Kuidas teha Apple Store'i või Geeniuse baari kohtumist

Võib-olla on teil iPhone'i ekraan lõhkenud või ei lae teie MacBook Pro korralikult. Mis iganes teie probleem on, selleks on olemas rakendus! Kui vajate oma Apple'i seadme tehnilist tuge või remonti, on teenusepakkujate seadistamine otse iPhone'ist lihtne.

Muidugi, võite lihtsalt haarata oma rikutud seadme ja suunduda alla Apple'i poodi. Aga sa lähed sinna, annad neile oma nime ja siis ootad ringi, kuni kohtumine saab kättesaadavaks. Sõltuvalt sellest, kui hõivatud nad on, võib see võtta aega - mõnikord tunde. Palju mugavam on aeg kokku leppida enne tähtaega. Ja saate seda teha otse oma iPhone'is või iPadis või mis tahes veebibrauseris.

Geeniuse riba kohtumise määramine iPhone'ist või iPadist

Eeldades, et teie iPhone või iPad on endiselt töökorras (või kui teil on varu), saate Apple Store'i kohtumise kokku leppida otse oma seadmest.

Kui teil seda veel pole, laadige App Store'i alla Apple'i tugirakendus.

Käivitage rakendus ja puudutage tervituskuval nuppu „Alusta“.

Lehel Hangi tugiteenust näete kõigi oma Apple'i seadmete ja teenuste loendit.

Märkus. Isikliku kohtumise saate teha ainult riistvaratoe jaoks. Toodete ja teenuste seadistamiseks abi saamiseks valige võimalus helistada või vestelda Apple'i toega või minna oma kohalikku Apple Store'i.

Sirvige loendit ja valige seade, milles soovite abi saada. Või sisestage probleem otsinguribale.

Probleemi valimiseks järgige viipasid.

 

Teie soovitatav tugivalik kuvatakse ekraani ülaosas. Puudutage bänneri Bring In for Repair all nuppu „Leia asukohad kohe”.

Mõnel juhul suunab Apple teid kõigepealt tugiteenusega helistama, meilisõnumeid pidama või vestlema, seega peate võib-olla Geniuse baari kohtumise seadistamise võimaluse leidmiseks natuke kaevama.

Kui te ei näe menüüd Too parandamiseks, võib see olla peidetud. Puudutage linki „Kuva kõik”. Puudutage ekraanil Kõikide tugisuvandite valikut „Too remondiks”.

 

Järgmisel ekraanil näete läheduses asuvate Apple'i poodide loendit, kus saate Geniuse baari kohtumise kokku leppida. Kõigepealt on loetletud teile lähimad asukohad.

Võite ka puudutada ekraani ülaosas asuvat nuppu Kaart, et kaardil näha läheduses olevaid Apple Store'i asukohti.

Valige koht, kuhu soovite kohtumise kokku leppida, seejärel valige endale sobiv kuupäev ja kellaaeg.

Kontrollige lehel Kokkuvõte oma kohtumise üksikasju. Kui olete rahul, puudutage ekraani allosas olevat nuppu „Broneeri“.

Enne kohtumisele asumist lugege kindlasti Apple'i juhiseid seadme hooldamiseks ettevalmistamiseks. Kõige tähtsam on see, et soovite andmete kadumise vältimiseks varundada oma seadme.

SEOTUD:Mida peate teadma iPhone'i ja iPadi varukoopiate kohta

Kuidas teha veebibrauseris Geeniuse riba kohtumine

Kui teie iPhone või iPad on katki (või kui teil seda pole) ja te ei saa Apple'i tugirakendust kasutada, ärge muretsege! Kohtumise saate seadistada ka veebis, kasutades Maci või mõnda muud Interneti-ühendusega seadet.

Avage oma brauser ja minge Apple'i toe veebisaidile. Sisestage otsinguribale oma tugiprobleem või klõpsake seadmel või teenusel, mille abi vajate.

Klõpsake linki "Alusta remonditaotlust täna".

Klõpsake nuppu „Too remonti“ ja järgige kohtumise seadistamiseks juhiseid.

Kuidas seadmesse saata

Kui soovite pigem Apple Store'i minemata jätta (või kui teil pole seda läheduses), võite ka oma seadme remonti saata. Selle valiku abil aitab Apple teil korraldada kohaletoimetamise lähedal asuvasse Apple'i remondikeskusesse. Kuigi see valik säästab teid reisi Apple Store'i, pidage meeles, et remont võib võtta kuni viis tööpäeva. Ärge unustage enne Apple'i saatmist varundada ja pühkida oma seade.

Pildikrediit: ymgerman / Shutterstock


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found