Kuidas kustutada iPhone'is mitu kontakti korraga

IPhone tarkvara on pärast selle esmakordset väljaandmist palju kasvanud. Vaatamata oma arengule on iPhone'i iPhone'i rakendus Kontaktid endiselt üsna barebone. Rakenduses ei saa isegi mitu kontakti kustutada. Kuid ärge muretsege, selleks on olemas rakendus!

Kuigi Apple ilmselt ei soovi rakenduse Kontaktid täiendavaid korraldusfunktsioone, on teie abistamiseks palju kolmandate osapoolte rakendusi. Rakendus Kontaktigrupid pakub lihtsat valikut, mis võimaldab teil oma kontaktiraamatust mitu kontakti valida ja kustutada.

SEOTUD:Kuidas hallata ja kustutada kontakte oma iPhone'is või iPadis

Rakenduse tasuta versioon võimaldab teil korraga kustutada 10 kontakti ja korrata protsessi nii mitu korda kui soovite. Limiidi eemaldamiseks võite tellida rakenduse Kontaktigrupid pro versiooni, mis maksab eluaegse ostu eest 1,99 dollarit aastas või 5,99 dollarit.

Pärast kontaktirühmade allalaadimist andke rakendusele luba oma kontaktidele juurde pääseda, puudutades nuppu „OK”.

Rakendus on loodud selleks, et aidata teil kontaktirühmi luua ja hallata. Oma põhifunktsioonide komplekti osana on sellel ka eraldi kontaktide haldamise jaotis. Protsessi alustamiseks minge vahekaardile „Kontaktid”.

Puudutage siin vasakus ülanurgas nuppu „Vali“.

Nüüd saate sirvida oma kontaktiraamatut ja valida kontaktid, mille soovite kustutada.

Järgmisena puudutage alumiselt tööriistaribalt nuppu „Kustuta“.

Puudutage hüpikaknas kinnitamiseks uuesti nuppu „Kustuta“.

Ja just nii leiate, et kontaktid kustutatakse Apple'i sisseehitatud rakendusest Kontaktid. Avate rakenduse Kontaktid uuesti ja otsite kinnitamiseks kontakti.

Kui te ei soovi kasutada kolmanda osapoole rakendust, saate kontaktide ükshaaval kustutamiseks kasutada rakendust Kontaktid. Teise võimalusena võite oma iPadis või Macis kasutada iCloudi veebisaiti, et oma iCloudi kontolt mitu kontakti kustutada.

SEOTUD:Kuidas hallata ja kustutada kontakte oma iPhone'is või iPadis


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found