Kuidas ühendada PDF-failid Macis

Mõnikord ei anna elu teile täielikku PDF-i. Kui teil on mitu lehekülge või mitme dokumendiga PDF-dokument, peate enne selle väljasaatmist selle oma Macis ühte faili ühendama. Sisseehitatud tööriistade abil ja veebis saate seda teha järgmiselt.

Kuidas PDF-faile eelvaate abil ühendada

Eelvaade on üks macOS-i varjatud pärleid. See pole mitte ainult suurepärane piltide redigeerimiseks ja dokumentide allkirjastamiseks, vaid saate teha ka lihtsaid PDF-toiminguid, maksmata selleks spetsiaalse PDF-i redigeerimisrakenduse eest.

SEOTUD:Kasutage oma Maci eelvaate rakendust PDF-ide ühendamiseks, jagamiseks, märgistamiseks ja allkirjastamiseks

Rakenduse Eelvaade abil saate hõlpsalt kombineerida mitu PDF-dokumenti. Paari lehekülje saate lisada ka erinevast PDF-dokumendist. Kuidas see töötab?

Avage etteantud PDF-fail eelvaate rakenduses. Järgmisena veenduge, et saaksite vaadata akna vasakul küljel olevat pisipiltide riba. Kui te seda ei näe, klõpsake nupul „Külgriba” ja seejärel valikul „Pisipildid”.

Nüüd näete dokumendi kõigi lehtede loendit.

Nüüd minge menüüribale ja valige suvand „Muuda“. Siin minge valikule "Sisesta" ja seejärel klõpsake nuppu "Lehekülg failist".

Rakendus Eelvaade palub teil nüüd valida PDF-fail. Liikuge kausta, kuhu olete teise PDF-faili salvestanud. Kui olete faili valinud, klõpsake nuppu Ava.

Nüüd näete, et kõik teise PDF-i lehed lisatakse praeguse PDF-i lõppu. Kinnitamiseks kerige jaotises Pisipildid allapoole, et vaadata lehekülgede koguarvu.

Eelvaade võimaldab teil oma algdokumenti lisada ka üksikuid lehti teisest PDF-failist. Selleks avage kaks PDF-faili kahes erinevas eelvaate aknas ja hoidke neid kõrvuti.

Nüüd klõpsake ja lohistage leht teisest PDF-ist originaaldokumenti. Minge jaotisse Pisipildid ja kui olete õige asukoha leidnud, vabastage klõps, et leht originaaldokumendisse visata. Mitmest dokumendist täiendavate PDF-lehtede lisamiseks saate seda protsessi korrata.

Nüüd, kui PDF-failid on ühendatud, on aeg need uue PDF-failina salvestada.

Minge menüüribal jaotisse „Fail” ja klõpsake nuppu „Ekspordi PDF-iga”.

Lõpuks andke PDF-failile uus nimi ja kui olete sihtkoha valinud, klõpsake nuppu „Salvesta“.

Ühendatud PDF salvestatakse nüüd sihtkausta.

Kuidas PDF-faile Smallpdf abil ühendada

Kui te ei soovi rakendust Eelvaade kasutada, saate PDF-failide ühendamiseks kasutada veebisaiti. Lisahüvena töötab see igas arvutis, sealhulgas Windowsis ja Chromebookis.

Selle saavutamiseks kasutame Smallpdf-i. Alustamiseks avage brauseris tööriist Smallpdf Merge PDF. Siin saate valida ja lohistada PDF-faile või klõpsata nupul "Vali fail", et valida kohalikust salvestusruumist pärit PDF-failid.

Pärast failide valimist klõpsake nuppu „Vali“.

PDF-failid laaditakse nüüd veebisaidile üles. Smallpdf-l on PDF-failide ühendamiseks kaks režiimi. Standardses failirežiimis näete iga PDF-i eelvaateikooni. Võite PDF-id järjestada ja seejärel klõpsata nupul „Ühenda PDF!” nende ühendamiseks.

Kui olete lülitunud leherežiimile, näete kõiki siin loetletud kõigi PDF-failide lehti. Seejärel saate lehti järjestamiseks ümber lohistada. Konkreetse lehe eemaldamiseks PDF-ist võite klõpsata ka nupul „Kustuta“.

Kui olete lehe järjekorraga rahul, klõpsake valikul „Ühenda PDF!” nuppu.

Järgmisel lehel klõpsake nuppu „Laadi alla“. Ühendatud PDF-faili leiate allalaadimiste kaustast.

Rakenduse Eelvaade abil saate ka mitu pilti ühte PDF-dokumenti ühendada.

SEOTUD:Kuidas ühendada pilte Macis üheks PDF-failiks


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found