Kuidas mängida Xbox 360 mänge oma Xbox One'is

Microsofti Xbox One saab nüüd mängida piiratud arvu Xbox 360 mänge. Kuid see pole nii lihtne kui vana plaadi sisestamine ja käivitamine. Ainult mõned mängud töötavad ja Xbox One käitab neid emulaatoris.

Kuidas tagurpidi ühilduvus töötab

Xbox One ei ole tavaliselt võimeline Xbox 360 mänge mängima. Selle asemel lõi Microsoft emulaatori, mis simuleerib Xbox 360 riist- ja tarkvara. Selles emulaatoris töötavad Xbox 360 mängud. See on sarnane sellele, kuidas „virtuaalse konsooli” mängud töötavad Nintendo Wii U ja Wii seadmetes või kuidas vanu konsoolimänge emulaatorites arvutis käitada.

Kõiki mänge ei saa emulaatoris käitada. Kui teil on Xbox 360 mäng, mis ühildub teie Xbox One'iga, saate selle sisestada oma Xbox One'i kettaseadmesse. Seejärel laadib Xbox One Microsofti serveritest alla selle mängu teisaldatud versiooni ja teeb selle teie konsoolis koos teiste installitud mängudega kättesaadavaks. Kui teil on mängu digitaalne koopia, saate selle Microsofti serveritest alla laadida, nagu ka mis tahes muu digitaalse Xbox One mängu.

SEOTUD:Kuidas ekraanipilte teha ja videoid salvestada Xbox One'is

Kui olete mängu käivitanud, peaks see hästi töötama. Oma mängu mängimiseks Xbox 360 mängus saate isegi kasutada Xbox One'i mängu DVR-i funktsiooni. Eurogamer testis paljusid suuri mänge ja leidis, et paljud neist toimisid Xbox One peal paremini kui Xbox 360, kuigi mõnel mängul oli väikseid tõrkeid ja graafilisi probleeme, mida Xbox 360-l ei ilmunud.

Kuid veelkord: kõik see töötab ainult siis, kui Microsoft on mängu Xbox Xboxiga ühilduvaks muutnud. Iga mängu väljaandja peab sellele sisse logima ja mitte iga väljaandja pole seda teinud.

Kuidas kontrollida, kas Xbox 360 mäng töötab teie Xbox One'is

Enne Xbox 360 mängude hankimist Xbox One mängule veenduge, et see tegelikult ühilduks. Microsofti Xboxi veebisaidi Tagurpidi ühilduvus leht sisaldab põhjalikku nimekirja tagurpidi ühilduvatest mängudest ja näitab mänge, mis hiljuti programmi lisati. Seal on ka see ainult tekstiloend.

Kui mäng, mida soovite mängida, pole veel tagurpidi ühilduv, kontrollige seda tulevikus. Microsoft lisab tagurpidi ühilduvusprogrammi regulaarselt rohkem mänge.

Xbox 360 mängu installimine ja mängimine Xbox One'is

Kui teil pole veel mängu, mida soovite mängida, on selle saamiseks kaks võimalust. Esiteks saate omandada mängu füüsilise koopia. See võib olla kas uus või kasutatud koopia, nii et võite leida palju pakkumisi veebisaidilt nagu eBay või Amazon (või teie kohalikust videomängupoest).

Kasutatud koopiad töötavad hästi, sest Xbox One ei mängi mängu tegelikult plaadilt. Xbox One peab lihtsalt plaati kontrollima ja kontrollima, mis see on. Tegelik mäng laaditakse alla Microsofti serveritest ja käivitatakse teie Xbox One'i kõvakettalt. Niikaua kui Xbox One suudab plaadi ära tunda, on kõik korras.

Kui ketas on käes, sisestage see oma Xbox One'i. Xbox One ütleb teile, et see peab mängu värskenduse alla laadima. See on tõesti kogu mängu teisaldatud versiooni allalaadimine.

Kui see on valmis, peate lihtsalt mängu käivitama nagu iga teine. Xbox One vajab mängimise ajal mängu plaati oma kettaseadmes, et kinnitada, et mäng kuulub teile, kuid tegelikult käitatakse mängu Xbox One'i sisemisest draivist, mitte plaadilt.

Microsofti Xboxi poest saate osta ka Xbox 360 mängude digitaalseid koopiaid. Kui teil juba on mängu digitaalne koopia, leiate selle Xbox One'le koos kõigi tavaliste Xbox One'i mängudega installimiseks. Installitavate mängude ja rakenduste vaatamiseks minge jaotisse Minu mängud ja rakendused> Installimiseks valmis.

Kui teil on Xbox Live Goldi tellimus, saate iga kuu tasuta kingitud Xbox 360 mängud oma Xbox One'ist alla laadida. Microsoft on lubanud, et kõik Xbox Live Goldiga kaasas olevad Xbox 360 mängud ühilduvad Xbox One'iga.

Kuidas DLC töötab?

Allalaaditav sisu töötab tagurpidi ühilduvate Xbox 360 mängudega ka Xbox One'is. DLC saate osta Xboxi poest ja see lihtsalt töötab tagurpidi ühilduvas mängus, justkui mängiksite mängu Xbox 360-ga.

Komplekteeritud DLC-ga mängud peaksid korralikult töötama. Näiteks,Red Deadi lunastus Xbox 360 jaoks on saadaval kolmes erinevas versioonis: Red Deadi lunastus (standard), Red Deadi lunastus: Undead Nightmareja Red Dead Redemption: Aasta mängu väljaanne. Kõik kolm plaati ühilduvad ja töötavad nii, nagu võiksite eeldada. Väljaande „Aasta mäng” ketas on varustatud kogu täiendava sisuga, nii et see töötab mängus lihtsalt. Standardplaadil ei ole täiendavat sisu, kuid võite valida DLC ostmise Xboxi poest ja see lubatakse teie mängus.

Nii peaks see enamikus mängudes teoreetiliselt töötama. Praktikas leidsime, et Xbox One laadis lihtsalt alla baasversiooni II faabel kui sisestasime aFable II: Aasta mängu väljaanne plaat. Süsteem soovis, et me ostaksime DLC, mis oleks pidanud mängu lisama. Tundub, et Xbox One ei suuda selle konkreetse mängu aasta ja aasta põhiversiooni vahel vahet teha. Xbox One võib olla segaduses ka mõne muu „Aasta mängu” mängu ja nende DLC-ga - me pole kindlad, kas see probleem on just selle ühe mängu spetsiifiline või mitte.

Kokkuvõttes töötab süsteem siiski üsna hästi - see peaks laskma teil vanu Xbox 360 mänge mängida kohe.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found