Kuidas muuta oma keeleseadeid Facebookis

Kui soovite süveneva praktika abil oma keeleoskust parandada või lisada Facebookile täiendava keele, pakub sotsiaalmeedia platvorm põhjalikke keele- ja regiooniseadeid, millele pääseb ligi vaid mõne hiireklõpsuga.

Kuidas valida Facebooki vaikekeel

Menüü Keele ja piirkonna sätted avamiseks navigeerige töölaua Facebooki veebisaidile ja klõpsake ekraani paremas ülanurgas allanoolt. Valige selles rippmenüüs „Seaded” või „Seaded ja privaatsus”.

Valige vasakul külgribal „Keel ja piirkond”. Kui kasutate Facebooki ümberkujundamist, klõpsake hüpikmenüü valikul „Privaatsus”. Konto jaoks Facebooki liidese keele muutmiseks klõpsake valiku „Facebooki keel” paremal asuvat nuppu „Muuda”.

Klõpsake esimesel rippmenüül ja valige keel, mida soovite kasutada kõigi Facebooki nuppude, pealkirjade, menüüde jms jaoks. Kui valite keele, mida pole kõigis Facebooki rakendustes täielikult rakendatud, kuvatakse teine ​​rippmenüü ilmub.

Selle menüü abil saate valida teise keele, mida Facebook kasutab, kui teie esimene valik pole saadaval. Kui olete lõpetanud, valige käsk „Salvesta muudatused”.

Pidage meeles, et see muudab ainult Facebooki liidese keelt ja ei muuda nähtavate postituste keeli.

Lisaks, kui soovite muuta kuupäeva, kellaaja, numbri ja temperatuuri vaikevorminguid, mida Facebooki liides kasutab, võite klõpsata jaotise „Piirkonna vorming” kummagi valiku kõrval vastaval nupul „Muuda“.

SEOTUD:Kuidas postitada Facebooki mitmes keeles

Kuidas muuta tõlkeseadeid Facebookis

Facebook tõlgib teie jaoks automaatselt mõne postituse keele. Vaikimisi näevad ingliskeelsed kontod nende postitusi inglise keelde tõlgitud. Saate seda keelt muuta ja takistada ka Facebooki valitud keele postituste automaatset tõlkimist.

Neid sätteid saate muuta, navigeerides oma Facebooki seadete lehel vahekaardile „Keel ja piirkond”. Keele muutmiseks, millesse Facebook automaatselt postitusi tõlgib, klõpsake jaotise „Sõprade ja lehtede postitused” all esimest nuppu „Muuda”.

Selleks, et Facebook ei saaks teatud keeles postitusi ja lehti tõlkida, valige teine ​​nupp „Muuda“. Sisestage keeled, millest te tõlkimist ei soovi, ja klõpsake siis, kui olete valmis.

Lõpuks võite klõpsata jaotises „Sõprade ja lehtede postitused” kolmandal nupul „Muuda”, et vältida Facebooki antud keeles postituste automaatset tõlkimist. Nagu ülalpool, tippige mis tahes keel (ed) ja klõpsake nuppu „Salvesta muudatused”.

Need funktsioonid võivad muuta Facebooki postituste ja lehtede sirvimise lihtsamaks neile, kes räägivad mitut keelt. Samuti on hea teada, kuidas keeleseaded visuaalselt taastada, kui te ei saa rääkida keeles, mille teie või mõni teine ​​isik on teie profiili muutnud.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found