Samsungi Bixby Sucks. Siit saate teada, kuidas see välja lülitada.

Kui kasutate Androidi, kasutate tõenäoliselt Google'i abimeest. Kui olete Galaxy kasutaja, võib selle takistada Samsungi enda Bixby - eriti S8, S9 ja märkuse 8 nupu Bixby abil. Kuid on ka häid uudiseid: seda on lihtne välja lülitada.

Niisiis, miks see on halb?

Bixbyga on nii, et see pole nii tõesti kohutav - see on lihtsalt tarbetu. Kõik, mida Bixby suudab, saab assistent paremini. Bixby Vision oli vaieldamatult selle kõige kasulikum funktsioon, kuid Google Lensi levikuga pole isegi see enam nii kasulik. Vabandust, Samsung.

Kuid koondamine pole isegi Bixby kõige tüütum osa. See on see rumal Bixby nupp, mille Samsung lihtsalt tegi pidin viska S8, S9 ja Note 8 küljele. See on pidev okas Galaxy kasutajate külgedel, peamiselt seetõttu, et heliriba jaoks on lihtsalt liiga lihtne eksida.

Isegi kui olete harjunud Bixbyga tegelema (või vähemalt tahate sellele minna, enne kui otsustate sellest täielikult vabaneda), võite jätkata selle kasutamist ja lihtsalt nupu enda keelata. Nii et vähemalt on see olemas. Allpool käsitleme kõiki üksikasju.

Kuidas nupp Bixby keelata

Nupu Bixby täielikuks keelamiseks peate seda vähemalt korra vajutama ja seejärel Bixby seadistama. Siin on lõppmängu jaoks intuitiivne, kuid see on nii.

SEOTUD:Kuidas nuppu Bixby ümber teha (ilma juurdumiseta)

Kui kavatsete Bixby kasutada, siis lihtsaltilma nuppu, peate võtma aega, et Bixby korralikult üles seada. Kui kavatsete Bixbyt üldse mitte kasutada, saate seadistamise lihtsalt läbi viia.

Pärast Bixby seadistamist on aeg see nupp keelata. Kas näete seda väikest ülemist hammasrattaikooni? Puudutage seda.

See avab kiire menüü "Bixby Key". Menüü sisaldab sõna otseses mõttes ainult ühte lülitit, nii et lülitage see välja.

 

Nüüdsest ei juhtu midagi, kui puudutate Bixby nuppu. Teie jaoks pole enam Bixby kodu! Lahe on siin see, et kui te ikkagi kasutate Bixby häält midagi (mida iganes), saate siiski Voice'i esiletõstmiseks nuppu pikalt vajutada.

Ja kui soovite, saate selle nupu nüüd paremini kasutada, kui teete selle uuesti rakendusega bxActions. Hea kraam.

Kuidas Bixby täielikult keelata

Kui tahate elada seda Google'i assistendi elu ja soovite, et Bixbyga pole üldse midagi pistmist, siis peaksite astuma sammu edasi ja selle täielikult välja lülitama. Jällegi peate selleks kõigepealt seadistama Bixby, nii et kui te pole seda veel teinud, käivitage seadistusprotsess.

Kui Bixby töötab ja töötab, puudutage seda riistvaranuppu. Kui lülitasite nupu välja ja seejärel navigeerisite, pühkige lihtsalt aktsiakäiviti vasakpoolsesse vasakpoolsele avakuvale - see avab Bixby Home.

Koputage paremas ülanurgas kolme punkti ja valige seejärel suvand „Seaded“.

Kerige alla jaotiseni Hääl ja lülitage lüliti „Bixby Voice” välja. Enamik kõiki selle all olevaid valikuid hallistuvad koheselt, mis tähendab, et need on keelatud. Seda sa tahad.

Bixby kõigist jälgedest vabanemiseks peate tegema veel ühe viimase asja: sulgema Bixby Home.

Selleks hüpake avaekraanile ja vajutage seda pikalt. Pühkige vasakpoolsesse ekraani, mis on Bixby avakuva. Lülitage ülaosas lüliti „Bixby Home” välja ja Bixby on igaveseks kadunud. Või vähemalt seni, kuni selle uuesti lubate.

Kuidas Bixby tagasi saada

Kui teil on meelemuutus ja soovite Bixbyle veel ühe võimaluse anda, võite mõelda, kuidas seda tagasi saada. Alustuseks peate selle uuesti lubama Bixby Home'is varude käivitusprogrammis, järgides eelmises jaotises toodud juhiseid ja lülitades lüliti „Bixby Home” uuesti sisse.

Pärast seda saate Bixby Voice'i menüüs Seaded ja nupu Bixby uuesti lubada. Lihtne.

Väärib märkimist, et saate Bixby funktsioonist asju segada, kui te ei soovi sellest täielikult lahti saada. Näiteks võite lülitada Bixby nupu välja, kuid jätta Bixby Voice ja Bixby Home lubatuks. Või vabanege kodust ja kasutage nuppu. Või mõni muu variatsioon, mida soovite.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found