Parimad iTunes'i alternatiivid Windowsi jaoks

iTunes Windowsis on kohutav. Käivitage see ja kõik peatub kriiskavalt, kuna iTunes kulutab kõik teie ressursid kõige elementaarsemate asjade tegemiseks: muusika mängimiseks.

Vähe sellest, kuid tundub aasta-aastalt, et iTunes'i liides muutub järjest halvemaks, tekitades segadust isegi kõige nutikamatel arvutikasutajatel.

Ükskõik, mis põhjusel Apple'i pleierit vihkate, on teil õnne. Windowsil on rohkem toredaid muusikaprogramme, kui pulka raputada oskate, paljud neist on nagunii iTunesist võimsamad. Siin on mõned meie lemmikud.

MusicBee: enamiku inimeste kõikehõlmav mängija

MusicBee on Windowsi muusikamaailma kõigi ametite pesa. See teeb paljusid asju hästi ja teeb neid kõiki tasuta. Teised mängijad võivad teatud piirkondades rohkem silma paista, kuid MusicBee eesmärk on kõigile meele järele olla.

Mõelge MusicBee'st nagu Winampi kaasaegsest ja kergemast versioonist, ilma et oleks palju krutskeid. Sellel on iTunes'i teisendamiseks tuttav liides, kuid saate asju ümber liigutada ja akna oma maitse järgi kohandada, lisades lisapaane laulusõnade, nüüd mängitavate esitajate bioside ja muu jaoks. Sellel on ka väga aktiivne naha eemaldamise kogukond, mis tähendab, et saate selle ilma palju tööd tegemata üsna kena välja näha. See toetab isegi mõnda Winampi pistikprogrammi, nii et te ei pea loobuma nendest ülimalt kohandatud funktsioonidest, millele olete lootnud.

See võib sünkroonida muusikat Android-telefonide ja muude seadmetega, mis pole iOS-i seaded, ning teisendada lugusid käigu pealt, kui need teie mängijaga ei ühildu. Sellel on loomulik tugi Groove Musicule ja last.fm-le, see võib teie teeki automaatselt märgistada, CD-sid rippida ja isegi rahustada audiofiile, kes vajavad WASAPI-tuge.

Kõige selle kõrval on see vähemalt väikeste ja keskmise suurusega raamatukogude jaoks üsna kiire ning seda värskendatakse üsna sageli, hoolimata sellest, et tegemist on ühe mehega. Ka selle foorumid ja wiki on suurepärased ressursid ning arendaja aitab probleemide käes inimesi üsna aktiivselt.

Kui tunnete, et olete Windowsi kõigi võimalustega ülekoormatud, on MusicBee'ga raske valesti minna. Proovige - te ei pea pettuma.

MediaMonkey: sobib ideaalselt iOS-i kasutajatele ja ülisuurtele raamatukogudele

Vaatamata ülaltoodud hõõguvale ülevaatele, ei kasuta ma tegelikult MusicBee-d ise. Ma kasutan meie teist lemmikvalikut MediaMonkey, mis on vaieldamatult pigem atõsi iTunes'i asendamine. Miks? Sest MediaMonkey on üks ainsatest pleieritest, mis suudab teie muusikat sünkroonida iOS-i seadmetega, sealhulgas iPhone'ide ja iPadidega. (Teil on endiselt vaja installida iTunes, kuid te ei pea seda kunagi avama - MediaMonkey vajab lihtsalt sellega kaasas olevaid draivereid.)

Lisaks sünkroonimisele on MediaMonkey silmapaistvalt korraldatud suurte ebameeldivate raamatukogude hekist. Normaalse suurusega raamatukogude jaoks võib see olla veidi aeglasem kui MusicBee, selle andmebaasi stiili tõttu, mida see kasutab, kuid kui teie teek on tohutu, on see suurepärane, kui teised mängijad ebaõnnestuvad. Selle märgistamisfunktsioonid pole võrreldavad, võimaldades teil oma muusikat automaatselt märgistada või metaandmeid hoolikalt täita oma tugeva sildiredaktoriga. See võimaldab teil liideseelementides ringi liikuda, et kohandada seda just nii, nagu soovite, ja sellel on isegi mõned erinevad nahad (kuigi naha eemaldamise kogukond pole nii aktiivne kui kunagi varem). See toetab isegi lisafunktsioonide lisafunktsionaalsust.

MediaMonkeyl on üks peamine negatiivne külg: mõned selle täpsemad funktsioonid (näiteks nutikad esitusloendid, automaatne korraldamine või sünkroonimise ajal vahetu käigukonversioon) nõuavad tasulist litsentsi. MediaMonkey Gold on 25 dollarit praeguse versiooni eest või 50 dollarit eluaegse versiooni eest. Mõni inimene ei pruugi neid funktsioone vajada, kuid kui te seda vajate, võib nende eest tasumine olla tüütu - eriti kuna MusicBee pakub paljusid neist tasuta. Kuid kui vajate iOS-i sünkroonimist, pole sellest midagi parata: MediaMonkey on teie iTunes'i asendaja.

foobar2000: Kohandage oma muusikapleierit maast madalast

Kas olete kohandamismutter? Kas MusicBee ja MediaMonkey pole teie jaoks lihtsalt piisavalt konfigureeritavad? Kui soovite tõesti oma pleieri liidese iga pikslit kohandada, siis tere tulemast oma uude taevasse: foobar2000.

foobar2000 pole nõrganärvilistele. Esmakordsel käivitamisel antakse teile ülimalt lihtne ja kerge liides (nagu ülaltoodud). Ja võib-olla see on just see, mida soovite - kuid foobar2000 paistab tõesti silma, kui hakkate seda kohandama. Teil on täielik vabadus meisterdada mängija välimus just nii, nagu soovite, nahkade, erineva paneeli korralduse jms abil. Installimise ajal saate lisafunktsioonidena lisada sellised funktsioonid nagu automaatne märgistamine või CD-de rippimine ja foobar2000 sisaldab pistikprogramme peaaegu kõigeks, mida võite ette kujutada. Põhimõtteliselt ehitate oma kohandatud mängijat (peaaegu) mitte millestki.

Kas sa ei usu mind? Otsige Internetist ringi, kus on inimesi, kes näitavad oma foobar2000 seadistust. Näete lugematul hulgal ekraanipilte, mis isegi ei sarnane sama mängijaga. Nii palju pakub foobar2000 kohandamine. Peate lihtsalt olema valmis tööle panema.

Peale selle on foobar2000 populaarne audiofiilide hulgas ka paljude täiustatud taasesitusvõimaluste ja pistikprogrammide tõttu. Kui sa tõesti oled, tõesti tõsiselt oma muusika pärast, foobar2000 on avatud liivakast, kus saate mängida.

Tomahawk: ühendage voogesitus ja sotsiaalne teave üheks programmiks

Kui te ei saa oma kohaliku muusikakogu ja voogedastusteenuste vahel otsustada, teeb Tomahawk korraliku töö nende kõigi ühendamiseks. See toetab voogedastusteenuseid nagu YouTube, Spotify, Rhapsody, Tidal, Amazon Music, Google Play Music, OwnCloud, Subsonic, Jamendo ja Bandcamp. See saab ühendada ka sotsiaalsemate tööriistadega, nagu Jabber ja Hatchet, ning muusikakaartidega nagu Billboard, iTunes, Metacritic ja palju muud. (Pange tähele, et mõne sellise teenuse jaoks, näiteks Spotify, vajate teenuselt Tomahawk juurdepääsemiseks lisakontot.)

Lühidalt: Tomahawki eesmärk on ühendada paljud, palju sealseid muusikaallikaid, koos sotsiaalse keerdumusega, üheks programmiks. Saate luua oma kohandatud jaamad, kuulata, mida teie sõbrad mängivad, lugusid kukutada ja jagada ning palasid teiega jagada. Nii paljude teenuste korraga otsimine võib olla veidi aeglane, kuid tõenäoliselt mitte nii aeglane kui hulga erinevate rakenduste käivitamine nende üksikute kataloogide otsimiseks.

Kui olete hakanud liikuma kaugemale kohalikest MP3-teekidest ja uude aastatuhandesse - kuid soovite siiski kõike ühes kohas -, võib Tomahawk olla teie jaoks.

ITunes'i alternatiive on rohkem, kui me ühes artiklis kunagi läbida võiksime - AIMP, Clementine, Windows Media Player, VLC ja isegi ma pole veel surnud-veel Winamp on paljude jaoks endiselt kindel valik. Võite veeta päevi oma lemmikasendit otsides. Kuid arvame, et ülaltoodud valikud on head kohad alustamiseks - need on ülekaalukalt parimad, mida oleme kasutanud.