Kuidas teisendada iTunes'i laulud MP3-ks

Seal on palju visandlikke "helimuundureid", mis üritavad teil maksta 20 dollarit selle eest, mida saate selle iTunes'i varjatud funktsiooniga tasuta teha. Seda on lihtne kasutada ja see töötab teie olemasoleva teegiga.

Avage iTunes'i eelistused (iTunes> Eelistused või Command + Comma) ja navigeerige vahekaardile "General". Klõpsake allosas nuppu „Impordi seaded“.

See aken võimaldab muuta vormingut, milles uued lood teie kogusse lisatakse. Siin saate valida mis tahes valiku seast, kuid me kasutame MP3-d.

Vaikimisi on bitikiirus üsna madal, kuid saate selle üles keerata:

Bittikiirus kontrollib otseselt heli kvaliteeti. 320 kbps on sama kõrge kui enamik MP3-sid ja on väga hea kvaliteediga. Kui aga teisendatav fail pole sama kvaliteediga, ei muuda see midagi.

SEOTUD:Kuidas failide tihendamine töötab?

Nüüd, kui oleme importimisseadeid muutnud, saame loo dubleerimiseks kasutada sisseehitatud funktsiooni „Koopia loomine”. Kuna valisime valitud failivorminguks MP3, kasutab kodeerija seda loo kopeerimisel. Selle valiku leiate jaotisest Fail> Loo MP3 versioon.

See dubleerib faili, nii et pärast seda on teie teegis kaks samanimelist faili. MP3-failile juurdepääsu saamiseks võite paremklõpsata neist üks ja valida rippmenüüst „Näita otsingus”.

Saate korraga teisendada nii palju lugusid kui soovite. iTunes salvestab koopiad samasse albumi kausta, nii et saate uute lugude valimiseks sortida Finderis valiku „Muutmise kuupäev” või „Lisamise kuupäev” järgi. Otsige faile, mis on loodud kõik korraga.

Siit saate need mujale teisaldada või vanad failid kustutada.

Kui vajate midagi paremat kui iTunes'i kasutamine või kui te ei soovi oma faile lihtsalt nende teisendamiseks iTunes'i lisada, võite proovida tasuta ja avatud lähtekoodiga helimuundurit XLD.

Lihtsalt laadige alla DMG, avage programm ja valige väljundvorming ning valige seejärel failimenüüst „Ava“. See teisendab failid automaatselt ja salvestab need samasse kataloogi.

Piltide autorid: flatvector / Shutterstock


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found