Musta ekraani parandamine pärast Windows 10 värskendamist

Mõni Windows 10 arvuti on taaskäivitunud mustale ekraanile pärast 2019. aasta juuni koondvärskenduse installimist Windows Update'ist. See tundub alguses hirmutav, kuid õnneks on teie probleem lahendatud kiire lahendusega.

Kui teie Windows 10 arvuti taaskäivitub mustale ekraanile, vajutage lihtsalt klaviatuuril Ctrl + Alt + Del. Ilmub Windows 10 tavaline ekraan Ctrl + Alt + Del. Klõpsake ekraani paremas alanurgas olevat toitenuppu ja valige arvuti taaskäivitamiseks käsk „Taaskäivita”.

Microsofti tugidokumendi kohaselt lahendab see teie probleemi. Teie arvuti taaskäivitub tavapäraselt, ilma et oleks enam musta ekraani.

Pole selge, mis selle probleemi põhjustas - lihtsalt üks probleem Windows 10 värskendusega. Kuid see on hea meeldetuletus, et Ctrl + Alt + Del võib teie arvuti välja viia igasugustest kummalistest olekutest. Ctrl + Alt + Del sobib palju rohkemaks kui lihtsalt tegumihalduri avamiseks.

Kui see lahendus ei aita musta ekraaniga arvutit parandada, on siin mõned muud võimalikud lahendused.

  • Kasutage arvuti graafikadraiverite taaskäivitamiseks kiirklahve Win + Ctrl + Shift + B. See võib mõned probleemid lahendada.
  • Pange arvuti sunniviisiliselt välja - sellega kaotate kogu töö, kuid mõnikord on see teie ainus võimalus. Selleks hoidke arvuti füüsilist toitenuppu all, kuni see välja lülitatakse. Oodake mõni sekund ja vajutage seejärel sisselülitamiseks toitenuppu.
  • Veenduge, et klaviatuur ja hiir oleks arvutiga ühendatud ja et neil oleks akut - tõsiselt! Teie arvuti võib lihtsalt näidata musta ekraani, kui see lülitab ekraani säästurežiimi jaoks välja. On tõenäoline, et teie klaviatuur on vooluvõrgust lahti ühendatud või hiir kaotas aku ja teie arvuti ei saa sisendit vastu võtta.

SEOTUD:Salajane Windowsi kiirklahv taaskäivitab teie graafikakaardi draiverid