Kuidas kaubelda Pokémoni 'Pokémoni mõõga ja kilbiga'

Kui soovite oma Pokédexi lõpule viia aastal Pokémoni mõõk ja kilp, teie sõbrad saavad teid aidata. Kui olete jõudnud 2. marsruudini, saate Y-Comm kaudu oma sõprade (või juhuslike mängijatega) kauplemist alustada.

Kuidas Pokémoni sõpradega kaubelda

Galar Pokédexis on üle 400 Pokémoni. Kui soovite neid kõiki tabada, vajate ehk veidi abi. Seal tuleb Pokémoni kauplemine. Mõni Pokémon muudab oma vormi alles siis, kui olete selle kellegi teise vastu vahetanud.

Ilmselgelt peate nad siis laskma neil selle tagasi kaubelda, kui soovite, et see olend oma Pokédexis oleks. Näiteks Pokémoni “Pumpkaboo” areneb kaubanduspõhiseks evolutsiooniks Gourgeist.

Kauplejad Pokémonid saavad ka lahingus kiiremini kogemuspunkte, kuid kaubeldava Pokémoni hüüdnime ei saa muuta, kui olete selle kaubanduse kaudu saanud.

Oma sõpradega kauplemisel on teil kaks võimalust Pokémoni mõõk ja kilp:

  • Füüsiliselt läheduses viibijatega saate kaubelda kohapeal
  • Internetis saab Pokémoniga kaubelda kaugemate inimestega. See valik nõuab siiski Nintendo Online'i tellimust.

SEOTUD:Mida sisaldab Nintendo Switchi veebitellimus?

Kohaliku kauplemise jaoks pole vaja Interneti-ühendust ega Nintendo Online'i tellimust. Selleks avage Pokémoni mõõk ja kilpja seejärel vajutage Y-Comm avamiseks parempoolse Joy-Con kontrolleri Y-nuppu. Valige ülaosas „Link Trade” ja seejärel valige „Set Link Code”.

Teil ja teie sõbral tuleb ühenduse loomiseks ja omavahel kauplemiseks sisestada sama kaheksakohaline kood. Pärast kaheksakohalise koodi määramist sulgege menüü ja oodake ühenduse loomist. Koodi määramine ühendab partnerid sageli kiiremini, kuid see pole vajalik, kui ainult teie ja teie kaubanduspartner kauplevad läheduses.

Teie valitud kaheksakohaline kood pole oluline - see võib olla täiesti juhuslik. Kui olete koodi valinud, kinnitage see, vajutades Joy-Con kontrolleri nuppu A.

Teid suunatakse Y-Comm menüüsse. Kauplemisprotsessi alustamiseks jagage koodi kindlasti oma sõbraga! Kui soovite tehingu tühistada, saate seda teha igal ajal, valides menüüst Y-Comm mõne muu võimaluse.

Kui mäng sobib teile, algab kauplemine. Ilmub aken, kus saate valida, millist Pokémoni saata, ja näete ka Pokemonit, mida teie sõber teile saadab. Enne valiku kinnitamist saate vaadata selle statistikat, samuti oma kaubeldava Pokémoni statistikat.

Kui olete valmis, valige kauplemisprotsessi alustamiseks menüüst „Kauplemine”. Kui see on lõpule jõudnud, saate selle vahetamiseks või vormistamiseks valida rohkem Pokemonit ja kaheksakohaline lingikood aegub.

Jällegi, kui soovite veebis kaubelda sõpradega, kes pole läheduses, vajate Nintendo Online'i tellimust ja Interneti-ühendust. Alustamiseks vajutage Y-Comm menüü avamiseks Y. Seejärel vajutage Interneti-ühenduse loomiseks menüüs Y-Comm olles parema Joy-Con kontrolleri plussmärgi (+) nuppu.

Tehke kauplemise seadistamiseks samu samme, mis me eespool kirjeldasime. Jällegi saate tehingu igal ajal tühistada, valides Y-Comm menüüst mõne muu võimaluse.

Üllatus kaupleb sisse Pokémoni mõõk ja kilp

Pokédexi laiendamiseks võite oma sõpradega kaubelda, kuid mängus on veel üks kauplemisvõimalus nimega "Üllatustehingud". Need ainulaadsed tehingud on Y-Comm'i omadus.

Saate valida mis tahes kastist mis tahes Pokémoni ja panna see kauplemiseks. Valitakse juhuslik partner, kauplemine toimub ja lõpuks saate juhusliku Pokémoni. Üllatuskaubandused toimivad ka kohapeal.

Üllatuskaubanduse alustamiseks aastal Pokémoni mõõk ja kilp, vajate Nintendo Online'i tellimust ja Interneti-ühendust. Menüü Y-Comm avamiseks vajutage mängus Y-d. Järgmisena vajutage Interneti-ühenduse loomiseks oma parema Joy-Con kontrolleri plussmärgi (+) nuppu.

Oodake ühenduse teatise ilmumist ja valige Y-Comm menüüst „Üllatuskaubandus“. Ekraanile ilmub teie Pokémoni pidu ja kastid ning peate kauplemiseks valima ühe.

Võite valida oma peol Pokémoni (vasakul) või mõne teie kastidesse salvestatud. Vajutage paremal Joy-Con kontrolleril A, et valida Pokémon, millega soovite kaubelda, ja seejärel valige kinnitamiseks menüüst „Vali“.

Teie mäng salvestab ja hakkab mängimise ajal sobivat kaubanduspartnerit otsima.

Kui soovite tehingu tühistada, saate seda teha igal ajal, valides menüüst Y-Comm mõne muu võimaluse.

Lõpuks ühendatakse teid juhusliku mängijaga ja saate tehingu aktsepteerida või tagasi lükata. Kui nõustute, vahetatakse teie Pokémon teise mängija vastu ja saate selle temalt.

Kui protsess on lõpule jõudnud, muutub sõnum „Otsimine” sõnaks „Kauplemine lõpetatud!” Kui teie pidu on täis, transporditakse teie saadud Pokémon kasti. Kui te ei oma seda Pokémoni juba varem, täidetakse selle teave teie Pokédexis.

Täiendavad kauplemisvõimalused Pokémon Home'is

Kui olete liikvel ja teil pole oma Nintendo Switchi, saate kaubelda Pokémon Home'i mobiilirakenduses seni, kuni teie kontod on ühendatud ja teil on Interneti-ühendus. Pokémon Home on saadaval allalaadimiseks Apple'i App Store'ist või Google Playst.

Vaatame nelja kauplemistüüpi, mida saate Pokémon Home'is teha.

Wonder Boxi tehingud

See meetod sarnaneb jaotises ÜllatusalaPokémoni mõõk ja kilp Y-Comm menüü. Valite Pokémoni, millega soovite kaubelda, ja asetate selle oma Wonder Boxi. Varsti pärast seda vahetatakse teie Pokémon teise mängija Wonder Boxi vastu.

Põhiplaanis saate Wonder Boxi paigutada kuni kolm Pokémoni või Premium-paketi korral kuni 10 Pokemonit.

Kui soovite Wonder Boxi kasutada, puudutage Pokémon Home'i peamenüüs valikut „Trade”. Näete erinevate kaubandusfunktsioonide loendit. Valige „Wonder Box” ja puudutage seejärel plussmärki (+), et minna oma Pokémon Home Wonder Boxi.

Puudutage seal Pokemonit, mille soovite Wonder Boxi paigutada, ja seejärel puudutage allosas olevat rohelist nuppu tagasi. Teid teavitatakse, kui nende Pokemonitega kaubeldakse.

Globaalne kauplemissüsteem

Globaalne kauplemissüsteem (GTS) peaks olema teie valik, kui soovite konkreetse Pokémoni saamiseks teistega kogu maailmas kaubelda. Valige Pokémon, millega soovite kaubelda, ja see, mille soovite saada, ja oodake siis.

Lõpuks tuleb mõni teine ​​mängija ja vahetab teile soovitud Pokémoni. Saate vaadata ka teiste treenerite soovitud Pokemonit ja vahetada need Pokemoni vastu, mida nad pakuvad.

Toakaubandus

Saate luua toakaubanduse, kui soovite Pokémonit vahetada tuttavate rühmaga. Toa ID on 12-kohaline kood, mida saate teistega jagada.

Kauplemise alustamiseks jagage lihtsalt oma Room Trade'i 12-kohalist koodi või liituge ruumiga, mille jaoks teine ​​mängija saadab teile toa ID. Samuti saate luua juhuslike mängijatega Room Trade'i või sellega liituda.

Sõberkaubandus

Sõbratehingud on käepärased, kui soovite vahetada oma Pokémon Home'i sõprade nimekirjas tuttavate treeneritega.

Alustamiseks puudutage Pokémon Home'i peamenüüs valikut „Sõbrad”.

Järgmisel ekraanil saate kellegi lisamiseks sisestada sõbrakoodi või skannida lisatava inimese koodimustri.

Pärast sõbra lisamist, kellega soovite kaubelda, naaske Pokémon Home'i peamenüüsse. Puudutage vasakus ülanurgas valikut „Kauplemine”.

Järgmisena puudutage valikut „Sõberkaubandus” ja valige inimene, kellega soovite kaubelda.

Pokémoniga kauplemine on parim viis oma Pokédexi lõpuleviimiseks Pokémoni mõõk ja kilp. Võite kaubelda ka sõbrale, kes alles alustab oma Pokémoni teekonda.

Pokémon Home muudab Pokémoniga kauplemise lihtsamaks kui kunagi varem, olenemata teie asukohast.