tavaliselt ei saa me Wordi SD-kaardile teisaldada. Nupp „Teisalda SD-kaardile” on hall. Samuti võtab Word sisemälus kokku 202 MB ruumi.

Sellest piirangust saame siiski üle. Avame Link2SD ja kerime rakenduste loendis, kuni jõuame Wordi ja puudutame seda.

Link2SD-s olev „Rakenduse teave” sarnaneb seadme seadetes kuvatava rakenduse teabe ekraaniga, kuid see rakenduse teabekuva võimaldab meil rakenduse SD-kaardile teisaldada. Pange tähele, et valget kasti kutsutakse alloleval pildil. See näitab, kui palju ruumi rakendus sisemälus kasutab. Allpool olev oranž kast näitab, kui palju ruumi rakendus SD-kaardil kasutab. Me tahame sellest 202 MB-st võimalikult palju SD-kaardile teisaldada. Selleks klõpsake nuppu "Link SD-kaardile".

Miks me ei klõpsanud nuppu „Teisalda SD-kaardile”? Tundub, et see nupp teeb sama, mis seadme seadetes ekraanil „Rakenduse teave” olev nupp „Teisalda SD-kaardile” ega töötanud meie jaoks. Tundub, et see on lihtsalt mugav rakenduste jaoks, mida saab tavaliselt SD-kaardile teisaldada, nii et saate Link2SD-d kasutada üldise rakendushaldurina.

Kuvatakse kinnitusekraan, mis tagab, et soovime valitud rakenduse teisaldada. Puudutage nuppu „OK”.

Rakenduse teisaldamise ajal kuvatakse edenemisekraan.

Kuvatakse ekraanil Link SD-kaardile, mis võimaldab teil määrata, mis tüüpi rakenduse failid teisaldatakse ja lingitakse teie SD-kaardi teise (rakenduste) sektsiooniga. Jätke valitud kolm esimest failitüüpi. Jällegi saab sisemisi andmeid teisaldada ainult siis, kui ostate „Link2SD Plus“. Puudutage jätkamiseks OK.

Linkide loomise ajal kuvatakse edenemisekraan.

Järgmine ekraan kuvatakse, kui rakendus on linkitud ja SD-kaardile teisaldatud. Puudutage nuppu „OK”.

Teid naastakse ekraanile „Rakenduse teave”. Pange tähele, et SD-kaardil asub nüüd 189,54 MB Wordi. Wordi andmed salvestatakse endiselt sisemällu.

Et illustreerida otse SD-kaardile installitud rakendust, installisin Play poest lihtsa rakenduse Notepad ja see installiti SD-kaardile, möödudes sisemisest salvestusruumist, nagu allpool näidatud.

Kui soovite installida mõne installitud rakenduse otse SD-kaardile või sisemälust SD-kaardile teisaldatud sisemällu, avage lihtsalt rakendus „Link2SD”, avage selle rakenduse ekraan „Rakenduse teave” ja puudutage valikut „Eemalda link ”. Rakendus teisaldatakse seadme sisemällu.

Kui olete rakendused SD-kaardile installinud ja teisaldanud, peate selle kasutamise ajal kaardi seadmesse jätma. Kui eemaldate seadme, pole SD-kaardile teisaldatud rakendused ilma SD-kaardita kasutatavad.

See võib tunduda keeruline protsess, kuid kui teil on piiratud sisemäluga Android-seade ja SD-kaardi pesa nagu meil, võib see olla elupäästja. Korraliku mälumahuga microSD-kaardi ostmine on palju odavam kui uue seadme ostmine.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found