Keela kasutajakonto kontroll (UAC) lihtne viis Win 7, 8 või 10 puhul

Kui olete mõnda aega Windowsi kasutanud, mäletate tõenäoliselt, kui tüütu oli kasutajakonto kontroll (UAC), kui see esmakordselt Windows Vistas ilmus. Näitasime teile siis, kuidas see keelata, ja saate selle ikkagi Windows 8 ja 10 keelata. Nii toimige järgmiselt.

SEOTUD:Miks te ei peaks Windowsis kasutajakonto kontrolli (UAC) keelama?

Kõigepealt hoiatav sõna. Tegelikult soovitame teil mitte keelake UAC. Teil on vähem turvaline arvuti (ja me oleme kirjutanud suurepärase juhendi, mis selgitab seda). Kui keelate selle alati uues Windowsi installis, võiksite seda veel proovida. Windows 8 ja 10 UAC on palju sujuvam ja vähem tüütu kui varem. See tähendab, et me pole siin, et öelda, mida teha.

Operatsioonisüsteemis Windows 7, 8 või 10 klõpsake nuppu Start, tippige otsingukasti „uac“ ja seejärel klõpsake tulemust „Muuda kasutajakonto kontrolli sätteid“. Windows 8-s kasutate Start-ekraani (menüü Start asemel) ja peate oma otsingu muutma seadeks, kuid see töötab ikkagi põhimõtteliselt sama.

Lohistage aknas „Kasutajakonto juhtimise sätted“ liugur lõpuni seadistuseni „Mitte kunagi teatada“. Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu „OK”.

Päris lihtne.

Pange tähele ka seda, et te ei pea UAC-d täielikult välja lülitama. Liuguriga rakendatavad seaded on järgmised.

  • Teatage alati: Windows palub teil UAC-i kaudu kontrollida, kui rakendus proovib tarkvara installida või teie arvutisse muudatusi teha. Samuti küsib see kinnitust Windowsi sätete muutmisel.
  • Teata ainult rakenduste kohta: Liuguri kaks keskmist seadet töötavad sarnaselt, mõlemad teavitavad teid ainult siis, kui rakendused üritavad muudatusi teha, kuid mitte Windowsi sätete muutmisel. Nende kahe sätte erinevus seisneb selles, et esimene hämardab märguande ajal teie ekraani ja teine ​​mitte. Teine seade on mõeldud inimestele, kellel on arvutid, mis (mis tahes põhjusel) võtavad ekraani tumedaks muutmise kaua aega.
  • Ärge kunagi teavitage: UAC ei teavita teid tehtud muudatustest ega rakenduste tehtud muudatustest. See seade lülitab UAC sisuliselt välja.

Nagu me ütlesime, soovitame tungivalt UAC-d mitte välja lülitada. Just see muudab administraatorikonto igapäevase kasutajakontona kasutamise ohutuks. Kuid kui olete otsustanud selle välja lülitada, teate vähemalt nüüd, kui lihtne see on.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found