Kuidas oma Instagrami konto ajutiselt keelata

Kas soovite Instagramist puhata? See on täiesti mõistlik. Rakenduse või oma profiili kustutamise asemel proovige oma Instagrami konto ajutiselt deaktiveerida. Kui jõuate kuu aja pärast tagasi tulla, on kõik täpselt nii, nagu sotsiaalvõrgustikust lahkusite.

Kuidas oma Instagrami konto ajutiselt keelata

Teie Instagrami konto ajutine keelamine kustutab teie profiili sotsiaalvõrgustikust ajavahemikuks, mille soovite saidilt välja jätta. Teie Instagrami URL muutub kehtetuks, kasutajad ei leia teid otsingust ega leia teiega ühendust. Need funktsioonid taastatakse, kui konto uuesti aktiveerite.

Saate oma Instagrami konto ajutiselt deaktiveerida, olenemata sellest, kas see on isiklik konto, sisuloojakonto või ettevõttekonto.

Kummalisel kombel ei saa te oma kontot iPhone'i või Androidi Instagrami rakenduses keelata. Selle asemel peate kasutama Instagrami veebisaiti.

Alustuseks avage oma töölaual või nutitelefoni brauseris Instagrami veebisait ja logige sisse selle kontoga, mille soovite keelata.

SEOTUD:Instagrami kasutamine veebis arvutist

Järgmisena minge vahekaardile Profiil ja valige suvand „Muuda profiili”.

Teise võimalusena saate selle lingi abil hüpata otse ekraanile „Redigeeri profiili”.

Siin kerige alla ja valige link "Keela minu konto ajutiselt".

Instagram küsib nüüd teie konto deaktiveerimise põhjust. Põhjuse saate valida rippmenüüst. Kui te ei soovi konkreetset põhjust välja tuua, tehke valik „Midagi muud”.

Pärast valiku tegemist sisestage oma Instagrami parool.

Puudutage teist korda ekraani allservas olevat sinist nuppu „Keela ajutiselt konto”. Instagram palub teil kolmandat korda kinnitada, et soovite jätkata. Puudutage hüpikaknas nuppu Jah.

Teie Instagrami konto keelatakse nüüd ja teid logitakse nutitelefoni Instagrami rakendusest välja. Kinnitamiseks võite proovida otsida oma Instagrami kasutajanime. Instagram ütleb teile kas seda, et kasutajat pole olemas või et ta pole veel midagi postitanud.

Kuidas oma Instagrami kontot uuesti aktiveerida

Võite igal ajal tagasi tulla ja oma puudega Instagrami konto uuesti aktiveerida. Vaja on ainult kasutajanime ja parooli. Kui olete oma parooli unustanud, võite proovida selle lähtestada.

Avage oma iPhone'is või Android-seadmes Instagrami rakendus või külastage Instagrami veebisaiti.

Siin logige sisse oma Instagrami kasutajanime ja parooliga.

Teie konto taastatakse kohe oma endises hiilguses. Täiendava turvalisuse tagamiseks peaksite pärast konto taasaktiveerimist muutma oma Instagrami parooli.

Kas te ei taha tagasi tulla? Saate oma Instagrami konto täielikult kustutada.

SEOTUD:Kuidas oma Instagrami kontot kustutada


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found