Kuidas lisada kohandatud emotikone ebakõlaserverisse

Discordi serverit saab oma liikmete vajaduste rahuldamiseks põhjalikult kohandada. Üks võimalus selleks on kohandatud emotikonide lisamine. Seda saate teha Discordi veebisaidil või töölaual või mobiilirakenduses.

Tavalises Discordi serveris on piiratud arv kohandatud emotikonide pesasid. Kui soovite lisada rohkem, vajate oma serveri täiustamiseks ja täiendavate pesade (kuni 250) lisamiseks Discord Nitro abonente.

SEOTUD:Mis on ebakõlade nitro ja kas selle eest tasub maksta?

Lisage või eemaldage Discord Custom Emoji Windowsis või Macis

Kohandatud ebakõla emotikonide lisamiseks peate olema serveri administraator või omanik. Saate need lisada Discordi veebisaidi Discordi serveri sätete menüüst või Windowsi või Maci töölauarakendusest. Alltoodud toimingud toimuvad mõlemal platvormil.

Alustamiseks avage oma Discordi server ja klõpsake vasakul asuvas kanaliloendis serveri nime kõrval allanoolt. Klõpsake rippmenüüs valikut „Serveri seaded”.

Diskordi serveri seadete menüü vahekaardil „Emoji” saate lisada kohandatud emotikone. Ülaosas on kohandatud emotikonide nõuete loend, sealhulgas 256 KB suurune failimahu piirang ja emoji nimede jaoks vähemalt kaks tähemärki.

Standardsed ebakõlaserverid saavad lisada 50 standardset emotikoni ja lisaks veel 50 animeeritud emotikon GIF-i. Nende lisamiseks vajate oma serveri täiustamiseks Discord Nitro abonente.

Kohandatud emotikoni (tavaline või animeeritud) lisamiseks klõpsake käsul „Laadi emotikon üles”.

Peate faili üles laadima oma arvuti kohalikust salvestusruumist. Kui fail vastab ebakõla nõuetele, lisatakse see teie loenditesse „Emoji” või „Animated Emoji”.

Igal kohandatud emotikonil on varjunimi, mis vaikimisi kasutab üleslaaditud emotikonipildi failinime. See on silt, mida kasutate emotikonide lisamiseks sõnumile.

Vaikealiase saate asendada, klõpsates kohandatud emotikoni kõrval oleval kastil „Alias” ja tippides seejärel uue nime.

Kui see on üles laaditud, saab kohandatud emotikoni kohe Discordi serveris kasutada.

Kui soovite selle hiljem eemaldada, hõljutage kursorit loendis Emoji lihtsalt selle kohal ja klõpsake selle kustutamiseks paremas ülanurgas punasel X-il.

Emotikon eemaldatakse kohe teie serverist.

Kohandatavate emotikonide lisamine või eemaldamine Androidis, iPhone'is ja iPadis

Nagu Windowsi ja Maci Discordi rakendused, saavad ka Androidi, iPhone'i või iPadi seadmetes Discordi kasutavad serverite omanikud samast menüüst üles laadida kohandatud emotikone. Kuna Discordi liides on kõigil platvormidel sarnane, peaksid need toimingud toimima nii Apple'i kui ka Androidi seadmetes.

Alustamiseks avage serverile juurdepääsemiseks telefonis või tahvelarvutis rakendus Discord. Puudutage avatud kanalil vasakus ülanurgas olevat hamburgeri menüüd.

See avab Discordi kanalite ja serverite loendi. Jätkamiseks puudutage kanaliloendis serveri nime kõrval kolme punktiga menüüd.

Puudutage serveri seadete avamiseks hüpikaknas Discord server menüüd „Settings”.

Kohandatud emotikonide seadete kasutamiseks puudutage menüüs „Serveri seaded” valikut „Emoji”.

Sarnaselt PC- ja Mac-rakendustega kuvatakse menüüs Emoji emotikonide nõuete loend.

Nendele nõuetele vastava standardse või animeeritud emotikoni üleslaadimise alustamiseks puudutage käsku „Laadi emotikon üles”.

Valige kohandatud emotikonifail, mille soovite üles laadida. Puudutage nuppu „Kärbi“, kui soovite pilti kärpida, või puudutage nuppu „Laadi üles“.

Kui emotikonifail on üles laaditud, puudutage seda varjunime asendamiseks. See viib teid selle emotikoni seadete alale.

Tippige väljale „Alias” uus nimi. See on silt, mida kasutatakse emotikonide lisamiseks sõnumitesse (näiteks How-To Geeki emotikoni puhul: “: howtogeek:”).

Uue märgendi salvestamiseks puudutage paremas alanurgas ikooni Salvesta.

Kohandatud emotikonide aliase muudatused rakendatakse kohe. Kui soovite emotikoni kustutada, puudutage kohandatud emotikonide seadete paremas ülanurgas kolme punktiga menüüd.

Puudutage rippmenüüs valikut „Kustuta emotikon”.

Seejärel eemaldatakse see kohandatud emotikon teie serveri emotikonide loendist.

Kohandatud emotikonide kasutamine ebakõlas

Kui olete kohandatud emotikoni oma Discordi serverisse lisanud, kuvatakse see vestluse sõnumiribal klõpsates emotikonide ikoonil emotikonide hüpiknimekirjas.

Hüpik emotikonimenüüs on teie serveri kohandatud emotikonid loetletud nende kategooriate all. Selle lisamiseks oma sõnumile klõpsake või puudutage mõnda seal loetletud kohandatud emotikoni.

Sarnane hüpik ilmub, kui puudutate mobiilirakenduses Discord sõnumiribal emotikonide ikooni. Teie saadaolev emotikon ilmub serveri kohandatud emotikonide kategoorias.

Teise võimalusena võite selle saatmiseks sisestada sõnumisse kohandatud emotikoni varjunime. Kui varjunimemärgis sobib emotikoniga, mida saate kasutada, kuvatakse see tippimise ajal sõnumiriba kohal. Seejärel saate seda lihtsalt sildi automaatseks täitmiseks ja emotikoni kuvamiseks puudutada.

Sarnane hüpik ilmub, kui sisestate kohandatud emotikonide varjunime sildi mobiilirakendusse Discord. Emotikonide lisamiseks sõnumisse klõpsake või koputage oma sõnumi kohal asuvat automaatselt täidetud varjunime silti.

Neid emotikone saab kasutada ainult teie enda Discordi serveris, kui te pole Discord Nitro tellija. Kui olete, võite kohandatud serveri emotikone kasutada mis tahes muus Discordi serveris, kui selle Discordi serveri kanaliõigustes on lubatud seade „Kasuta väliseid emotikone”.