Kuidas end vaigistada suumkõne korral

Zoomi abil videokonverentsil osaledes peate mõnikord mikrofoni vaigistama, et köhida, taustamüra maha suruda või lihtsalt viisakas olla, kui teised inimesed räägivad. Siit saate teada, kuidas seda teha.

Summutage ennast suumiriba abil

Enda vaigistamiseks suumikoosoleku ajal peate avama tööriistariba. PC- või Mac-seadmes asetage hiir suumiakna kohale ja see avaneb. Puudutage iPhone'is, iPadis või Androidis ekraani, kuni näete tööriistariba.

Leidke tööriistaribalt nupp „Vaigista” (mis näeb välja nagu mikrofon). Macis, PC-s, veebikliendis või nutitelefonis ulatub tööriistariba ekraani või akna alaossa. Tahvelarvutis kuvatakse tööriistariba ekraani ülaosas. Klõpsake või puudutage nuppu „Vaigista”.

Vaigistuse ikoon muutub kriipsutatud mikrofoniks ja tekst ütleb nüüd „Tühista summutus”. Teie mikrofon on nüüd välja lülitatud ja keegi kõnes olijatest ei kuule teid.

Mikrofoni uuesti sisselülitamiseks klõpsake või puudutage tööriistariba nuppu „Vaigista”.

Pärast nuppu „Tühista summutus” klõpsamine on teie mikrofon uuesti aktiivne ja kõik kõnes osalejad saavad teid kuulda.

Vaigistage ennast, kasutades suumiklaviatuuri otseteid

Zoomi klaviatuuri otseteede abil on võimalik ka ennast kiiresti arvutis või Macis vaigistada. Kui kasutate Windows 10 arvutit, vajutage vaigistuse sisse- ja väljalülitamiseks klahve Alt + A. Kui kasutate Maci, võite vaigistuse sisse- ja väljalülitamiseks vajutada tõstuklahvi + Command + A.

SEOTUD:Iga suumiklaviatuuri otsetee ja kuidas neid kasutada

Lisateave suumivaigistuse kohta

Kui korraldate suumiskoosolekut, mis on täis katkestusi või häirivat taustamüra, on loendis „Osalejad” nupu „Summuta kõik” abil võimalik kõik kõnes olijad korraga summutada.

Ja kui te ei hosti, kuid üritate hosti kuulda kõigi teiste konverentsil osalejate helide üle, võite kõigi PC-ga või Mac-iga kiirklahvide abil heli välja lülitada, välja arvatud hosti:

  • Lülitage heli sisse / välja kõikidele, välja arvatud host (PC): Alt + M
  • Kõigi helide vaigistamine, välja arvatud host (Mac): Command + Ctrl + M
  • Kõigi helide vaigistamine, välja arvatud host (Mac): Command + Ctrl + U

Head suumimist!


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found