Kõik viisid, mida saate endiselt tasuta Windows 10-le täiendada

Microsofti sõnul on Windows 10 tasuta täienduspakkumine lõppenud. Kuid see pole täiesti tõsi. On mitmeid viise, kuidas saate endiselt tasuta Windows 10-le üle minna ja saada seaduslik litsents, või lihtsalt installida Windows 10 ja kasutada seda tasuta.

Windows 10 saab tasuta hankida piraatlitsentsi kasutamata mõnel viisil: võite installida Windows 10 võtmega 7 või 8 või installida Windowsi ilma võtmeta - see töötab suurepäraselt, salvestades väikese vesimärgi jaoks tuletades meelde litsentsi ostmist.

Kõik need meetodid toimivad järgmiselt.

Esitage Windows 7, 8 või 8.1 võti

SEOTUD:Windows 7, 8 või 8.1 võtmega saate endiselt Windows 10 tasuta hankida

Kuigi te ei saa enam Windows 7, 8 või 8.1 kaudu värskendamiseks tööriista „Hankige Windows 10” kasutada, on siiski võimalik Microsoftilt alla laadida Windows 10 installikandja ja seejärel Windows 7, 8 või 8.1 võtit pakkuda installite selle. Testisime seda meetodit veel kord 5. jaanuaril 2018 ja see töötab siiani.

Windows võtab ühendust Microsofti aktiveerimisserveritega ja kinnitab, et Windowsi eelmise versiooni võti on reaalne. Kui see on nii, installitakse ja aktiveeritakse teie arvutisse Windows 10. Teie arvuti omandab „digitaalse litsentsi“ ja saate Windows 10 kasutamist tulevikus jätkata ning sellele uuesti installida. Kui suundute pärast Windowsi sellisel viisil installimist menüüsse Seaded> Värskendamine ja turvalisus> Aktiveerimine, näete sõnu „Windows on aktiveeritud digitaalse litsentsiga”.

Microsoft ei ole edastanud, mis siin toimub, või kas see blokeerib selle meetodi tulevikus. Kuid see töötab ikkagi praegu. Isegi kui Microsoft selle triki tulevikus blokeerib, säilitab teie arvuti oma digitaalse litsentsi ja Windows 10 jääb aktiveerituks.

Installige Windows 10 uuesti, kui olete juba täiendanud

SEOTUD:Kuidas kasutada tasuta Windows 10 litsentsi pärast arvuti riistvara vahetamist

Kui olete ära kasutanud mõnda tasuta täiendamise pakkumist - kas algse tasuta täiendamise pakkumise esimese aasta jooksul, hõlbustuspakkumise või installides Windows 10 ja pakkudes Windowsi eelmise sobiva versiooni võtit, saate jätkata Windows 10 tasuta ”samal riistvaral.

Selleks laadige lihtsalt alla Windows 10 installikandja ja installige see sellesse arvutisse. Ärge andke installiprotsessi ajal ühtegi võtit. See peaks automaatselt aktiveeruma pärast Microsofti serveritega ühenduse võtmist.

Muidugi saate seda teha ainult siis, kui olete juba Windows 10-le üle läinud, kuid võite jätkata Windows 10 tasuta installimist samas arvutis ka tulevikus, isegi kui vahetate selle kõvaketta või muud komponendid. Windows 10 aastapäeva värskenduse uus aktiveerimisviisard aitab teil isegi riistvaramuutustes tõrkeotsingut teha ja digitaalse litsentsi õige arvutiga uuesti siduda.

Jätke võti vahele ja eirake aktiveerimishoiatusi

SEOTUD:Windows 10 installimiseks ja kasutamiseks ei vaja te tootevõtit

Siin on tõeline saladus: te ei pea Windows 10 installimiseks tootenumbrit esitama. Võite alla laadida Windows 10 installikandjad Microsoftilt ja installida need arvutisse, Maci Boot Campi või virtuaalmasinasse ilma tootenumber. Windows töötab ka edaspidi normaalselt ja saate teha praktiliselt kõike, mida soovite.

Windows 10 häirib teid selle aktiveerimisel ja ei luba teil ühtegi valikut jaotises Seaded> Isikupärastamine muuta, kuid muidu töötab see suurepäraselt. See pole midagi, mida peate tingimata oma põhiarvutis tegema, kuid see on väga mugav viis kiire virtuaalse masina seadistamiseks, Windows 10 arvutis testimiseks või Windows 10 installimiseks Boot Campi. Pärast selle installimist võite tasuda isegi Windowsi seaduslikuks, aktiveeritud versiooniks uuendamise eest oma aktiveerimata Windows 10 süsteemis.

Microsofti juhised pole seda tehniliselt lubatud, kuid nad on spetsiaalselt Windowsi selliseks toimimiseks loonud. Kui Microsoft ei soovi, et inimesed seda teeksid, võib Windowsit selle blokeerimiseks tulevikus tasuta muuta - ja see võib ka juhtuda. Kuid Windows on niimoodi töötanud aastaid. See oli isegi Windows 7-ga võimalik.

Võite minna ka Microsofti veebisaidile ja alla laadida Windows 10 Enterprise 90-päevase hindamisversiooni. See jätkab tööd 90 päeva - umbes kolm kuud. See on mõeldud organisatsioonidele Windows 10 Enterprise'i hindamiseks.

Selle hindamiskoopiaga on kaasas Windows 10 Enterprise sisseehitatud lisavõimalused, seega on see ka mugav viis nende Enterprise'i funktsioonide testimiseks. Kuid võtme olemasolul saate mis tahes Windows 10 väljaande Enterprise väljaandeks uuendada.

Kahjuks on teised tasuta pakkumised - nagu Microsofti juurdepääsetavuse pakkumine - nüüdseks läbi. Kuid need meetodid peaksid teid üsna hästi katma.

Muidugi saate lihtsalt osta uue arvuti, mis on varustatud Windows 10-ga. See pole tegelikult tasuta, sest tootja peab Windowsi litsentsi eest maksma. Kuid kui soovite uuendada operatsioonisüsteemi Windows 7, 8 või 8.1, on palju mõttekam osta uus Windows 10-ga kaasas olev arvuti mõnesaja dollari eest, mitte kulutada 120 dollarit Windows 10 Home litsentsile uuendada vana arvutit. Arvutitootjad saavad palju ja maksavad vähem kui tavalised Windowsi kasutajad nende litsentside eest.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found