Kuidas muuta kuvakeelt Windows 10-s

Windows 10 toetab vaikekeele muutmist. Arvuti ostmisel ei pea te enam muretsema vaikekeele pärast - kui eelistate kasutada mõnda muud keelt, saate seda igal ajal muuta.

See on eriti kasulik keskkondades, kus ühele arvutile pääseb juurde mitu kasutajat ja need kasutajad eelistavad erinevaid keeli. Menüüde, dialoogibokside ja muude kasutajaliidese üksuste kuvamiseks teie eelistatud keeles saate alla laadida ja installida Windows 10 jaoks täiendavaid keeli.

Keele installimine Windows 10-s

Kõigepealt logige administraatorikonto abil Windows 10 sisse. Vajutage Windows + I, et avada aken “Seaded”, ja klõpsake siis nuppu “Aeg ja keel”.

Valige vasakul „Piirkond ja keel“ ning seejärel paremal klõpsake „Lisa keel“.

Aknas „Lisa keel” kuvatakse teie arvutisse installimiseks saadaval olevad keeled. Keeled on loetletud tähestikulises järjekorras vastavalt Windowsi vaikekeelele. Klõpsake keelel, mille soovite allalaadimist alustada.

Ekraanil „Aeg ja keel” näete kõiki installitud keeli. Klõpsake kindlal keelel ja näete all kolme valikut: „Määra vaikeseadeks”, „Valikud”, „Eemalda”. Selle keele keelepaki ja klaviatuuri allalaadimiseks klõpsake nuppu „Suvandid” ja seejärel nuppu „Laadi alla”.

Muutke kuvakeelt

Praegu kasutatava kasutajakonto keele muutmiseks naaske lehele „Aja ja keele” sätete leht, valige keel ja klõpsake siis nuppu „Määra vaikeseadeks”. Näete märguannet selle keele all, mis on järgmine: „Kuvatakse keel pärast järgmist sisselogimist”. Logige Windowsist välja ja tagasi Windowsi ning teie uus ekraanikeel määratakse. Kui soovite teise kasutajakonto keelt muuta, logige kõigepealt sellele kontole sisse. Igale kasutajakontole saate määrata erineva keele.

Muutke tervitusekraani ja uute kasutajakontode keelt

Keelepaki rakendamine kasutajakontole ei pruugi tingimata muuta Windowsi vaikesüsteemi keelt, mida kasutatakse tervitus-, sisselogimis-, väljalogimis-, seiskamisekraanidel, menüü Start jaotiste pealkirjades ja sisseehitatud administraatori kontol.

Et seda kõike ka muuta, veenduge kõigepealt, et olete installinud vähemalt ühe täiendava keelepaketi ja et üks kasutajakonto on määratud kasutama vaikeklaasist erinevat kuvakeelt. Kui arvutil on ainult üks kasutajakonto, peab selle kuvamise keel olema vaikeväärtusest muudetud.

Avage juhtpaneel, lülitage see ikoonivaatele, kui see pole veel olemas, ja topeltklõpsake siis nuppu „Piirkond”.

Klõpsake vahekaardil „Administratiivne” nuppu „Kopeerimise seaded”.

Avanenud aken võimaldab teil praeguse keele süsteemikontole kopeerida, mis omakorda põhjustab kõik teie valitud keeles kuvamise. Samuti on teil võimalus määrata praegune keel uute kasutajate jaoks vaikimisi. Lihtsalt veenduge, et praegu sisseloginud kasutaja kuvakeel oleks see, mida soovite igal pool kasutada. Pärast suvandite määramist klõpsake nuppu „OK“ ja taaskäivitage arvuti.

Kui teil on mõne toimingu järgimisel probleeme või soovite jagada mõningaid näpunäiteid, andke meile sellest teada allpool toodud kommentaarides.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found