Kuidas salvestada telefonikõne oma iPhone'is

Apple on oma platvormil lubatavate rakenduste osas üsna range ja tõmbab kõne salvestamisel kõva joone. Kuid väikese häkkeriga saate salvestada telefonikõne oma iPhone'ist. Nii toimige järgmiselt.

Esiteks, tundke kohalikke seadusi

Enne kui asume seda tegema, on oluline mõista, kas telefonikõne salvestamine on seaduslik. Ülilühike versioon on see, et kui olete kõnes aktiivne osaleja, on teil hea võimalus, et see on seaduslik. Kui te seda ei ole, on see peaaegu kindlasti ebaseaduslik. Veidi pikem versioon on see, et teemat käsitlevad erinevad osariigi ja föderaalseadused. Vete veelgi mudasemaks muutmiseks on need seadused ka riigiti erinevad. Vikipeedias on üsna põhjalik loetelu, kuid nagu kõigil Vikipeedias, leidke ka kohalike seaduste jaoks teine ​​allikas. Revil, ettevõttel, millest allpool räägime, on ka sellel teemal suurepärane blogipostitus.

See taandub kahele nõusoleku tüübile: ühele ja kahele poolele (mis on natuke vale nimi). Ühe osapoole nõusolek tähendab, et saate kõne salvestada seni, kuni olete selle kõne ajal. Enamik USA osariike, föderaalstatuut ja enamik teisi riike vajavad ühe osapoole nõusolekut. Kahepoolne nõusolek tähendab, et kõik kõne ajal olevad inimesed peavad salvestise heaks kiitma, olgu see siis kaks inimest, kolm inimest või rohkem. Seal on mitu USA osariiki ja mõned riigid, mis vajavad kahe osapoole nõusolekut. Jällegi - uurige oma kohalikke seadusi.

Seaduse rikkumise eest määratav karistus on erinev, ulatudes tsiviilprotsessidest kriminaalasjadeni. Kui teil on kahtlusi, öelge kõne alguses selgelt, et seda salvestatakse, ja paluge kõigil kinnitada, et see on korras.

Niisiis, nüüd, kui oleme seaduslikud, lähme selle juurde. Telefonikõne salvestamiseks iPhone'is on kaks meetodit: riist- või tarkvara. Järgnevalt toome välja igaühe võimalused lihtsamatest kuni keerukamateni.

Lihtsaim võimalus: valjuhääldi ja diktofon

Riistvarakõnede salvestamine võib olla sama lihtne kui kõne valjuhääldile helistamine ja digitaalse salvesti telefoni kõrvale asetamine. Sony diktofoni ICD-PX seeria on Amazonis kõrgelt hinnatud variant 60 dollari eest. Sellel on sisseehitatud bbUSB-pistik, MicroSD-laiendus ja see sisaldab lavaliere-mikrofoni juhuks, kui soovite kunagi kedagi näost näkku salvestada.

Kuid see meetod töötab iga diktofoniga. Lihtsalt relvake see salvestamiseks, pange telefon valjuhääldi ja salvestage. Kui te ei plaani salvestust kunagi edastada ja see on mõeldud ainult isiklikele märkmetele, on see valik tõenäoliselt teie jaoks. Kui vajate paremat kvaliteeti, lähevad asjad aga natuke keerulisemaks.

Tarkvaravõimalus: kõne salvestamine Rev Call Recorderiga

Apple ei luba rakendustel teie seadmes telefonikõnet salvestada. Siiski on mõned rakendused, mida saate hankida ja mis võimaldavad teil salvestada kolmepoolse vestluse kaudu. Kõne suunatakse ettevõtte serverite kaudu, kuhu see salvestatakse. See on kaval väike lahendus, kui vajate midagi täpsemat kui diktofoniga salvestatud valjuhääldi kõne, kuid ei soovi investeerida spetsiaalsesse salvestusriistvarasse.

Rev Call Recorder on kõrgelt hinnatud kõnede salvestamise teenus (4,4 tärni ja ligi 2000 arvustust selle kirjutamise ajal). See on ka tasuta, kuid saate maksta valikulise teenuse eest, mis seisneb lindistuse transkriptsioonis.

Enne kui asume sellesse protsessi, räägime aga ettevõttest - pöördusime Revi poole, et rääkida privaatsusest ja turvalisusest. Kõnesalvestisi säilitatakse määramata ajaks, kuni te need kustutate. Neid hoitakse Revi serverites krüptituna ja nad pole kunagi andmerikkumist kannatanud (#KnockOnWood). Nende privaatsuseeskirjadest veidi süvenedes näeme, et enamik teie salvestiste kasutamist ettevõtte ümber käib nende transkriptsiooniteenuse ümber.

Seal on ka muid sätteid seaduste täitmise, ettevõtete üleandmise jms kohta. Tehniliselt, kuna kõne transkriptsioone vaatavad üle vabakutselised, loetakse neid „kolmandateks osapoolteks”, kuid see on selle ulatus. Lühidalt öeldes võite Revit oma salvestustega usaldada umbes sama palju kui mis tahes muud teie andmetega teenust. Kui see teeb teid ebamugavaks, on ülaltoodud ja allpool olevad riistvaravõimalused teile parem valik.

Kuidas registreerida väljaminevat kõnet Rev

Väljuva kõne salvestamiseks käivitage rakendus Revenne alustate isegi kõnet. Puudutage valikuid Alusta salvestatud kõnet> Väljaminev kõne.

Sisestage telefoninumber, millele soovite helistada (või valige see oma kontaktide hulgast). Puudutage käsku „Alusta kõnet”.

Esimest korda seda tehes kuvatakse teile lühike õpetus, mis tutvustab teile väljuva kõne salvestamise protsessi. Õpetuse läbimiseks vajutage paremas alanurgas olevat noolenuppu ja puudutage seejärel nuppu „Sain aru! Start ”nuppu.

  

Puudutage valikut „Helista”, et helistada Revi salvestusnumbrile. Pärast kõne algust palub rakendus teil helistada saaja telefoninumbrile.

Kui mõlemad kõned on ühendatud, puudutage valikut „Ühenda kõned”.

Teile saadetakse meeldetuletus tekstisõnumiga, milles palutakse teil ka kõned ühendada. Sellest hetkest alates salvestatakse ja salvestatakse kõne Revi serveritesse.

Kuidas saabuvat kõnet salvestada

Sissetuleva kõne salvestamine on natuke lihtsam. Kõigepealt võtke kõne vastu nagu tavaliselt ja seejärel vajutage avakuvale naasmiseks telefoni nuppu Avaleht.

Avage rakendus Rev Call Recorder.

Puudutage valikuid Alusta salvestatud kõnet> Sissetulev kõne.

Puudutage valikut „Helista”, et helistada Revi salvestusliinile.

Pärast ühenduse loomist puudutage valikut „Ühenda kõned”.

Siin on palju koputamist ja multitegumtöötlust, kuid üldiselt pole see liiga vaevarikas. Seal on ka teisi tarkvaravõimalusi, näiteks Google Voice. Google Voice lubab aga salvestada ainult sissetulevaid kõnesid. Samuti on muudel tarkvaravõimalustel omad hoiatused. Rev pakub kõige terviklikumat ja paindlikumat lahendust, mida võiksime leida.

Tarkvarameetodi negatiivne külg on see, et usaldate oma privaatsed vestlused kolmandale osapoolele. Kui te pole sellega lahedad, võib riistvaraline meetod olla teie jaoks parem valik. See hõlmab siiski rohkem seadistamist ja seadmeid.

Pro meetod: kasutage sisendiga salvestajat

Seda meetodit soovitame mis tahes ülekande kvaliteediga salvestamiseks. Kui te ei sünkrooni oma intervjuud (see on väljamõeldud tööstusharu mõiste, mis tähendab, et mõlemad salvestate oma kohalikku heli), on see parim viis, sest see kõrvaldab võimalikult palju signaalimüra. Kolmandate osapoolte servereid pole ja vähendate nii palju Interneti-ja halva signaaliga telefoniprobleeme kui võimalik. Negatiivne külg on keeruline ja kallis.

Esimene vajalik element on sisendiga makk. Erinevates hinnapunktides on palju võimalusi, kuid Zoom H5 makk (mis on 280 dollari juures natuke kallis) on üks parimatest. Sellel on kõik vajalik sisend / väljund - sisendid salvestamiseks ja väljundid kõrvaklappide jaoks. Lisaks on sellel MicroSD laiendus ja see on üsna mitmekülgne kõigi teie salvestusvajaduste jaoks.

Järgmiseks vajate kaablit, et oma iPhone makiga ühendada - nagu see kaabel on oluline üle 3,5 mm meessoost XLR-meessoost kaabli jaoks veidi üle 8,00 dollari. Kui teie telefonil on kõrvaklappide pesa, on kõik korras. Kui kasutate uuemat iPhone'i, vajate siiski kõrvaklappide pistikupesa (#donglelife). Kui teie iPhone'il oleks dongle, siis see töötaks. Kui ei, siis saate selle 9 dollariga. Haarake sealt oma iPhone (ja vajadusel dongle) ja ühendage 3,5 mm kaabel telefoni / dongle. Ühendage teine ​​ots salvesti suumiga.

Kui soovite kõne salvestada, vajate ka mikrofoni ja XLR-kaablit. Soovitame proovitud ja tõelist mikrofoni Shure SM58 koos selle 7-dollarise AmazonBasics XLR-kaabliga. Ühendage see Zoom-salvesti teise sisendiga.

Lõpuks vajate kõrvaklappide komplekti, mis ühendatakse salvesti suumiga, nii et kuulete inimest teises otsas.

Kui olete kõrvaklapid suum makiga ühendanud, helistage. Andke teisele osapoolele teada, et vestlust salvestatakse, ja seejärel vajutage salvestusnuppu.

Siin on kogu seadistus toimimas.

Muidugi on see vaid üks meetod riistvaraliste kõnede salvestamiseks. Seal on palju võimalusi, ehkki need võivad töötada teisiti kui siin kirjeldasime. Kui otsite võimalikult kvaliteetset salvestust, on kombinatsiooni Zoom / SM58 siiski raske ületada.