Google Docsis mitme veeru loomine

Google Docs saab dokumendi veergudeks jagada, mis sobib suurepäraselt uudiskirjade, voldikute ja brošüüride valmistamiseks. Siit saate teada, kuidas saate dokumendi osad Google Docsis jagada kahte või kolme veergu.

Google Docsis mitme veeru loomine

Google Docsis oma dokumentidesse mitme veeru lisamine on endiselt suhteliselt uus funktsioon, mida inimesed on mõnda aega nõudnud. Selle täiendusega on Google Docs jätkuvalt Microsoft Wordi võimalustele lähemal.

Oma failis veergude kasutamise alustamiseks klõpsake menüüd „Vorming“, osutage „Veerud“ ja valige kas kaks või kolm veergu.

Mõne täiendava valiku saamiseks võite klõpsata ka valikul „Veel valikuid”.

Kui klõpsasite nuppu „Veel suvandeid”, võimaldab avanev aken Veerusuvandid valida, mitu veergu soovite, täpne vahe veergude vahel ja kas lisada veergude vahele rida. Tehke oma valikud ja klõpsake siis nuppu „Rakenda“.

Kui soovite lisada veeru vormingu ainult oma dokumendi teatud osadele, tõstke kõigepealt esile tekst, mida soovite veergudena vormindada, ja tehke siis samu samme ülalt.

Järgmisesse veergu tippimise alustamiseks peate lisama veerupause. Liikuge jaotisse Sisesta> Katkesta> Veergude vaheaeg ja Google Docs alustab uut veergu kõikjal, kuhu teie sisestuspunkt parasjagu asetatakse.

Lehe vaikeseadistuste juurde naasmiseks tõstke esile soovitud tekst ja valige vorminguks “Üks veerg”.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found