Kuidas korraga kahele või enamale Skype'i kontole sisse logida

Skype ei paku ilmset viisi mitme konto samaaegseks kasutamiseks. Te ei pea välja logima ja uuesti sisse logima - saate veebi, Windowsi, Maci või Linuxi Skype'i rakenduste kaudu sisse logida nii palju Skype'i kontosid kui soovite.

See võib olla kasulik, kui teil on näiteks isiklikuks kasutamiseks ja tööks eraldi Skype'i kontod. Selliseid nippe pole Androidi, iPhone'i ega iPadi jaoks saadaval - Skype'i mobiilirakendustes on teil üks konto kinni.

võrk

SEOTUD:Kuidas samal veebisaidil korraga mitmele kontole sisse logida

Nüüd on see muutunud lihtsamaks, kui saadaval on Skype'i veebiversioon. Veebiversioon toetab Windowsis ja Mac OS X-is isegi hääl- ja videovestlusi.

Kui kasutate Skype'i juba arvutis, saate lihtsalt avada Skype'i veebirakenduse saidil web.skype.com ja sisse logida teise kasutajakontoga. Seejärel kasutate korraga kahte erinevat Skype'i kontot.

Veelgi enam kasutajakontode kasutamiseks võite avada oma brauseri inkognito või privaatse sirvimise režiimi ja logida sealt Skype'i sisse - teil võib olla üks konto sisse logitud tavalises sirvimisrežiimis ja teine ​​privaatse sirvimise režiimis. Või kasutage mitut erinevat veebibrauserit (või isegi brauseri profiili), et logida sisse Skype'i veebi jaoks nii erinevatele kontodele kui soovite.

Windows

Teise Skype'i rakenduse käivitamiseks Windowsis vajutage Windowsi klahvi + R, et avada dialoog Käivita, kopeerige allolev käsk sinna ja vajutage sisestusklahvi.

Windowsi 64-bitises versioonis - kasutate tõenäoliselt Windowsi 64-bitist versiooni - käivitage järgmine käsk:

"C: \ Program Files (x86) \ Skype \ Phone \ Skype.exe" / teisene

Windowsi 32-bitises versioonis käivitage järgmine käsk:

"C: \ Program Files \ Skype \ Phone \ Skype.exe" / teisene

Skype'i kolmanda, neljanda ja muude täiendavate eksemplaride avamiseks saate seda protsessi korrata. Logige igasse Skype'i aknasse sisse uue kontoga.

(Kui installisite Skype'i arvutis vaikekausta asemel mõnda muusse kausta, peate ülaltoodud käsud muutma nii, et need osutaksid teie arvuti Skype.exe failile.)

Selle hõlbustamiseks saate luua otsetee. Avage File Exploreri või Windows Exploreri aken ja navigeerige Windowsi 64-bitises versioonis jaotisse „C: \ Program Files (x86) \ Skype \ Phone \" või 32-le faili „C: \ Program Files \ Skype \ Phone \". -bitine versioon. Paremklõpsake failil Skype.exe ja valige Saada> Töölaud (looge otsetee).

Minge oma töölauale, paremklõpsake loodud Skype'i otseteel ja valige Atribuudid. Lisage väljale Siht lõppu / sekundaarne. Näiteks Windowsi 64-bitises versioonis peaks see välja nägema:

"C: \ Program Files (x86) \ Skype \ Phone \ Skype.exe" / teisene

Pange otseteele nimi, näiteks „Skype (teine ​​konto)”. Skype'i täiendavate eksemplaride avamiseks võite sellel otseteel topeltklõpsata.

Mac

Skype ei paku Mac OS X-is sisseehitatud viisi, nagu Windowsis. Levinud meetodid selle soovituse tegemiseks kasutage Skype'i juur (administraatori) kontona käivitamiseks käsku "sudo" - ärge tehke seda, see on turvalisuse jaoks väga halb mõte. Võite luua teise kasutajakonto igale Skype'i versioonile, mida soovite kasutada, kuid seal on parem ja puhtam valik, mis paneb kõik Skype'i programmid töötama teie sama kasutajakonto all.

Skype'i jaoks uue kasutajakonto loomise asemel saate samal kasutajakontol käivitada täiendavaid Skype'i koopiaid ja suunata igaüks neist erinevasse andmekausta. Käivitage terminal ja käivitage järgmine käsk:

avatud -na /Applications/Skype.app --args -DataPath / Users / $ (whoami) / Library / Application \ Support / Skype2

Skype'i kolmandasse koopiasse sisselogimiseks asendage "Skype2" "Skype3" -ga ja käivitage käsk uuesti. Korrake seda protsessi nii mitu korda kui vaja. Täname selle triki eest superkasutajat Matthew Scharleyle.

Linux

Skype pakub Linuxis ka teisese valiku. Teise Skype'i eksemplari avamiseks käivitage terminal (või vajutage Alt + F2, et pääseda juurde töölaua käivitamise dialoogi) ja käivitage üks järgmistest käskudest:

skype -s

skype –sekundaarne

Veelgi Skype'i eksemplaride avamiseks käivitage käsk uuesti. Nagu Windowsi ja Maci puhul, saate igasse Skype'i aknasse sisse logida eraldi kasutajakontoga.

Selleks iPhone'i, iPadi või Androidi seadmes peate enne teise sisselogimist Skype'is ühelt kontolt välja logima. Androidis või iOS-is ei saa mitut Skype'i rakendust korraga käitada.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found