Kuidas varundada tekstsõnumeid oma Gmaili kontole

Tekstsõnumite varundamine Android-telefonist Gmaili kontole on nii lihtne, et pole põhjust neid varundada ja muuta need protsessis otsingusõbralikuks. Loe edasi, et näha, kuidas saate oma Gmaili konto muuta SMS-hoidlaks.

Mida vajate

Tekstsõnumite kaotamine on lihtne. Kõik, alates telefonide vahetamisest kuni näpistavate sõrmedeni, võib teie sõnumid digitaalse koristaja ette visata - just eile õhtul õnnestus mul kogemata kustutada massiivne SMS-lõim, kui kavatsesin kustutada ainult ühe sõnumi, mille saatmisest keelduti.

SMS-sõnumite varundamine Gmaili kontole on nii lihtne, kuid pole põhjust seda mitte teha. Selle õpetuse jaoks vajate kolme asja:

  • Teie Android-telefon
  • SMS Backup + tasuta koopia Google Play poest (Uuenda: Alates 14. septembrist 2020 ei luba Google enam sellel rakendusel teie Gmaili kontole juurde pääseda. See tähendab, et Google on selle protsessi keelanud. Vaadake rakenduse arvustusi Google Play poest, et näha, kas probleem on sellest ajast saadik lahendatud.)
  • Gmaili konto

Kas teil on kõik see olemas? Alustame!

MÄRKUS. Tehniliselt saate uurida SMS Backup + täpsemaid seadeid, et see ümber seadistada töötama mis tahes IMAP-toega e-posti serveriga. Kuid kuna see oli loodud töötama Gmailiga ja töötab nii hästi Gmaili otsingu, lõime ja tärnide funktsionaalsusega, ei hakka me hea asjaga jama.

Esimene samm: konfigureerige oma Gmaili konto IMAP-juurdepääsu jaoks

SMS Backup + nõuab toimimiseks IMAP-juurdepääsu teie Gmaili kontole. Võtame hetke ja hüpake üle Gmaili kontole, mida kavatseme koos rakendusega kasutada, ja kontrollige olekut.

Logige sisse oma Gmaili kontole ja navigeerige jaotisse Seaded -> Edastamine ja POP / IMAP. Kontrollima IMAP-i lubamine. Kerige alla ja klõpsake nuppu Salvesta muudatused. See on ainus konfiguratsioon, mille peate oma Gmaili kontol tegema.

Teine samm: installige ja konfigureerige SMS Backup +

Kui meie Gmaili konto IMAP-funktsioonid on sisse lülitatud, on aeg installida SMS Backup +. Leidke Google Play pood üles ja laadige rakendus alla. Pärast rakenduse installimist on aeg seadistada. Käivitage rakendus. Esimene kuvatav ekraan näeb välja järgmine:

Esimene samm on ühenduse loomine oma Gmaili kontoga. Puudutage nuppu „Ühenda”. Teie Android-telefoni konto valija käivitub ja teil palutakse valida Gmaili konto, mida soovite oma sõnumite varundamiseks kasutada.

Uuenda: Google rikkus selle protsessi osa. Google ei luba teil enam sel viisil kolmandate osapoolte rakendusi otse oma kontoga ühendada. Android Police pakub lahenduse, mis võimaldab teil rakenduse oma Gmailiga ühendada rakenduspõhise parooli ja kohandatud IMAP-serveri seadete abil. Soovitame järgida nende juhiseid.

 

Valige oma konto ja andke taotletud õigused. Teil palutakse varundamine kohe alustada või esialgne varundamine vahele jätta.

 

Klõpsake nuppu „Varundamine”. Me ei tulnud seda teed mitte selleks, et asju varundada! Kui klõpsate nuppu Jäta vahele, märgistatakse kõik teie telefoni sõnumid juba varundatuna ja neid ignoreeritakse.

Varundamisprotsess algab ja olenevalt teie sõnumite arvust võtab selle täitmine minutist kuni poole tunnini (või kauem!). See klõpsatakse umbes sõnumi sekundis.

Gmaili kontole hüppamiseks ja edenemise kontrollimiseks ei pea te isegi ootama, kuni protsess on lõpule jõudnud. Logige veebibrauserist oma Gmaili kontole sisse. Külgribal näete uut silti: „SMS”. Klõpsake seda.

Edu! SMS Backup + varundab automaatselt nii teie SMS-id kui ka MMS-sõnumid. Seal pole mitte ainult kõiki meie tekstsõnumeid, vaid ka edasi-tagasi saadetud pildid varundatakse koos sõnumitega Gmaili. Nüüd, kui kõik on käes, uurime mõnda täpsemat valikut.

Kolmas etapp (valikuline): lülitage sisse automaatne varundamine

Kui te ei tee enne sellest õpetusest lahkumist midagi muud, peate automaatse varundamise funktsiooni sisse lülitama. Kui jätate asjad unustamiseks kindla viisi käsitsi varundamiseks. Puudutage põhiekraanil selle sisselülitamiseks nuppu „Automaatne varundamine” ja seejärel sageduse konfigureerimiseks valikut „Automaatse varundamise seaded”. Vaikekonfiguratsioon on natuke agressiivne. Kui varundate palju MMS-i ja te ei soovi oma mobiilse andmekvoodi kaudu läbi kirjutada, võiksite vähendada varundamiste sagedust ja isegi seadistada see varundama ainult ühte WiFi-d.

Pärast automaatse varundamise seadistamist naaske põhiekraanile ja minge jaotisse Täpsemad seaded. Seal saate muuta varundamise, taastamise ja märguannete seadeid. Jaotises „Varundamine” on mõned kasulikud seaded, mida võiksite vahetada, sealhulgas MMS-i varundamise väljalülitamine (jällegi andmete tarbimise säästmiseks) ja varundatavate kontaktide lubatud loendi loomine (vaikeseade asemel, kus iga üksik sõnum on varundatud).

 

Taastamise seadete alt pole palju vaadata, kuid saate ära kasutada käepärase Gmaili-keskse triki. Kui SMS Backup + salvestab teie sõnumid Gmaili, loob see iga kontakti jaoks lõime. Võite SMS Backup + -le öelda, et taastada kontaktid ainult tärniga tähistatud lõimedega, mis võimaldab teil kiiresti valida, millised vestlused on Gmaili tärnisüsteemi kaudu taastamiseks piisavalt olulised.

Seal see teil on! Kõik teie tekstsõnumid (sealhulgas multimeediumimanused) varundatakse Gmailis, kus saate neid hõlpsalt otsida ja vajadusel oma telefonitorusse taastada.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found