WhatsAppi kasutamine arvutis (ja veebis)

Kas soovite WhatsAppi kasutada oma arvutist? Ehkki eraldiseisvat WhatsAppi klienti pole, saate nutitelefoni kaudu sõnumite saatmiseks kasutada WhatsAppi veebirakendust ja töölauaklienti. WhatsAppi saate oma Windows 10 arvutis, Macis või arvutis kasutada järgmiselt.

WhatsAppi veebi abil ühendate oma nutitelefoni arvuti või brauseriga. Kuni mõlemad seadmed on üksteise lähedal, saate oma arvutiga oma telefonis WhatsAppi kaudu sõnumeid saata.

WhatsAppi veebi saate kasutada mis tahes töölauabrauserist (toetatakse kõiki peamisi brausereid, nagu Safari, Chrome, Firefox, Edge ja Opera) või mis tahes platvormilt. Samuti saate märguandeid uute sõnumite kohta.

Kui soovite spetsiaalset rakendust, võite Windowsi ja macOS-i jaoks kasutada rakendust WhatsApp Desktop. Lisafunktsioonide saamiseks võite kasutada isegi kolmanda osapoole rakendusi. ChatMate WhatsAppi jaoks (2,99 dollarit) on suurepärane alternatiiv Maci kasutajatele.

Teie iPhone'i või Androidi nutitelefoni ühendamine WhatsAppi veebi või WhatsAppi töölauaga on sama. Tutvustame teile WhatsAppi veebi kasutamise protsessi.

Avage oma lemmikbrauser ja minge saidile web.whatsapp.com. Siin näete ekraani paremas servas QR-koodi.

Nüüd peate QR-koodi skannima oma iPhone'i või Androidi nutitelefoni abil.

Kui kasutate Androidi nutitelefoni, puudutage paremas ülanurgas oleval tööriistaribal nuppu „Menüü”.

Järgmisena valige suvand „WhatsApp Web”.

Suunake nutitelefoni kaamera QR-koodi poole.

Sekundi jooksul skannitakse QR-kood ja teid logitakse sisse WhatsAppi veebi.

Kui kasutate iPhone'i, minge vahekaardile „Seaded”.

Valige siin valik „WhatsApp Web”.

Nüüd suunake iPhone'i kaamera QR-koodi poole.

Kui see on skannitud, kuvab WhatsApp Web kõik teie sõnumid.

Nüüd saate selle avamiseks ja sõnumite saatmiseks kõigile klõpsata, kui teie iPhone või Androidi nutitelefon on läheduses. See ei pea olema ühendatud sama võrguga, kuid see peab olema võrgus.

WhatsAppi veebis saate teha peaaegu kõike (välja arvatud hääl- ja videokõnede tegemine), mida saate oma nutitelefonist. Saate saata GIF-e, fotosid, videoid, dokumente, emotikone ja palju muud.

SEOTUD:Kuidas teha WhatsAppis rühma hääl- ja videokõnesid

Sõnumimärguannete lubamiseks oma brauseris klõpsake nuppu Lülita töölaua märguanded sisse.

Seejärel kinnitage hüpikaknast, et lubada WhatsAppi veebi märguanded. (See hüpikaken sõltub teie kasutatavast brauserist.)

Kui olete WhatsAppi veebi kasutamise lõpetanud, logige välja. Selleks klõpsake ülemisel tööriistaribal nuppu „Menüü“ ja valige seejärel suvand „Logi välja“.

Kas kasutada WhatsAppi pidevalt nii töö kui ka isikliku vestluse jaoks? WhatsAppi konto turvalisuse tagamiseks tehke järgmist.

SEOTUD:Kuidas oma WhatsAppi kontot kaitsta