Kuidas Office 2013 või 2016 Microsoft Office'i pildihaldurit tagasi tuua

Kui kasutate Microsoft Office 2013 või 2016, võite olla märganud, et Microsoft Office'i pildihaldur pole kaasatud. Pildihaldur lisati Office 2010 ja varasematesse versioonidesse ning see võimaldas teil pilte lihtsalt vaadata, redigeerida ja hallata.

Microsoft ei ole pildihaldurit alates Office 2003-st värskendanud, seega on programm vana ja aegunud, nagu arvate. Kui kasutasite aga varem pildihaldurit ja kõik, mis tal tollal olid, on kõik, mida vajate, on hea installida see koos Office 2013 või 2016-ga.

Kui teil on Office 2010, 2007 või 2003 häälestusfailidega ketas või kaust, saate Office'i nendest versioonidest installida ainult pildihalduri. Kui teil pole Office'i vanu versioone, oli ka pildihaldur SharePoint Designer 2010 komponent, mis on Microsofti kaudu tasuta allalaaditav. SharePoint Designer 2010 allalaadimiseks kasutage ühte allolevatest linkidest.

  • 32-bitine: //www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=16573
  • 64-bitine: //www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=24309

Pildihalduri installimine varasemast Office'i versioonist või SharePoint Designer 2010-st on põhimõtteliselt sama, seega pole vahet, kas installite Picture Manageri Office 2010, 2007 või 2003 või SharePoint Designer 2010 abil.

Käivitage häälestusprogramm ja järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid, kuni jõuate ekraanile Valige soovitud install. Seejärel klõpsake nuppu „Kohanda”.

Klõpsake iga vahekaardil Installimisvalikud loetletud mooduli (sh Office'i tööriistad) rippmenüü ja valige „Pole saadaval”.

Lülitasime kõik moodulid välja, kuid nüüd lülitame pildihalduri mooduli uuesti sisse. Selle jaotise laiendamiseks klõpsake Office'i tööriistade moodulist vasakul asuvat plussmärki. Pange tähele, et kõigi Office'i tööriistade üksuste olekuks on seatud Pole saadaval, sealhulgas Microsoft Office Picture Manager. Klõpsake Microsoft Office Picture Manageri vasakul asuval rippmenüü nupul ja valige käsk „Run from My Computer”.

Seejärel klõpsake nuppu „Install Now”, et installida ainult pildihaldur.

Kui installite pildihalduri rakendusest SharePoint Designer 2010, tehke sama, mis Office'i seadistamisel. „Pole saadaval” tegemiseks on lihtsalt vähem mooduleid. Lihtsalt veenduge, et Microsoft Office'i pildihalduril oleks Office'i tööriistade all seatud väärtuseks „Käivita minu arvutist” ja klõpsake siis nuppu „Installi kohe”.

Kuvatakse installimise käik.

Kui kuvatakse järgmine kuva, klõpsake häälestusprogrammi sulgemiseks nuppu „Sule“.

Seadistamise lõpuleviimiseks peate arvuti taaskäivitama, seega klõpsake järgmisel dialoogiboksil nuppu „Jah“.

Kui olete taaskäivitanud, on Microsoft Office'i piltide haldur saadaval Windows 10 menüü Start käsku Hiljuti lisatud jaotises. Windows 8-s ei näi seda olevat lisatud Start-ekraanile, vaid lihtne otsing Pildihaldur leiab selle hõlpsasti üles ja võimaldab teil seda avada.

Pildihaldur on saadaval ka Microsoft Office'i rühma menüüs Start, kus see on saadaval ka Windows 7-s.

Pildihaldur on kaasatud ainult SharePoint Designer 2010-sse, mitte SharePoint Designer 2013-sse ja seal pole ka SharePoint Designer 2016. Seetõttu on SharePoint Designer 2010 viimane versioon, mis sisaldab Picture Managerit.