Kuidas leida ja alla laadida parimaid Apple Watch Faces

Teie Apple Watchil on suur sisseehitatud kellanägude kogu, millel on erinevad stiilid ja keerukus, mis toob kaasa tuhandeid potentsiaalseid kohandatud kellanägusid. Kas soovite oma ehitamise raske töö vahele jätta? Siit saate teada, kuidas leida ja alla laadida parimaid Apple Watchi nägusid.

Kuigi Apple Watch ei toeta endiselt kolmandate osapoolte kellanägusid, teeb watchOS 7-s sisse viidud näo jagamise funktsioon lihtsaks eelnevalt kohandatud kellanägude importimist ja lisamist. Siit tuleb Facer sisse.

Facer on veebikogukond, kus Apple Watchi kasutajad saavad luua ja jagada oma kohandatud kellanägusid. Faceri rakendust on tasuta kasutada ja kogukonna liikmete loodud nägusid saab tasuta alla laadida.

Alustamiseks laadige oma iPhone'i alla Faceri rakendus ja avage see. Nüüd saate sirvida ringi ja leida endale meelepärase kellakuva. Võite otsida kellanägusid või vaadata, mis on trendid.

Kui leiate endale meelepärase kella näo, puudutage seda lihtsalt.

Siin näete suuremat kella näo eelvaadet. Puudutage kellakuva kõrval nuppu „Lisa”.

See avab teie iPhone'i Watchi rakenduse kellapinna. Kui kellanäol on probleeme rakendustega, mida te pole installinud, annab rakendus Watch teile sellest kohe teada.

Puudutage nuppu Jätka.

Rakendus Watch vaatab läbi rakendused, mida pole teie Apple Watchi ega iPhone'i installitud. Võite nende installimise vahele jätta (komplikatsioon näitab lihtsalt tühja ruumi) või võite rakenduse allalaadimiseks puudutada nuppu "Hangi".

Kui puudutate nuppu „Hangi”, saate rakenduse Watchi alla laadida ja installida. Te ei pea App Store'i minema.

Kui see protsess on tehtud, puudutage nuppu „Valmis“.

Ja just nii olete lisanud kohandatud kella näo. Selle leiate jaotise „Minu näod” lõpust.

Kuna see on viimati lisatud kellanägu, lülitub ka teie Apple Watch sellele automaatselt. Uue kella näo nägemiseks tõstke randmeosa üles.

Soovi korral saate seda veelgi kohandada ja vajutage kellanuppu all.

SEOTUD:Kuidas Apple Watchi nägusid kohandada, lisada ja kustutada